Rezervasyon Yap

Nereden
Nereye
Tarih/Saat
Kişi Sayısı
1 kişi
Bagaj Sayısı
1 bagaj
   

İstanbul Havalimanı’ndan istediğiniz noktaya Cizgi Transfer ile kaliteli, hızlı ve güvenli yolculuğun keyfini çıkarabilirsiniz. Yeni açılan İstanbul Havalimanı (IST)’ ndan en ekonomik şekil de çevresinde bulunan ilçeler ve illere transfer hizmetlerimizden 7/24 yararlanabilirsiniz.

Siz değerli misafirlerimizi en ekonomik fiyatlarımızla İstanbul Havalimanı transferi, Sabiha Gökçen Havalimanı transferi, İstanbul’da bir konumdan bir konuma transfer hizmetlerimizden yararlanarak, geç kalmak korkusu olmadan kaliteli, hızlı ve güvenilir yolcuğun keyfini çıkartın.  İş seyahati, katılmanız gereken toplantılar, önemli etkinlikler, hayallerinizdeki tatil, konserler ve daha fazlası için gereken transfer hizmetlerinizin güvenilir, kaliteli ve uygun fiyatlarla yararlanmak için transfer panelinden transfer yapabilir veya bizle iletişim kanallarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Siz değerli misafirlerimizin, transferini yaparken önceliğimiz para değil memnuniyetinizdir. Bu sloganla yola çıkan firmamız, yeni havalimanında yaşanan ulaşım sorunu ortadan kaldırarak siz değerli misafirimize; kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatıyla hizmet sunmaktadır. Temizlik konusunda araçlarımız her transferden önce temizliği yapılır ve her aracımız düzenli şekilde bakımları yapılmaktadır.  Sizi, müşterimiz olarak değil misafirimiz olarak görürüz bizim önceliğimiz sizin memnuniyetinizi sağlamaktır.

Araçlarımızda bulunan ihtiyaç ve ekstralarınız daha önceden iletmenize karşılık tedariklerini yapabilmekteyiz. Bavullarınız taşınması konusunda, personellerimiz size yardımcı olmaktadır. Personellerimiz deneyimli ve eğitimlidir; iş disiplinine sahip saygılı ve kibardır. Personellerimiz, Türkçe, İngilizce ve Arapça dilleri ile siz değerli misafirlerimize yardımcı olmaktadır. İstanbul’u iyi tanıyan personellerimiz, en uygun güzergâhla, ulaşmak istediğiniz lokasyona hızlı bir şekilde ulaştırmaktadır. İstanbul Havalimanı Transferlerinde yapılacak transferler için personellerimiz, uçağınız gelmeden 15 dk önce havalimanında bulunmaktadır. Personelimiz sizi karşılayarak, arabaya kadar eşlik etmektedir. Araca bindikten sonra eğer beklediğiniz biri yada bir şey yok ya personeliniz hızlıca yolculuğa başlar. Tüm yolculuk boyunca size eşlik eden personelimiz ihtiyaçlarınızda yardımcı olmaktadır. 

Transfer de Lüks, rahat, güvenilir ve uygun fiyat !

Cizgi transfer firma politikası, müşteri memnuniyeti odaklıdır. Bu anlamda siz misafirlerimize lüks, rahat ve güvenilir bir hizmet vermeyi ilke edinmiştir.  Deneyimli profesyonel personelimizle; misafirlerimizin yolculuk boyunca her türlü ihtiyaçlarına karşılık vererek lüks ve rahat bir yolculuk hizmeti sunmaktayız. Lüks, rahat, güvenilir ve ekonomik bir yolcuğun keyfine için adresiniz Cizgi Transfer’dir

İstanbul Havaalanı transfer hizmeti ile ilgili yaşayabileceğiniz uçak rötarı veya iptal gibi işlemlerde siz değerli misafirlerimize yardımcı olmak için, iletişim kanallarımız ile bizle iletişime geçiniz. Bunun dışında yaşadığınız, sorunlarla ilgili Cizgi Transfer müşteri temsilcileriyle 7/24 görüşebilirsiniz.

Havalimanı Transferi

                İstanbul’da 3 farklı lokasyonda bulunan firmamız, siz değerli misafirlerimizi istediğiniz konumdan alarak istediğiniz konuma bırakmadır. Transfer hizmetimizden yararlanan misafirlerimizin; istedikleri araç sınıfına uygun; 3000 adet araç filomuz ve deneyimli personellerimiz ile hizmet sunmaktadır. Gelişmiş sistemimiz ile İstanbul Havalimanı’ndan istediğiniz güzergâha hızlı, güvenilir ve ekonomik ulaşım için adresiniz Cizgi Transfer’dir.

