Sabiha Gökçen Havalimanı Transferi

Sabiha Gökçen Havalimanı Transferi


Sabiha Gökçen Havaalanı Transferle Rahat Ulaşım!
Mega Kent İstanbul için ulaşım transferi çözümlerini bir adreste toplayan Cizgi Transfer ile artık ulaşım daha rahat! Sadece birkaç adımda Sabiha gökçen havaalanı transfer hizmetini alabilir, uçaktan iner inmez sizi bekleyen araçla yolculuğa devam edebilirsiniz.

Bana da Cizgi Transfer!
Kurulduğu andan itibaren hızla büyüyen bir girişime dönüşen Cizgi Transfer, 8 yıllık ulaşım sektörü deneyimine sahip ekiple eşsiz bir hizmete dönüşüyor. İstanbul bölgesindeki transfer hizmeti veren tüm firmaları tek adreste toplayan girişim, böylece shuttle hizmeti almak isteyenler için birden fazla alternatifin bulunduğu pazara dönüşüyor. Sabiha gökçen havaalanı transfer hizmeti için rezervasyon sıkıntısı yaşamadan, dilediğiniz gün ve saatte hizmet alacak olmanın kolaylığını hemen yaşayın!

Webden veya mobilden!
BiTrasnfer sitesi üzerinden veya mobil uyumlu web sayfası üzerinden transfer hizmetini alacağınız bölgeyi, transferin yapılacağı yeri, gün ve zaman gibi detayları hızlıca seçebilir, ardından da programınıza en uygun araç ve transfer fiyatlarını görebilirsiniz. Cebinize en uygun transferi gerçekleştirecek aracı seçerek, hemen ödeme yapabilir ve Sabiha Gökçen havaalanı transfer planınızı tamamlayabilirsiniz.

Sabiha Gökçen havaalanı transferde sorun olursa, ne olacak?
Kesinlikle endişeye mahal yok. Çünkü transfer hizmetiyle ilgili tüm detaylar, Cizgi Transfer şirketi tarafından kontrol ediliyor. Dolayısıyla transferle ilgili gerçekleşecek her türlü problemde tek iletişim kuracağınız adres, Cizgi Transfer şirketidir. Sektörde 8 senelik tecrübeye sahip ekip tarafından kurulduğu ifade ettiğimiz Cizgi Transfer’in işleyiş mantığı tamamen müşterileri korumaya yöneliktir. Aşırı müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarla transfer hizmetleri sektöründeki standartları yükselten şirketimiz, olası uçuş iptalleri, rötar veya programda meydana gelebilecek değişiklikler için esneklik sunuyor.

Tamamen ücretsiz iptal imkanı
Sabiha Gökçen havaalanı transfer siparişinizi herhangi bir bahane göstermeden ve bir bedel ödemeden belli bir zamana kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz. Bunun dışında rötar gibi gecikmeler Cizgi Transfer ekibi tarafından görülür ve transfer saatiyle ilgili gerekli güncelleme yapılır. Uçuş iptalleri veya programla ilgili iptallerde de müşteri temsilcisine ulaşarak, gerekli bilgiyi yapmanız işlemenizin lehinize sonuçlanması için yeterli olacaktır.

Cizgi Transfer ile güven ve huzurla…
Konforlu araçlar, güvenilir hizmet ve her aşamada yanınızda olan ekiple Sabiha Gökçen havaalanı transferi kabus olmaktan çıkacak. İstanbul’da gitmek istediğiniz her noktaya hızlı bir şekilde ulaşımı mümkün kılarak zamandan tasarruf sağlamanıza imkan veren Cizgi Transfer ile esnek bir shuttle hizmetine sahipsiniz. 

Cizgi Transfer Beyaz Logo


Takipte Kalın

Bizi sosyal medyadan takip ederek tüm yeniliklerden haberdar olabilirsinizMobil Uygulama

İşlemlerinizi daha hızlı yapmak için mobil uygulamaları indirebilirsiniz

Havalimanı Transferi


© 2018-2019 Cizgi Transfer, MIZRAKLI OTO KIR. BILISIM PEYZAJ LTD STI'nin tescilli markasıdır.
Mızraklı Group Logo