Rezervasyon Yap

Nereden
Nereye
Tarih/Saat
Kişi Sayısı
1 kişi
Bagaj Sayısı
1 bagaj
   

Sabiha Gökçen Havaalanı Transfer Hizmet ve Fiyatları

Sabiha Gökçen havalimanına ulaşmanın en kolay yolu, Cizgi transfer firmamızdan alacağınız havalimanı transfer hizmetlerinden geçmektedir. Üstelik bu ulaşım oldukça konforlu ve bunun yanında son derece ekonomik olmaktadır. 7/24 faydalanabileceğiniz, İstanbul Sabiha Gökçen transfer hizmetlerimizden memnuniyet duyacağınız konusunda sizlere garanti verebilmekteyiz.

Ülkemizin önemli havalimanları arasında yer alan Sabiha Gökçen havalimanı, uçuş yoğunluğunun en fazla yaşandığı yerlerin başında gelmektedir. Uçuş yoğunluğunun fazla olması, doğal olarak beraberinde bölgeye olan ulaşım araçlarının da yoğun olmasına neden olmaktadır. Normal koşullarda dahi bir yerden bir yere gitmek istediğinizde toplu taşıma araçlarını kullanmak oldukça zorlayıcı olmaktadır. Bunun yanında birde seyahate çıkmak üzere havalimanına giderken, elinizde valizleriniz ile çok daha zor olacaktır. Taksi seçeneği ise bilindiği gibi havalimanına ulaşım sağlayan taksi durakları ve personelleri, ekonomik açıdan size pek yardımcı olmayacaktır. Cizgi transfer olarak bizler, hem kendinizi oldukça özel hissedeceğiniz hem de oldukça uygun fiyatlı havaalanı transfer hizmeti sunmaktayız.

İstanbul Sabiha Gökçen havaalanı transfer hizmetlerimizden faydalandığınızda, oldukça profesyonel ve disiplinli bir ekip ile karşı karşıya kalacağınızı bilmenizi isteriz. Gerek ulaşım esnasında size eşlik edecek olan personelimiz gerekse daha geride duran ve size iletişim yolu ile hizmet veren personellerimiz, bu konuda çalıştıklarınız arasında en iyiler olmaktadır. Cizgi transfer misafirlerini en iyi biçimde ağırlamaya oldukça önem verdiğinden, personel seçiminde de oldukça özenli davranmaktadır.

Havalimanı Transfer Hizmeti

Havalimanı transfer hizmetlerinden faydalanmak istiyor ancak tam olarak hizmet hakkında yeterli bilgiye sahip olmadığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Birçok kişi aslında havaalanı transfer hizmetleri konusunda yeterli bilgiye sahip değildir ve birtakım ön yargılara sahiptir. Cizgi transfer olarak,  İstanbul Sabiha Gökçen havalimanı transfer hizmetlerinden bahsettiğimiz bu yazımızda, aklınıza takılan tüm sorunları cevaplamayı hedefliyoruz. Öncelikle transfer hizmetinin ne olduğunu açıklamak istiyoruz. Havalimanı transfer hizmeti, kişilerin havalimanı ve istedikleri adres arasında gidiş ve geliş fark etmeksizin ulaşımına dair hizmet veren önemli bir ulaşım sektörüdür. Araç transfer hizmetleri olarak da bilinmekte ve adından anlaşılacağı üzere, özel araçlar ile havalimanına güvenli, hızlı ve ekonomik olarak ulaşmanızı mümkün kılmaktadır.

Havalimanı Transfer Hizmetlerinin Avantajları

Cizgi transfer firmamızı tercih ederek, yararlanacağınız havalimanı transfer hizmetinin size sağlayacağı avantajlardan bahsetmek istiyoruz. Genel anlamda havalimanı transfer hizmetleri, seyahat planlarınızda size büyük avantajlar sağlayan bir hizmet olmaktadır. Birde bununla birlikte bu önemli hizmeti, konforlu ve havalimanına ucuz transfer imkânı sağlayan firmamızdan aldığınızda çok daha avantaj elde etmeniz mümkün olacaktır. Şöyle ki;

  • Konforlu ulaşımın, ulaşabileceği en üst seviye sizi beklemektedir.
  • Tarih ve saat fark etmeksizin istediğiniz zaman, istediğiniz iki adres arasında ulaşım hizmeti verilmektedir.
  • Uygun fiyatlı İstanbul Sabiha Gökçen havalimanı transfer hizmeti alabileceğiniz nadir firmalar arasında yer almaktayız. Tek farkla bizler konfor ve kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlı hizmet sunmaktayız.
  • En önemlisi sadece size özel olarak sunulan bu hizmet ile kimseyi beklemenize ve kimseye aracınızı paylaşmanıza gerek olmamaktadır.

