Rezervasyon Yap

Nereden
Nereye
Tarih/Saat
Kişi Sayısı
1 kişi
Bagaj Sayısı
1 bagaj
   

İstanbul Havalimanı Transfer Hizmeti

İstanbul havalimanından, istediğiniz adrese Cizgi transfer ile artık çok kolay. Güvenli, konforlu ve hızlı havalimanı transfer hizmeti için, sizlere yardımcı olmak üzere çalışmaktayız. Yeni açılan İstanbul havalimanından istediğiniz noktaya ulaşmanın daha kolay bir yolu bulunmamaktadır. İstanbul yeni havaalanı transfer hizmetlerinden faydalanmak için, vakit kaybetmeden rezervasyonunuzu yaptırın ve başkaları ulaşım sorunu ile uğraşırken, sizler kendi aracınız rahatlığında son derece konforlu araçlar ile istediğiniz noktaya ulaşabileceksiniz.

Ülkemizin en önemli şehirlerinden biri olan İstanbul, sadece ülkemizin değil dünyanın önemli turizm ve ticaret şehirleri arasında gösterilmektedir. Konumu ve kıtalar arasında kurduğu köprü görevi ile dünyada ticari faaliyetlere yön verebilme özelliğine sahiptir. Bugünkü faaliyetlerinin yanında geçmişte ev sahipliği yaptığı medeniyetler ve tarihi ile de dünyada önemli kentler arasında yer almaktadır. Sahip olduğu tüm bu özellikler nedeni ile bizim için de son derece önemlidir. Bugün İstanbul havalimanı üzerinden, dünyanın birçok ülkesine ve kıtaya direkt uçuşlar bulunmaktadır. Bu sebeple İstanbul havalimanı hem iç hatlar hem de dış hatlarda sürekli yoğunluk ve trafik bulunmaktadır. Bu trafikte mağdur olmamak ve zaman kaybetmemek için yapılması gereken en isabetli şey, İstanbul havaalanı transfer hizmetlerinden faydalanarak, istediğiniz noktaya ulaşım sağlamaktır.

İstanbul Havalimanı Transfer Hizmeti Sizlere Nasıl Kolaylık Sağlıyor?

Havalimanı transfer hizmeti, kişileri havalimanına kısa sürede konforlu bir biçimde götürmeyi ve havalimanından da istediğiniz adrese götürmeyi amaçlayan son derece önemli bir hizmettir. Cizgi transfer olarak, bizler bu sektörde en iyi olmak için yıllardır çalışmaktayız. Bu uğurda en iyi personelleri görevlendirmekte ve araçlarımızın bakım ve temizliğine büyük önem vermekteyiz. Araç transfer hizmetleri sunulurken en önemli unsurlar, hizmette kullanılacak olan araçlar ve personellerdir. Bu sebeple bu iki unsurun iyi olması, hizmet kalitesini doğrudan etkilemektedir. Bizlerde bunun bilinci ile bu iki unsurun en iyi olmasına özen gösteriyoruz. Transfer hizmetinin avantajları nelerdir sorusundan ziyade, Cizgi transfer firmasından hizmet almanın avantajları nelerdir bundan bahsetmek istiyoruz.

Havalimanı Transfer Hizmetinde Cizgi Transfer Neler Vaat Ediyor?

Önemli olan havalimanı transfer hizmetinden yararlanmak, firmanın ne önemi var diye düşünebilirsiniz. Böyle düşündüğünüzde bizler size bunun son derece önemli bir yanılgı olduğunu söylemek durumundayız. Çünkü firma olarak, havaalanı transfer hizmetleri konusunda misafirlerimize sunduğumuz olanakları biliyoruz ve bu olanakları her firmanın sunamayacağından da emin olmaktayız. Bu sebeple gönül rahatlığı ile şunu söyleyebiliyoruz ki, her transfer firması aynı kalitede hizmet sunamamaktadır. Cizgi transferden hizmet aldığınızda sizlere neler vaat ediyor ve bu vaatleri nasıl yerine getiriyor bahsedecek olursak. Şöyle ki;

