Rezervasyon Yap

Nereden
Nereye
Tarih/Saat
Kişi Sayısı
1 kişi
Bagaj Sayısı
1 bagaj
   

Kayseri Havaalanı Transfer Hizmeti

Kayseri havalimanında başlayacak ve sonlanacak seyahat programlarınızda, Cizgi transfer hizmetleri farkı ile hızlı ve konforlu bir süreç geçirebilirsiniz. Seyahatlerin en zorlu aşamaları olan, havalimanı ulaşımları konusunda sizlere 7/24 hızlı ve güvenli hizmet sağlıyoruz. Bizlere ulaşarak veya web adresimizde yer alan rezervasyon formunu doldurarak, son derece kolay bir biçimde Kayseri havalimanı transfer hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

İç Anadolu bölgesinin önemli şehirleri arasında yer alan Kayseri, ticari faaliyetlerin yoğun olarak yaşandığı bir bölgedir. Tabi aynı zamanda her yıl yüzlerce turisti de ağırlayan bir şehir olma özelliğine sahiptir. Yani kısacası Kayseri’de havaalanı büyük öneme sahiptir ve oldukça yoğun bir trafiğe sahiptir. Havalimanından şehir merkezine ulaşımda bu bakımdan oldukça sıkıntılı bir durumdur. Genellikle taksi bulmak ve farklı ulaşım araçları ile yolculuk etmek oldukça zordur. Yapılması gereken en mantıklı şey, Kayseri havaalanı transfer hizmetlerinden yararlanmaktır. Bölgede transfer hizmetleri ile ilgili hizmet alabileceğiniz en iyi firma olarak, şunu söyleyebiliriz ki; Cizgi transferi tercih ederek, güvenli, konforlu ve hızlı ulaşım imkânı elde edebilirsiniz.

Transfer Hizmetleri ile Sorunsuz Seyahatler

Cizgi transfer olarak, havaalanı transfer hizmetleri konusunda sahip olduğumuz tecrübe ile siz değerli misafirlerimize eşsiz bir ulaşım deneyimi vaat ediyoruz. Bugüne kadar, havalimanlarına ve havalimanlarından istediğiniz adreslere ulaşmak için göstermiş olduğunuz çabayı tamamen unutun. Çünkü hem konforlu hem de uygun fiyatlı Kayseri havalimanı transfer hizmetleri ile tanışmanızı istiyoruz. Artık ulaşım araçları arama ve ucu ucuna havalimanlarına ulaşma derdine son vermenizi istiyoruz. Çünkü Cizgi transfer bünyesinde görev alan personellerimiz, sizleri adresinizden özel araçlarımız ile alıyor ve uçağınızın kalkış saatinden önce havalimanına ulaştırıyor. Üstelik yolculuk esnasında, konforunuz için önceden belirttiğiniz taleplerinizi de yerine getiriyor. Sadece bu kadar da değil. Aynı zamanda havalimanına iniş yaptığınızda da araç arama gibi bir sorununuz yok. Çünkü yine bizlerden alacağınız, araç transfer hizmetleri ile sizleri havalimanında karşılıyor ve istediğiniz adrese ulaştırıyoruz. Tüm bu sürecin güvenli, hızlı ve konforlu olması için ekstra çaba sarf ediyor ve siz değerli misafirlerimizin memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Neden Özel Transfer Hizmetleri

Bu soruyu cevaplandırmadan önce, transfer hizmetlerinden iki şekilde yararlanabilme hakkına sahip olduğunuzu söylemek istiyoruz. Biz Cizgi transfer olarak, misafirlerimize yalnızca özel transfer hizmetleri sunmaktayız ancak shuttle transfer hizmeti sunan firmalarda bulunmaktadır. Bizim shuttle transfer hizmetini tercih etmememizin en önemli nedeni, misafirlerimizi çok fazla önemsememizdir. Bununla birlikte onlara kendilerini özel hissettirmek istiyoruz ve sunmuş olduğumuz Kayseri transfer hizmetinin, toplu ulaşımdan bir farkı olmasını istiyoruz. Shuttle transfer ile ulaşım sağladığınızda bu birden fazla insan ile aynı anda yolculuk yapmanız anlamına gelmektedir. Ancak özel transfer hizmetinde, araç yalnız size hizmet verir ve sizi istediğiniz konumdan istediğiniz konuma ulaştırmak ile görevlendirilir.

Transfer Hizmetlerinden Faydalanmak Size Nasıl Avantajlar Sağlar?