Özel Transfer Hizmeti Shuttle Transfer Hizmetinden Neden Daha İyi

Bu soruya cevap vermeden önce, shuttle transfer hizmetinin ne olduğu ve özel transfer hizmetinden, hangi yönleri ile ayrıldığını açıklamamız gerekiyor. Shuttle transfer hizmeti paylaşımlı olarak, havalimanına ulaşmanıza olanak tanıyan bir transfer hizmeti olmaktadır. Yani büyük bir araç, aynı lokasyon üzerinde bulunan insanları alır ve havalimanına ulaştırır. Bununla birlikte aksi yönde olarak havalimanından alarak belirli noktalara da yine ulaşım imkânı sağlar. Kısacası bir nevi otobüs veya servis ulaşımı gibi adlandırabileceğimiz bir hizmet olmaktadır. Ancak özel transfer hizmetinde tek araç ve tek misafir vardır. Bu araç yalnızca o misafire hizmet verir ve ona güvenli, konforlu ve hızlı hizmet sağlar. Yani kısacası özel hissetmek ve sorunsuz bir biçimde havalimanı ulaşım hizmeti almak istiyorsanız, tercihiniz özel transfer hizmeti olmalıdır.

Havalimanı Transfer Hizmetinden Faydalanmak Çok Kolay

Cizgi transfer farkı ile Sabiha Gökçen havalimanı transfer hizmetlerinden istediğiniz zaman faydalanmak oldukça basit olmaktadır. Seyahat planlarınız kesinleştiği anda, hemen web adresimiz ziyaret etmeli ve ön rezervasyon formunu doldurmalısınız. Bu rezervasyon formunda standart olarak, hangi tarihlerde ve saatlerde uçuşunuzun gerçekleşeceği ve kişisel bilgileriniz yer almaktadır. Ayrıca yolculuk esnasında talep ettiğiniz bir ayrıcalık var ise, yine bu formda bildirmeniz gerekmektedir. Rezervasyon talebiniz onaylandığında, size buna dair bir mail gelecektir. Bu mail ile ödeme sayfasına yönlendirilmektesiniz. İstanbul Sabiha Gökçen havalimanı transfer fiyatları üzerinden belirlenen, hizmet bedelini ödedikten sonra size düşen görev tamamlanmakta ve bundan sonrası bizim sorumluluğumuzda bulunmaktadır.

Cizgi Transfer ile Ekonomik Havalimanı Transfer Hizmeti

İstanbul Sabiha Gökçen arası havaalanı transfer ücretleri oldukça merak edilen konuların başında gelmektedir. Bilindiği üzere İstanbul hem yüz ölçümü bakımından büyük hem de kalabalık oluşu ile yoğun trafiğe sahip bir şehirdir. Bu bakımdan bu şehirde havalimanına ulaşmak ve havalimanından istenilen noktaya ulaşmak, ekstra olarak zor bir durum olmaktadır. Buna rağmen Cizgi transfer olarak bizler, havaalanı transfer fiyatları konusunda oldukça uygun bir fiyat politikası uygulamaya çalışıyoruz. Amacımız en ekonomik fiyatlar ile en özel transfer hizmetini sağlamak ve dolayı ile de misafirlerimizi memnu etmektir.

Cizgi Transfer Beyaz Logo


Takipte Kalın

Bizi sosyal medyadan takip ederek tüm yeniliklerden haberdar olabilirsinizMobil Uygulama

İşlemlerinizi daha hızlı yapmak için mobil uygulamaları indirebilirsiniz

Havalimanı Transferi


© 2018-2019 Cizgi Transfer, MIZRAKLI OTO KIR. BILISIM PEYZAJ LTD STI'nin tescilli markasıdır.
Mızraklı Group Logo