Rezervasyon Yap

Nereden
Nereye
Tarih/Saat
Kişi Sayısı
1 kişi
Bagaj Sayısı
1 bagaj
   

Gaziantep Havaalanı Transfer Hizmeti

Gaziantep havaalanı üzerinden, Cizgi transfer farkı ile istediğiniz lokasyona konforlu ve güvenli bir biçimde ulaşabilme imkânı sağlıyoruz. Üstelik bunu son derece hızlı ve bunun yanında uygun fiyatlı olarak sağlıyoruz. Deneyimli personelimiz, oldukça konforlu ve lüks araçlarımız ile seyahat planlarınızı rahatlıkla gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. Bu eşsiz deneyimi yaşamak ve seyahatlerinizi sorunsuz bir biçimde gerçekleştirmek için, bizimle iletişim kurabilir ve Gaziantep havalimanı transfer hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Gaziantep tarihi, kültürel yapısı ve turistik alanları ile ülkemizin en önemli kentleri arasında yer almakta ve her yıl, hem yerli hem yabancı çok sayıda turiste ev sahipliği yapmaktadır. Bunun yanında gelişen sanayisi ve iş kolları ile önemli ticaret şehirleri arasında yerini almaktadır. Sayısız özelliklere sahip şehre, hem iş hem de turistik gezi amaçlı olarak, insanlar akın etmektedir. Bünyesinde yer alan önemli müzeler, hanlar ve çarşılar ile yeni yerler görmeyi ve keşfetmeyi sevenler için adeta cennet şehirlerimizden biridir. Tüm bu özelliklerinin yanında, eşsiz ve kendine has lezzetleri ile Gaziantep mutlaka görülmesi ve gezilmesi gereken şehirler, arasında yerini alıyor. Gaziantep’e daha önce yolu düşen insanlar çok iyi biliyordur ki, her şehirde olduğu gibi Gaziantep havalimanı da şehrin oldukça dışındadır ve ulaşım son derece sıkıntılıdır. Tabi bu Cizgi transfer firmamızın sunmuş olduğu, Gaziantep havaalanı transfer hizmetlerinden faydalanmayan kişiler için, geçerli olan bir durumdur.

Transfer Hizmetleri ile Nasıl Seyahatler Daha Konforlu Hale Getiriliyor?

Transfer hizmetlerinin amacı, kişilerin seyahat programlarının en önemli aşaması olan havaalanı ulaşımını, en kolay ve konforlu hale getirmektir. Yani kısacası seyahate başlarken ve seyahatinizi sonlandırırken, sizlerin yanında oluyoruz. Havaalanı transfer hizmetleri ile ilgili olarak, daha söylenebilecek birçok özellik ve hizmetin sağlamış olduğu avantajlar bulunmaktadır.

Havalimanı Transfer Hizmetlerinin Özellikleri

Araç transfer hizmetleri genellikle diğer ulaşım hizmetleri ile karıştırılmakta ve onlara kadar basit anlaşılmaktadır. Örneğin birçok insan, taksi ile havalimanına ulaşmaktan ne farkı var veya ben havalimanından bir taksiye binerek, istediğim adrese zaten gidebiliyorum diye düşünebiliyor. Böyle düşünen insanlara sadece şu soruyu sormamız yeterli olacaktır. Taksilerde veya diğer ulaşım araçlarında ne kadar konforlu yolculuklar yapabiliyorsunuz? Hepimiz çok iyi biliyoruz ki, ülkemizde şahsi araçlar ile yapılan yolculuklar dışında konforlu ulaşım hizmetleri çok fazla mümkün olmamaktadır. Bu sebeple belki de havalimanı transfer hizmetlerine daha fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Gaziantep transfer hizmetlerimizden ve bu hizmetimizin özelliklerinden biraz bahsedecek olursak.

  • Genel olarak, hizmet verdiğimiz tüm şehirlerde misafirlerimiz için kullandığımız araçlar son derece konforlu olmaktadır.
  • Araçlarımız ile birlikte sizlere tahsis ettiğimiz şoförler, işinde son derece başarılı ve profesyonel olmaktadır.
  • Aracınızda talep ettiğiniz takdirde, şahsi ihtiyaçlarınızın karşılanması sağlanmaktadır.
  • Havalimanına geç kalma ihtimaliniz neredeyse imkânsızdır. Çünkü aracımız, havalimanına yetişme ihtimaliniz ve olası durumlar hesaplanarak, adresinize gelmektedir.
  • Bunun dışında havalimanından başka bir adrese ulaşmak üzere, hizmetimizden faydalanmak isterseniz de aracımız bu kez de uçağınızın iniş saatinden 15 dakika gibi bir süre öncesinde sizi beklemektedir.
  • Sunmuş olduğumuzu hizmetin en önemli özelliği ve bize göre en avantajlı yönü, bu kadar konforlu bir hizmetin son derece uygun fiyatlı olarak sağlanmasıdır. Uygun fiyatlı Gaziantep havalimanı transfer hizmetinden faydalanabileceğiniz nadir firmalar arasında yer almaktayız.