Aslında genel olarak transfer hizmetlerinin özelliklerinden bahsettiğimizde transfer hizmetinin avantajları nelerdir sorusunu yanıtlamış oluyoruz. Yinede bunları maddeler halinde sıralayacak olursak.

  • Transfer hizmetinden yararlanan insanların, havalimanına ve havalimanından istedikleri noktaya geç kalma gibi bir durumu söz konusu değildir.
  • Araçlar oldukça konforludur, size yolculuklarınızın öncesinde ve sonrasında dinlenme imkânı sağlar.
  • Profesyonel ve saygıdan asla ödün vermeyen personellerimiz, size süreç boyunca yardımcı olmaktadır.
  • Tüm bu avantajların yanı sıra, birde en uygun havalimanı transfer fiyatları ile bu hizmetten yararlanmanız sağlanmaktadır.

Transfer Hizmetlerinden Yararlanmak İçin Yapılacaklar

Transfer hizmetlerinden faydalanmak, sanılanın aksine ne ulaşılmaz ne de zor bir işlem olmaktadır. İsteyen herkes sadece iki adımda, havalimanına ucuz transfer hizmetlerinden yararlanabilmektedir. Cizgi transfer olarak, bizi tercih eden herkese hizmet vermekten memnuniyet duyuyor ve onları en iyi biçimde araçlarımızda misafir ediyoruz. Sizlerden yalnızca yapmanızı istediğimiz ve sizleri yoracağımız iki işlem adımı bulunmaktadır. Bunlar;

  • Web adresimizi ziyaret ve orada yer alan, rezervasyon formunu eksiksiz biçimde doldurmak ve müşteri danışmanlarımızın kontrol etmesi için iletmek.
  • Müşteri danışmanlarımızın kontrol edip kısa sürede onaylaması ile birlikte size ilettiği onay ile ödemenizi gerçekleştirmek.

Transfer Hizmetleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Daha önce transfer hizmetlerinden yararlanmayan insanlar için, bu hizmet biraz karmaşık görünmektedir. Bununla birlikte bu karmaşa, birçok soru işaretine de sebep olmaktadır. Cizgi transfer olarak, merak ettiğiniz ve kafanıza takılan genel soruların cevaplarını vermek istiyoruz.

  • Transfer hizmetinde kullandığımız araçlar sadece sizin hizmetiniz için rezerve ediliyor ve yalnızca size hizmet vermekle görevlendiriliyor.
  • Ücret konusunda zaten oldukça uygun fiyatlara sahip olduğumuzdan, dönemsel olarak dahi indirim uygulamalarımız olmuyor. Ancak özel bir durumunuz var ise, yine danışmanlarımız ile bu konuda görüşme sağlayabilirsiniz.
  • Olası bir aksilikte, önceden bildirmek koşulu ile alacağınız transfer hizmetini erteleme hakkına sahip olmaktasınız.
  • Bazı durumlarda ayrıca iptal hakkı da tanınmaktadır. Bunun için bazı koşullar söz konusu olmaktadır. Bu koşulları öğrenmek ve ayrıntılı bilgi almak için, danışmanlarımız ile iletişime geçmeniz daha iyi olacaktır.

Kayseri Havalimanı Transfer Hizmet Ücreti

En çok merak edilen konulardan biri de doğal olarak, havalimanı transfer fiyatları konusudur. Bu denli özel ve konforlu bir hizmet için ne kadar ücret ödenmesi gerektiği hem merak konusu hem de biraz göz korkutucu olabilmektedir. Ancak asla endişe duymanıza gerek yoktur. Çünkü Cizgi transferin hizmet politikası asla misafirlerine zorluk çıkarmak değildir. Bu sebeple de uygun fiyatlı havaalanı transfer hizmeti sunmak için tüm imkânlarını zorlamaktadır. Yani bizleri tercih ettiğinizde, hizmet için ödeyeceğiniz ücreti asla kafanıza takmamanız gerekmektedir.  Zaten sabit olarak tabi olunan, havaalanı transfer fiyatları da bulunmamaktadır. Fiyatlar mesafeye göre belirlenmekte ve sizlerden o şekilde talep edilmektedir.

Cizgi Transfer Beyaz Logo


Takipte Kalın

Bizi sosyal medyadan takip ederek tüm yeniliklerden haberdar olabilirsinizMobil Uygulama

İşlemlerinizi daha hızlı yapmak için mobil uygulamaları indirebilirsiniz

Havalimanı Transferi


© 2018-2019 Cizgi Transfer, MIZRAKLI OTO KIR. BILISIM PEYZAJ LTD STI'nin tescilli markasıdır.
Mızraklı Group Logo