Araç Kiralama Hizmeti

Araç Kiralama hizmetinde; İstanbul Havalimanı,  Sabiha Gökçen Havalimanın veya bir noktandan bir noktaya transferlerinizde konforlu ve zahmetsiz bir yolculuk keyfi yaşatmaktayız. Havaalanından yaptığınız transferlerde uçağınız ne zaman inecek olursa olsun sizi karşılayan bir personelimiz mevcuttur. Transfer hizmetinizde; kimi taksiciler gibi yol uzatarak sizi dolandırmayan gideceğiniz konuma (otel, toplantı, havaalanı, v.b.) en kısa ve en hızlı yoldan götüren kibar ve yardım sever bir şoför ile yolculuk keyfi sunuyoruz. Personellerimiz bagajlarınızı taşımanızda yardımcı olmaktadır.  Kişiye özel olarak transfer hizmetimiz olduğu için siz misafirlerimizin indi bindi gibi bekleme sürelerine maruz kalmadan yolculuk yaparsınız. Eğer araç transferi yerine araç kiralama hizmeti almak isterseniz; bu konuda destek almak için www.cizgirentacar.com sitemizi inceleyebilirsiniz.

Havaalanı Transfer Hizmetleri

Havaalanıı transfer hizmetlerimizde, Türkiye’de bulunan birçok havaalanında hizmet vermekteyiz. Ayrıntılı olarak şubelerimiz alanında hangi havaalanlarında hizmet verdiğimizi inceleyebilirsiniz.

İstanbul Havalimanı Transfer Fiyatları

Siz değerli misafirlerimize uygun fiyat garantisi ile konumdan konuma transfer hizmeti sunmaktayız. Transfer hizmetlerimizde size en yakın lokasyondaki şubemizden çıkan aracımız sizleri alarak varmak istediğiniz lokasyona ulaştırmaktadır. Mega kent İstanbul’da araç transfer hizmetimizde; iş toplantısı, konferans, fuar, otel, gezi alanları veya belirlediğiniz konum için gelir gelmez sizleri hedefinize hızlı, güvenilir ve ekonomik bir şekilde ulaştırmak için çalışmaktadır. Aşağıda transfer listesinde alış yeri, varış yeri, km, süre ve fiyatlandırmalar listelenmiştir. Farklı lokasyonlar için yan tarafta bulunan arama panelinden arama yapabilirsiniz.

İstanbul Havalimanı Transfer Fiyatları aşağıda ortalama olarak gösterilmektedir. Gösterilen süreler İstanbul’da bulunan trafik yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir.

Alış Noktası

Varış Noktası

SÜRE (dk)

KM

Fiyat

İstanbul Havalimanı

BAKIRKÖY

40

52

36 €

İstanbul Havalimanı

BEYAZIT/S.AHMET

45

52

36 €

İstanbul Havalimanı

TAKSİM

41

48

33 €

İstanbul Havalimanı

MECİDİYEKÖY

39

46

32 €

İstanbul Havalimanı

MASLAK

34

44

31 €

İstanbul Havalimanı

SARIYER

31

50

35 €

İstanbul Havalimanı

KADIKÖY

51

62

42 €

İstanbul Havalimanı

ÜSKÜDAR

43

56

38 €

İstanbul Havalimanı

BOSTANCI

47

66

44 €

İstanbul Havalimanı

KARTAL

58

79

51 €

İstanbul Havalimanı

PENDİK

64

84

55 €

İstanbul Havalimanı

ÜMRANİYE

44

60

40 €

 

Sabiha Gökçen Havalimanı Transferi ve Fiyatları

Cizgi Transfer olarak İstanbul Havaalanı Tranferi dışında Sabiha Gökçe Havalimanı transferleri hizmetimiz bulunmaktadır. Bu konu hakkında detaylı bilgi almak için Sabiha Gökçe Havalimanı transfer’i hakkındaki makalemize ulaşabilirsiniz.

 

2 ADIMDA İSTANBUL HAVALİMANI TRANSFERİ

1. Sistem üstünde ön rezervasyon formunu doldurarak, alış ve varış koordinatları, tarih/saat ve kişisel verilerinizi girerek doğrulama sonucunda rezervasyon talebinizi gerçekleştirebilirsiniz.

2. Sistem üstünde ön rezervasyon ile yaptığınız rezervasyon onaylanarak, siz değerli misafirlerimize bir ödeme mail gönderilecektir. Ödeme maili içinde bulunan ödeme linki ile transferiniz için ödeme gerçekleştiriniz.

Ödeme tamamlandıktan sonra sistem transfer hakkında herhangi bir değişiklik için lütfen müşteri hizmetlerimiz ile iletişime giriniz.

Shuttle Transfer ile Transfer (Özel Transfer) Arasındaki Farklar

Transfer hizmetleri kendi içerisinde; 2 farklı kategoriye ayrılmaktadır.

Shuttle Transfer;  diğer adı paylaşımlı transferdir. Aynı güzergâha gitmekte olan insanları toplu halde alarak, gitmek istedikleri güzergâh bırakmaktadır. Transfer yaparken, kişiler gelmesi beklenmektedir. Misafirler birbirini tanımayabilir.

Özel Transfer; misafirlerimize istedikleri yerden alarak istedikleri yere belirledikleri tarih ve saatte bırakılmasıdır. Bu transfer çeşidinde herhangi bir bekleme bulunmamaktadır.

Cizgi Transfer olarak kullandığımız transfer türü nedir?

