Rezervasyon Yap

Nereden
Nereye
Tarih/Saat
Kişi Sayısı
1 kişi
Bagaj Sayısı
1 bagaj
   

Hatay Havalimanı Transferi

Transfer hizmetleri konusunda deneyimli, profesyonel ve sizlere kendinizi en özel hissettirebilecek bir firma arıyorsanız, tercihiniz mutlaka Cizgi transfer olmalıdır. Bizler bu alanda en iyi ve en profesyonel hizmet alabileceğiniz firma olmaktayız. Misafirlerimiz bizim için çok kıymetli ve onları, seyahatleri esnasında memnun etmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Uygun fiyatlı Hatay havalimanı transfer hizmeti mümkün mü siye merak ediyorsanız, sizlere cevabımız kesinlikle evet olmaktadır.

Havalimanlarına gidiş veya havalimanlarından istediğiniz adreslere gidiş artık sizin düşüneceğiniz bir şey olmayacaktır. Çünkü bunu sizin yerinize düşünmek ve hayata geçirmek tamamen bizim işimizdir. Bizler başta Hatay ilinde olmak üzere, Türkiye’nin birçok bölgesinde havaalanı transfer hizmetleri vermekteyiz. Hızlı, güvenilir ve özel ulaşımın adresi Cizgi transfer olmaktadır. Deneyimli ve işinde oldukça profesyonel arkadaşlarımız, size oldukça konforlu ve eşsiz bir deneyim yaşatmak üzere, istediğiniz adreste size özel ve yalnızca sizin için orda bulunan araç ile bekleyecektir.

Havalimanı Transfer Hizmetleri Nedir ve Nasıl Gerçekleşir?

Seyahate çıkacağınız zaman, en çok sorun ettiğiniz konulardan biri nedir? Genel olarak havalimanları, şehir merkezinin dışında hatta birçok şehirde son derece şehir merkezine uzak olduğundan, sanırız havalimanına ulaşmak ve havalimanından istenilen noktaya ulaşmaktır. İşte havalimanı transfer hizmeti tam olarak, bu olumsuz durumu aksine avantaja ve keyifli bir ana çevirmek üzerine çalışan bir sistem olmaktadır. Araç transfer hizmetleri olarak da adlandırılan bu hizmet sektörü, yolculuklarınızda son derece can sıkıcı olan şehir içi ulaşım sorununu, dinlenerek ve rahatlayarak geçirebileceğiniz bir ana dönüştürmektedir. Cizgi transfer firmamızdan bu konuda hizmet aldığınızda özellikle, bu sürecin ne kadar konforlu ve keyifli geçebileceğini tahmin dahi edemezsiniz.

Hatay transfer hizmetlerimizden yararlanan ve bu konforlu zamanların keyfini çıkaran şehirlerden yalnızca biri olmaktadır. Transfer hizmetlerinin nasıl gerçekleştirildiğinden ve neleri kapsadığından bahsedecek olursak. Hatay havaalanı transfer hizmetlerimizin nasıl gerçekleştirildiği ve transfer hizmetimizin kapsamı şu şekildedir;

  • Öncelikle istediğiniz tarih ve saatte personelimiz size özel aracımız ile istediğiniz adrese geliyor. Eğer havalimanından alınmak ve istediğiniz adrese ulaştırılmak istiyorsanız, personelimiz bu kez de havalimanına iniş saatinizden ortalama 15 dakika gibi bir süre önce gelmekte ve sizleri karşılamak üzere beklemektedir.
  • Bu süre zarfında, personelimiz ihtiyacınız olan her konuda sizlere yardımcı olmaktadır.
  • Genel olarak transfer hizmeti konusunda aksilik yaşanmasa da bazı durumlarda uçaktan kaynaklı olarak aksilikler yaşanabilmektedir. Böyle durumlarda ne olacağını ve sürecin sizin için herhangi bir sorun teşkil edeceğini düşünüyorsanız, hiç endişelenmeyin. Seyahatiniz ertelendiğinde bunu önceden bildirmeniz durumunda bizlerde sunacağımız hizmeti ertelemekteyiz.
  • Havalimanı transfer fiyatları konusunda da ayrıca firmamız tercih edebileceğiniz en iyi ve uygun firmalardan biri olmaktadır.
  • Havalimanı transfer hizmetlerimizden faydalanmak için, tek yapmanız gereken web adreslerimizde yer alan ön rezerve formunu doldurmanız ve size olumlu geri dönüş yapıldığında, ödeme işlemini yaparak işlemi tamamlamanızdır.

