Rezervasyon Yap

Nereden
Nereye
Tarih/Saat
Kişi Sayısı
1 kişi
Bagaj Sayısı
1 bagaj
   

Konya Havalimanı Transferi

Havalimanı transfer hizmeti sayesinde, artık uçağınıza geç kalma gibi bir durumun söz konusu olmadığını ve çok daha önemlisi Cizgi transfer ile kendinizi olabildiğince özel hissederek yolculuk yapabilme olanağına sahip olduğunuzu söylesek. Konya havalimanı üzerinden gerçekleştireceğiniz tüm seyahat programlarınıza, Konya havalimanı transfer hizmetini ekleyerek, yolculuk sürecinizin sorunsuz geçmesini sağlayabilirsiniz.

Havaalanı transfer hizmetleri yalnızca bir noktadan başka bir noktaya ulaştırmak gibi anlaşılmamalıdır. En azından Cizgi transferden alacağınız bu transfer hizmetleri yalnızca bu anlama gelmemektedir.  Çünkü bizler misafirlerimiz için eşsiz bir yolculuk deneyimi vaat ediyoruz. Kendilerine özel araçlar ile istedikleri noktadan alınan misafirlerimiz, bu araçlar içerisinde ayrıca daha önce belirtmeleri halinde yeme-içme gibi ayrıcalıklara da sahip olmaktadır. Sadece bu da değil, aynı zamanda personelimiz, misafirlerimize eşlik ederek bavullarının taşınması gibi ihtiyaç duyulan konularda yardımcı olmaktadır.

Havalimanı Transfer Hizmeti Hakkında Genel Bilgiler

Cizgi transfer olarak, yaptığımız işte yani havalimanına araç transfer hizmetleri konusunda son derece deneyimli ve etkili olduğumuzu söyleyebiliriz. Yaptığımız iş, kesinlikle kolay veya herkesin yapabileceği bir hizmet alanı değildir. Çünkü insanların seyahat planlamalarının aksamaması için büyük bir sorumluluk alma gibi bir durum söz konusudur. Cizgi transfer olarak, sunmuş olduğumuz Konya havaalanı transfer hizmetinden bahsetmek ve genel olarak transfer hizmetleri hakkında bilgi vermek istiyoruz.

  • Sunmuş olduğumuz transfer hizmeti ile güvenli ve hızlı bir biçimde Konya havaalanına ile adresiniz arasında ulaşım mümkün olmaktadır.
  • Size bu süreçte eşlik eden personelimiz son derece saygılı, kibar ve centilmen olmakta ve size kendinizi son derece özel hissettirmektedir.
  • İsterseniz araçta sizin için özel ikramlıklar ve daha birçok ihtiyacınız olan şey bulundurulmaktadır.
  • Sizi havalimanında karşılayarak, istediğiniz noktaya götürecek olan aracımız ve personelimiz, uçağınız inmeden en az 15 dakika önce havalimanında sizleri hazır olarak beklemektedir.
  • Bunların dışında, personelimiz yanınıza gelerek, valizlerinizi almakta ve onları arabaya taşımak ile görevlidir.
  • Kısacası Konya transfer hizmetinden yararlanmanız halinde, havalimanına ve havalimanından istediğiniz adrese kısa sürede, rahat ve güvenilir bir biçimde ulaşım sağlamanız mümkün olmaktadır.
  • Üstelik tüm bu konforlu süreç en uygun,  havalimanı transfer fiyatları ile size sunulmaktadır.

Özel Transfer Hizmeti ile Shuttle Transfer Hizmeti Arasındaki Farklar

Daha önce havalimanına veya havalimanından herhangi bir noktaya servis ve benzeri bir araç ile ulaşım sağladıysanız bunun adının shuttle transfer olduğunu az çok biliyorsunuzdur. Bu sistemde kişiye özel bir durum söz konusu değildir. Araçlar, insanları havalimanından alarak merkeze getirmek ile görevlidir. Ancak özel transfer hizmeti, bundan çok daha fazlasıdır. Çünkü özel transfer hizmetinden faydalandığınızda, sizin isteğiniz dışında asla araç aynı anda başka bir kişiye hizmet vermemektedir. Yani aracımızda, personelimizde yalnızca size hizmet vermek üzere orada bulunmaktadır. Bunun dışında personelimiz siz, valizinizin taşınması konusunda da yardımcı olmaktadır. Shuttle transfer hizmetinde, böyle bir durum tabi ki söz konusu değildir.