Cizgi Transfer olarak biz misafirlerimize özel transfer hizmeti sunmaktayız. Misafirlerimizi konumdan konuma özel olarak taşımaktayız.

Cizgi Transfer İle Özel Transferin Avantajları

İstanbul Havalimanından istediğiniz noktaya transfer hizmeti siz değerli misafirlerimizin avantajları şunlardır;

  • İstediğiniz noktadan istediğiniz nokta istediğiniz tarih ve saatte transfer
  • Paylaşımsız (Beklemeden) yolculuk keyfi
  • Uygun Fiyat
  • Profesyonel ve deneyimli personel

SIK SORULAN SORULAR

Cizgi Transfer kimdir ?

Mega kent İstanbul’da araç transferi hizmetimizde; iş toplantısı, konferans, fuar, otel, gezi alanları veya belirlediğiniz konum için gelir gelmez sizleri hedefinize hızlı, güvenilir ve ekonomik bir şekilde ulaştırmak için çalışan bir transfer firmasıdır.

Nasıl Hizmet Alabilirim ?

Bu anlamda Cizgi Transferden hizmet almak isteyen misafirlerimiz, web sitemiz veya mobil uygulamamız ile İstanbul Havalimanı transfer için İstanbul bölgesini, havaalanından gidecekleri noktayı, günü, saati ve kendisine en uygun araç tipini seçerek ön rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.  

İstanbul havaalanı transfer hizmetinde nelere dikkat etmelisiniz?

Yaşadığınız herhangi bir sorun veya problemde, rezervasyon ve ödeme işlemlerini yaptığınız İstanbul Havalimanı transfer siparişinize yardımcı olmaktayız. Örneğin; uçak rötarı, uçak seferinin veya İstanbul’daki programınızın iptali durumunda Cizgi transfer müşteri temsilcisini arayarak, rezervasyon saat ve tarihinizi ileri alabilir, iptal başvurusu talebinde bulunabilirsiniz. Koşullarınızın sağlanması durumunda rezervasyonunuz iptal edilmektedir.

Transfer hangi araçlarınızla gerçekleştirmektesiniz?

                Vermiş olduğunuz alış noktasına en yakın şubemizden seçtiğiniz araç sınıfına uygun aracımız ile sizleri alarak istediğiniz konuma bırakmaktayız. 3000 araç filosundan o andan uygun olan ve sizin seçtiğiniz araç sınıfına uygun aracımız size tahsis edilmektedir.

Ücretlerde indirim yapıyor musunuz?

Bazı dönemlerde fiyat indirimlerimiz mevcuttur. Fakat başta söylediğimiz gibi siz değerli misafirlerimizin memnuniyeti için gerekli şartlarda indirim uygulanmaktadır. Bu konuda müşteri temsilcilerimizle iletişim kanallarımızdan görüşebilirsiniz.

Transferde, uçak rötarı veya uçuş iptallerinde ne yapmalıyım ?

Uçak rötar veya iptallerinde, siz değerli misafirlerimiz konuyu müşteri temsilcilerimize ileterek daha ileriki saat veya tarihe alma imkânına sahiptir.

Yaptığınız ve ödemesini gerçekleştirdiğiniz transfer hizmetlerini iptal edebilir miyim ?

Siz değerli misafirlerimize gerekli şartlar sağlanması durumunda iptal yapma hakkına sahiptir. Bu koşulların sağlanıp sağlanmadığını öğrenmek için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçiniz.

Havaalanı transferinde gerekli belgeler nelerdir?

Havaalanı transfer işleminde herhangi bir belge istenmemektedir. Transferlerde herhangi bir karışıklık olmaması amacı ile transfer önce personelimiz kimliğinizi rica ederek transfer sahibinin siz olduğunu teyip etmektedir. Transfer yapılacağı esnasında  kimliğinizi yanınızda bulundurmanız rica olunur.

Yeni İstanbul Havaalanı'na transfer fiyatı ne kadar?

Yeni İstanbul Havaalanı'na transfer fiyatı, sizin en uygun fiyatla yolculuk yapmanızı sağlamak amacıyla tüm indirim ve kampanyalar eklenerek gösterilmektedir. Fiyatlar alış ve bırakış noktasına göre ücretlendirilmektedir. Transferinizde herhangi bir ekstra ücret istenmemektedir.

Herhangi bir sorunda ne yapmam gerekli ?

Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda bir telefon kadar yakınındayız. Herhangi bir sorun veya problemde gönül rahatlığı ile müşteri temscilcilerimizi arayarak destek alabilirsiniz.

Cizgi Transfer Beyaz Logo


Takipte Kalın

Bizi sosyal medyadan takip ederek tüm yeniliklerden haberdar olabilirsinizMobil Uygulama

İşlemlerinizi daha hızlı yapmak için mobil uygulamaları indirebilirsiniz

Havalimanı Transferi


© 2018-2019 Cizgi Transfer, MIZRAKLI OTO KIR. BILISIM PEYZAJ LTD STI'nin tescilli markasıdır.
Mızraklı Group Logo