Sık Sorulan Sorular

Havalimanı Transfer Sık Sorulan Sorular

Cizgi Transfer hizmetleri ile ilgili olarak misafirlerimize yardımcı olacağını düşündüğümüz pek çok soruyu burada açıklamak istedik.

Hangi bölgelerde hizmet veriyoruz?

Cizgi Transfer, web sitesinde belirtilen tüm şehirler ve havalimanları için transfer hizmeti sağlamaktadır. İstanbul, Antalya, İzmir, Ankara gibi metropollerin yanı sıra, Adana, Hatay, Gaziantep, Kayseri, Konya ve Trabzon gibi pek çok lokasyonda Cizgi Transfer hizmetimizin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

  

Uçağım Rötar Yaparsa, Ekstra Ücret Talep Ediyor Musunuz?

Cizgi Transfer VIP Havaalanı/Havalimanı transfer hizmetlerinde titiz davranmaktadır. Uçuş durumunuz ile ilgili olarak gelişmeleri takip eden personellerimiz, uçağınızın rötar yapmış olduğu bilgisine henüz hizmetin sunulmasından sahip olduğumuz için ekstra bir ücret talep edilmez.

 

Şoföre Ulaşamıyorum, Ne Yapmalıyım?

Hizmet telefon numaralarımız; (+90 850 440 40 42 ) üzerinden bizlere 7/24 ulaşılabilirsiniz. 

 

Uçuşum İptal Edilirse, Ne Olacak, Ne Yapmalıyım?

Uçuşunuzun iptal olması durumunda, bizlere hizmet telefon numaralarımız (+90 850 440 40 42 ) üzerinden 7/24 ulaşabilir ve uçuşunuzun iptal olduğunu bildirebilirsiniz. Bu durumda transfer talebiniz 24 saat süreyle beklemeye alınacaktır ayrıca hiç bir ek ücret ödemeden transfer hizmetinizi yenileyebilirsiniz.

 

Uçağımı Kaçırdım, Ne olacak, Ne Yapmalıyım?

Uçağınızı özel ya da genel sebeplerden dolayı kaçırmanız durumunda, bizlere hizmet telefon numaralarımız (+90 850 440 40 42 ) üzerinden ulaşın.

Koşulsuz misafir memnuniyeti kapsamında, iptal edilen hiçbir rezervasyonunuz için sizden ücret alınmaz ya da kesinti yapılmaz.

 

Havaalanında Şoförü Nerede Bulacağım?

Havalimanından yapılan transferlerde, şayet havalimanı ofisimizin bulunduğu bir şehirde iseniz öncelikle havalimanı içindekia ofisimize gelmeniz gerekmektedir. Havalimanı ofisimizin bulunmadığı yerlerde, şoförümüz, araç ile birlikte sizi havalimanı kapısında, üzerinde isminizin yazılı olduğu bir tabela ile karşılayacaktır.

 

Araçlarınızda Bebek Koltuğu Bulunuyor Mu?

Bu anlamda bebekler için özel koltuğu da temin etmekteyiz. Sadece bizlere rezervasyon sırasında araçta bebek koltuğunun olması gerektiğini belirtmeniz gerekmektedir.

 

 

Hizmetleriniz İçin Ödemeleri Nasıl Alıyorsunuz?

Ödemenizi , transfer öncesinde online kredi kartı ile ödeyebileceğiniz gibi, nakit ya da havale yönetimi ile de gerçekleştirebilirsiniz.

 

Hizmetlerin Sigorta Durumu Nedir?

Cizgi Transfer bünyesinde hizmet veren araçlarımız, Tursab ve D2 yetki belgesine sahiptir. Dolayısıyla tüm araçlarımız zorunlu ferdi kaza, koltuk sigortası, kasko ve mali sorumluluk sigortalarına sahiptir.

 

Rezervasyonu İptal Edebilir miyim?

Evet, herhangi bir iptal ücreti ödemeden rezervasyonunuz iptal edebilirsiniz.

 

Cizgi Transfer Beyaz Logo


Takipte Kalın

Bizi sosyal medyadan takip ederek tüm yeniliklerden haberdar olabilirsinizMobil Uygulama

İşlemlerinizi daha hızlı yapmak için mobil uygulamaları indirebilirsiniz

Havalimanı Transferi


© 2018-2019 Cizgi Transfer, MIZRAKLI OTO KIR. BILISIM PEYZAJ LTD STI'nin tescilli markasıdır.
Mızraklı Group Logo