Transfer Hizmetleri Size Nasıl Faydalar Sağlar?

Genel olarak transfer hizmetleri kişilerin seyahatleri süresince hayatlarını kolaylaştıran bir hizmet sektörü olmaktadır. Cizgi transfer olarak bizlerden bu konuda hizmet aldığınızda ise, durum bundan çok daha fazlası olmaktadır. Transfer hizmetinin avantajları nelerdir sorusundan ziyade, kafanızda daha ne kadar fazla ayrıcalığa sahip olabilirim sorusu yer alacaktır.  Tüm bunları deneyim etmek ve kendi gözleriniz ile görmek için tek yapmanız gereken bizler ile iletişime geçmek ve seyahatlerinizde, şehir içi ulaşım için bizleri tercih etmektir. Transfer hizmetinin en önemli faydası, kişilerin geç kalma ve uçağı kaçırma gibi durumlarını ortadan kaldırdığı için, yolculukların kabusa dönüşmesine neden olan stres faktörünü tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Transfer Hizmetinden 2 İşlem Adımı il Yararlanın

Yakın bir zamanda seyahat planınız var ve havalimanına ulaşmak sizin için sorun ise, mutlaka Cizgi transferin sağlamış olduğu transfer hizmetinden faydalanmalısınız. Son derece konforlu ve uygun fiyatlı Konya havalimanı transfer hizmetleri için yapmanız gereken yalnızca 2 işlem adımı bulunmaktadır.

  • Transfer hizmetinden faydalanmak için, mutlaka önceden rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. İşlemin ilk adımı da bunu kapsamaktadır. Ön rezervasyon formunu doldurarak ilk aşamayı geçiyorsunuz.
  •  Bundan sonrasında bir süre beklemeniz gerekiyor. Müşteri temsilcilerimiz başvurunuz inceledikten sonra size bir ödeme linki göndermektedir. Ödeme işlemini de buradan tamamladıktan sonra geriye seyahat günü aldığınız hizmetin keyfini çıkarmak kalacaktır.

Konya Havalimanı Transfer Hizmet Fiyatları

Hizmet ile ilgili en çok merak edilen konularda biri, havaalanı transfer fiyatları konusudur. Transfer hizmetleri için alınacak olan ücretin nasıl belirlendiği ve ekstra ödeme gerektiren durumların olup olmadığı, genel olarak merak edilen bir konu olmaktadır. Özel transfer hizmeti veren firmamızda ücretler, mesafeye göre belirlenmektedir. Bunun dışında misafirlerimize ekstra olanaklar sağladığımız için bunlar fiyata sonradan dahil edilmektedir. Ekstra durumlardan kastımız, araçta olmasını istediğiniz özel bir şeyler olması vesaire gibi durumlar olmaktadır. Uygun fiyatlı havaalanı transfer hizmeti almak istediğinizi ve genelde firma seçimini buna göre yaptığınızı biliyoruz. Buna dayanarak da siz değerli misafirlerimiz için, havalimanına ucuz transfer hizmeti sağlıyoruz. Üstelik bu hizmet hem uygun fiyatlı hem de son derece konforlu olarak gerçekleşiyor.

Cizgi Transfer Beyaz Logo


Takipte Kalın

Bizi sosyal medyadan takip ederek tüm yeniliklerden haberdar olabilirsinizMobil Uygulama

İşlemlerinizi daha hızlı yapmak için mobil uygulamaları indirebilirsiniz

Havalimanı Transferi


© 2018-2019 Cizgi Transfer, MIZRAKLI OTO KIR. BILISIM PEYZAJ LTD STI'nin tescilli markasıdır.
Mızraklı Group Logo