  • Öncelikle temiz ve konforlu araçlar vaat ediyor ve bunun garantisini veriyoruz.
  • Sizlere eşlik edecek personel konusunda, personelin deneyimli, kibar, saygılı ve işinde profesyonel olduğunu söylüyor ve yine bunu garanti ediyoruz.
  • İstanbul havalimanına veya İstanbul’un bir diğer önemli havalimanı olan Sabiha Gökçen havalimanına en kısa sürede ve asla sorun yaşamadan ulaşım garantisi veriyoruz.
  • Personelimiz, uçağınızın iniş saatinden yaklaşık 15 dakika kadar önce, havalimanında sizleri karşılamak ve valizlerinizi taşımak üzere hazırda bekliyor.
  • Önceden belirtmeniz halinde özel istekleriniz ve talepleriniz yerine getirilmekte ve aracımızda hazır bulundurulmaktadır.
  • Personelimiz Türkçe, Arapça ve İngilizce bilmekte ve gerekli durumlarda size rahatlıkla yardımcı olmaktadır.
  • Uçak rötar problemi yaşamanız halinde veya seyahat planınızın iptali durumunda, önceden arayarak ileri bir tarihe erteleyebilir veya tamamen iptal edebilirsiniz.
  • Sağlamış olduğumuz tüm bu avantajlı havalimanı hizmetinin yanında, ayrıca son derece ekonomik havalimanı transfer fiyatları ile size hizmet sunmaktayız.

Özel Transfer Hizmeti ile Keyifli ve Konforlu Yolculuklar

Cizgi transfer bünyesinde sunulan, özel transfer hizmeti, birçok havalimanı transfer hizmeti sunan firmalardan daha konforlu ancak son derece ekonomiktir. Bazı firmalar, shuttle transfer hizmeti sunarken, bizler bizim için son derece özel olan misafirlerimize özel transfer hizmeti sunmaktayız. Shuttle transfer hizmetinde, bilindiği üzere servis usulü insanlar belirli bir lokasyondan toplanarak havalimanına getirilmektedir. Biz bunun yerine değerli misafirlerimize, şahsi araç tahsis ediyor ve yalnızca ona hizmet ediyoruz. Böylece kimseyi beklemelerine ve kimse ile birlikte yolculuk yapmalarına gerek kalmıyor. Son derece konforlu ve uygun fiyatlı İstanbul havalimanı ve Sabiha Gökçen havalimanı transfer(internal link verilecek) özel transfer hizmeti için Cizgi transfere bekliyoruz.

İstanbul Havalimanından İstediğiniz Noktaya Transfer Hizmeti İçin Yapılması Gerekenler

İstanbul transfer hizmeti verdiğimiz biçim için önemli olan lokasyonların başında gelmektedir. Bölgede 3 ayrı hizmet noktamız bulunmakta ve bu sayede, değerli misafirlerimize kısa sürede ve konforlu biçimde hizmet verebilmekteyiz. Sunmuş olduğumuz bu uygun fiyatlı havaalanı transfer hizmeti için, tek yapmanız gereken ön rezervasyon formunu doldurmak ve onaylanması için sisteme kayıt etmektir. Onaylanmasının ardından birde ödeme işlemi tamamlayarak, sizler üzerinize düşeni tamamlamış oluyorsunuz. Bundan sonrası Cizgi transfer olarak bizlerin sorumluluğundan olmaktadır.

İstanbul Havalimanı Transfer Ücretleri

Cizgi transfer olarak en önemli sloganımız, havalimanına ucuz transfer olmaktadır. Dolayısı ille bizler ile çalıştığınızda ücret konusu sizin düşünmeniz gereken bir ayrıntı olmayacaktır. Yeni havalimanı transfer fiyatları ve iki lokasyon arasında ne kadar ücret ödeneceği mesafeye göre belirlenmektedir. Bu konuda daha detaylı bilgi almak ve varsa özel bir durumunuzu belirtmek için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Müşteri danışmanlarımız sizlere 7/24 yardımcı olabilmektedir.

Cizgi Transfer Beyaz Logo


Takipte Kalın

Bizi sosyal medyadan takip ederek tüm yeniliklerden haberdar olabilirsinizMobil Uygulama

İşlemlerinizi daha hızlı yapmak için mobil uygulamaları indirebilirsiniz

Havalimanı Transferi


© 2018-2019 Cizgi Transfer, MIZRAKLI OTO KIR. BILISIM PEYZAJ LTD STI'nin tescilli markasıdır.
Mızraklı Group Logo