Özel Transfer ile Shuttle Transfer Arasındaki Farklar

Havalimanı transfer hizmetleri, kişilere sunulurken iki seçenek ile sunulur. Bunlardan biri özel transfer iken, bir diğeri de shuttle transfer hizmeti olmaktadır. Bu iki transfer hizmeti, genel olarak kişilerin havalimanı trafiğine çözüm olsa da, birbirlerinden ayrılan çok önemli noktalara sahiptir. Özel transfer hizmeti, kişilere kendini çok daha fazla özel hissettiren bir uygulamadır. Genel olarak farkları şöyledir.

  • Özel transfer hizmetinde, araç şahsi olarak kullanılır ve yalnızca hizmeti satın alan kişiye tahsis edilir. Shuttle transferde aynı araca birden fazla kişi alınır, dolayısı ile özel bir muamele beklenmemelidir.
  • Misafirlerimiz istedikleri adresten alınır ve yine istedikleri adrese bırakılır. Shuttle transferde belli bir lokasyondan alınma söz konusudur.

Cizgi Transfer Firmasından Hizmet Almanın Avantajları Nelerdir?

Günümüzde havalimanı transfer hizmeti, sık seyahat eden insanların hayatını ciddi anlamda kolaylaştıran bir hizmet sektörü olmuştur. Nadir seyahat eden ve henüz bu hizmetten faydalanmayan kişilerin kafasında normal olarak, transfer hizmetinin avantajları nelerdir tarzında sorular yer almaktadır. Zamandan tasarruf etmeniz ve yolculuklarınızın konforlu ilerlemesi, bu hizmetin en önemli avantajları arasında gösterilmektedir. Tabi bu hizmetten maksimum avantajlara sahip olmak için, bu konuda en iyi hizmeti veren firmayı tercih etmeniz önemlidir. Cizgi transfer, size en iyi hizmeti sunmak üzere, çalışan en önemli kurumlardan biridir. Konforlu ve uygun fiyatlı havaalanı transfer hizmeti almak istiyorsanız, tercihiniz bizlerden yana olmalıdır.

Transfer Hizmetlerinden Yararlanmak Çok Kolay

Havalimanına ucuz transfer hizmetlerinden faydalanmak ütopik bir durum olmamakta, aksine son derece kolay ve birkaç dakikanızı alabilecek bir durumdur. Yalnızca yapmanız gereken iki işlem adımı bulunmaktadır.

  • İlk olarak, web adresimizde yer alan başvuru formunu doldurmalı ve bunu onaya göndermelisiniz. Müşteri danışmanlarımız formu inceledikten sonra size bir onay maili ve ödeme sayfası linki iletecektir.
  • Bu mail ile birlikte link geldiğinde yalnızca yönlendirildiğiniz sayfaya giderek ödemenizi tamamlamanız yeterli olacaktır.

Seyahat planlarınızda bir aksilik ve uçuş firmanız ile ilgili bir sorun olduğunda, müşteri hizmetlerimize ulaşarak yeni bir düzenleme isteyebilirsiniz. Firma olarak misafirlerimizin hayatını kolaylaştırmak üzere hizmet veriyoruz ve yaşanılan mağduriyetlerde de doğal olarak onların her zaman yanındayız.

Havalimanı Transfer Hizmet Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Havalimanı transfer fiyatları belirlenirken, öncelik hiçbir zaman daha fazla kazanmak ve bu işten çok fazla kazanç elde etmek olmamıştır. Tabi bu Cizgi transfer olarak bizim hizmet politikalarımız arasında yer alan bir durumdur. Bizler öncelikli olarak, sizleri memnun etmeyi ve seyahatlerinizi konforlu hale getirmeyi amaçlıyoruz. Bunu yaparken, sizlere abartılı rakamlar sunmanın doğru olmadığını da çok iyi biliyoruz. Bu sebeple sunmuş olduğumuz hizmetin yanında, oldukça uygun havaalanı transfer fiyatları sunuyoruz. Sunmuş olduğumuz hizmetlerden isteyen herkes faydalanabilsin ve bu ayrıcalığa sahip olabilsin istiyoruz. Zaten havalimanına ucuz transfer en fazla kullandığımız sloganların başında geliyor. Konforlu ve uygun fiyatlı transfer hizmeti için, Cizgi transfer tercih etmelisiniz.

Cizgi Transfer Beyaz Logo


Takipte Kalın

Bizi sosyal medyadan takip ederek tüm yeniliklerden haberdar olabilirsinizMobil Uygulama

İşlemlerinizi daha hızlı yapmak için mobil uygulamaları indirebilirsiniz

Havalimanı Transferi


© 2018-2019 Cizgi Transfer, MIZRAKLI OTO KIR. BILISIM PEYZAJ LTD STI'nin tescilli markasıdır.
Mızraklı Group Logo