Shuttle Transfer Hizmeti Yerine Neden Özel Transfer Hizmeti Tercih Edilmeli?

Havalimanı transfer hizmetleri konusunda tercih edilebilecek iki seçenek bulunmaktadır. Bunlardan biri özel transfer hizmeti ve shuttle transfer hizmeti olmaktadır. Firma olarak bizler, misafirlerimizi çok önemsediğimizden ve bizler için her misafirimiz çok özel olduğundan, özel transfer hizmetini sunmaktayız. Bu iki hizmet türü arasında nasıl bir fark olduğunu bilmiyorsanız, şöyle söyleyebiliriz ki; özel transfer hizmetinde size özel bir araç gönderilir ve bu araç ve personel yalnızca size ulaşım hizmeti sağlar. Ancak shuttle transfer hizmetinde, servis tarzı geniş kapasiteli araçlar kullanılır ve aynı güzergah üzerinde yer alan tüm yolculara aynı anda hizmet verilir. Kısacası otobüse binmekten çok da farklı bir durum olmamaktadır. Hatay havalimanı transfer hizmetlerimizden faydalanarak, sizlerde hem konforlu hem de ayrıcalıklı şehir içi ulaşımın keyfini çıkarabilirsiniz. Üstelik hem en iyi hem de en uygun fiyatlı havaalanı transfer hizmeti yalnızca Cizgi transfer firmamız aracılığı ile mümkün olabilmektedir.

Havalimanı Transfer Hizmeti Size Nasıl Avantajlar Sağlar?

Transfer hizmetinin avantajları nelerdir ve neden faydalanmalıyım gibi sorular sorabilirsiniz. Bizde size şunu sorabiliriz. Havalimanına iniş yaptığınız anda sizleri bir personel beklese ve sizleri karşılayarak, valizlerinizi alarak, sizin için özel olarak gelen araca taşıyarak, sizleri de istediğiniz adrese güvenli ve hızlı bir şekilde götürse bu sizin için yeterince önemli bir avantaj olmaz mı? Cevabınız evet olmuştur diye düşünüyoruz. Yinede size kısaca havalimanı transfer hizmetlerinin avantajlarından bahsetmek ve kafanızdaki tüm sorulara cevap vermek istiyoruz.

  • Kısa sürede, güvenli bir biçimde istediğiniz adresten, istediğiniz adrese ulaşımınızı sağlamaktadır.
  • Bunu en uygun fiyatlara gerçekleştirmektedir.
  • Tamamen size özel bir hizmet olmakta ve bu bakımdan size, kendinizi en özel şekilde hissetmenizi sağlamaktadır.
  • Size hizmeti verecek olan personel, bu konuda en iyi ve en profesyonel kişiler olmaktadır.

Hatay Havalimanı Transfer Ücretleri

Havalimanı transfer hizmetinden faydalanmak isteyen kişiler, genelde bu hizmetin lüks bir hizmet olduğunu ve bu sebeple de çok yüksek ücretler karşılığında olacağını düşünmektedir. Havaalanı transfer fiyatları belirlenirken, öncelik hiçbir zaman misafirlerimizden yüksek ücretler almak değil, aksine lüks hizmet sağlayıp bunu en uygun fiyatlar ile yapmaktır. Bu sebepten dolayı, yer aldığımız sektörde havalimanına ucuz transfer hizmeti sağlayan en önemli firmalardan biri olmaktayız. Konfor bakımından da en iyi firmalardan biri olmaktayız, hizmetten aldığımız ücret konusunda da yine en uygun olmaktayız. Bizlerden hizmet almak ve şehir içi ulaşımda hayatınızı kolaylaştırmak için, firma olarak günün her saatinde yanınızdayız.

Cizgi Transfer Beyaz Logo


Takipte Kalın

Bizi sosyal medyadan takip ederek tüm yeniliklerden haberdar olabilirsinizMobil Uygulama

İşlemlerinizi daha hızlı yapmak için mobil uygulamaları indirebilirsiniz

Havalimanı Transferi


© 2018-2019 Cizgi Transfer, MIZRAKLI OTO KIR. BILISIM PEYZAJ LTD STI'nin tescilli markasıdır.
Mızraklı Group Logo