Antalya Havalimanı

Antalya Havalimanı


Antalya Havalimanı Transferiyle Kafanız Rahat!
Antalya en çok fuar ve organizasyonların yaşandığı şehir olmakla beraber tatil beldemiz olması nedeniyle de yoğun ziyaretlerin gerçekleştiği illerimizden birisidir.Transfer hizmetlerinin de önemli bir sektör haline geldiği Antalya’da, havalimanı transfer çözümlerinden faydalanmak için yenilikçi bir adres üzerinden yapacağınız rezervasyonla seyahat planınızı tamamlayabilirsiniz. Cizgi Transfer, Antalya’daki transfer firmalarının bir arada olduğu pazaryeri olması itibariyle fiyat rekabetinin de tüketiciler için avantaja dönüştüğü adrestir. Hem uygun fiyata Antalya havalimanı transfer hizmeti almak hem de Cizgi Transfer hizmet kalitesinden faydalanmak için acele edin!

Neden mi Cizgi Transfer?
Rahat ve konforlu bir ulaşıma yönelik talep giderek artıyor. Ülkemizde transfer hizmeti sunan firma sayısının giderek çoğalmasının bunun en iyi göstergesi. İller arasındaki ticari, kültürel ve bilimsel gibi faaliyetlerin artmaya başlamasıyla da seyahatler çoğalmaya başladı. Bu seyahatlerin de değişmez bir parçası olarak transfer hizmetlerini gösterebiliriz. Gerek havalimanında bilim insanlarının veya bir konferansa davetli konuşmacıların lüks araçlarla karşılanması ihtiyacı, gerekse de Antalya’da bir fuar organizasyonuna hızlı ve rahat bir yolculukla ulaşma istekleri transfer hizmeti sunan firmaları önemli kılıyor. 

İşte bu noktada Cizgi Transfer, TÜRSAB kayıtlı ve A sınıfı acenta belgelerine sahip transfer hizmeti sunan şirketleri bir araya getirdi. Türkiye’nin neresine gitmek isterseniz isteyin, Cizgi Transfer ile havalimanından gitmek istediğiniz adrese sizi taşıyacak lüks araç hazır. Bunun için Cizgi Transfer üzerinden transfer detaylarını girmeniz ve son olarak da araç seçerek ödeme yapmanız yeterlidir. 

Transferle ilgili sorunlara yapıcı çözümler
Ödeme yaptınız ama uçuş iptal oldu. Uçuşlarınızda her zaman her şey yolunda gitmeyebilir. Özellikle planlanan işlerde sıkıntı olma ihtimali her zaman daha da yüksektir. Cizgi Transfer de bu gerçeğin farkında olarak, müşterilerinden kaynaklanmayan iptallerde para iadesi garantisi veriyor. İptal durumları dışındaki plan değişiklerinde de Cizgi Transfer ekibini arayarak veya posta atarak bilgi vermeniz transfer için gerekli değişikliklerin yapılması için yeterlidir. Ayrıca sistem üzerinden de planlardaki değişimlerden dolayı transfer günü ve saatini güncellemeniz mümkündür.

Antalya havalimanı transfer hizmeti için Cizgi Transfer ile her şey kontrol altında! Kolayca rezervasyon yap, güvenli öde ve aracın hazır. Herhangi bir sorun ve planla ilgili değişimler içinde yanınızda olacak Cizgi Transfer ekibi… Artık transfer hizmetleri çok daha güvenli!

Cizgi Transfer Beyaz Logo


Takipte Kalın

Bizi sosyal medyadan takip ederek tüm yeniliklerden haberdar olabilirsinizMobil Uygulama

İşlemlerinizi daha hızlı yapmak için mobil uygulamaları indirebilirsiniz

Havalimanı Transferi


© 2018-2019 Cizgi Transfer, MIZRAKLI OTO KIR. BILISIM PEYZAJ LTD STI'nin tescilli markasıdır.
Mızraklı Group Logo