Rezervasyon Yap

Nereden
Nereye
Tarih/Saat
Kişi Sayısı
1 kişi
Bagaj Sayısı
1 bagaj
   

Edremit Havaalanı Transfer Hizmetleri

Edremit havalimanı üzerinden gerçekleştireceğiniz tüm yolculukların konforlu ve hızlı olması için Cizgi transfer olarak hizmet veriyoruz. Havalimanına ulaşım ve havalimanından istediğiniz adrese güvenli, konforlu ve hızlı ulaşım için Edremit havaalanı transfer hizmetlerinden faydalanmalısınız. Tam zamanında havalimanına ulaşmak ve asla geç kalma gibi streslere girmemeniz için deneyimli personelimiz ve 300 araç filomuz il hizmetinizdeyiz. Ayrıca Edremit havalimanından istediğiniz adrese ulaşmanız için araçlarımız uçağınızın iniş saatinden yaklaşık 15 dakika kadar önce havalimanında sizi karşılamak üzere hazırda bekliyor.

Balıkesir’e bağlı Edremit ilçesinde yer alan Edremit havalimanı bölgenin tüm havayolu trafiğini karşılamaktadır. Gün içerisinde Türkiye’nin birçok bölgesine uçuş seferleri düzenlenmekte ve insanlara hizmet verilmektedir. Balıkesir ülkemizin hem turizm açısından hem de ticari açıdan gelişmiş şehirlerinden biri olduğundan dolayı Edremit havalimanında oldukça yoğun bir trafik bulunmaktadır. Yaz aylarında sesiz ve huzurlu bir tatil isteyenlerin sıklıkla ziyaret ettiği bölge ayrıca genel olarak ticari faaliyetler dolayısı ile de sıklıkla ziyaret edilmektedir. Özellikle zeytin ve zeytinyağı üretimi konusunda ülkemizin en önemli bölgeleri arasında yer almaktadır. Yaz turizminin yanı sıra termal bölgeleri ile kışları da çok sayıda ziyaretçiye ev sahipliği yapan bölge, tatilde gerçek anlamda dinlenmek isteyenlerin mutlaka tercih etmesi gereken bölgeler arasındadır. Edremit havalimanı üzerinden istediğiniz adrese ulaşım için Edremit transfer hizmetlerimizden yaralanabilirsiniz. 7/24 istediğiniz zaman rezervasyon yaptırabilir ve size özel tahsis edilen son derece konforlu araçlarımız ile ulaşımın keyfini çıkarabilirsiniz.

Havalimanı Transfer Hizmetleri Nelerdir?

Ülkemizde ulaşım için birçok seçenek bulunmaktadır. Söz konusu havalimanı üzerinden gerçekleştirilecek olan ulaşım olduğunda yine bu seçenekler söz konusudur ancak bu seçeneklerden biri tercih edilirken son derece dikkatli olunmalıdır. Çünkü doğru ulaşım seçeneği tercih edilmez ise havalimanına ulaşım havalimanından istediğiniz adrese ulaşım tam bir eziyet olacaktır. Havalimanı üzerinden gerçekleştireceğiniz yolculuklarda transfer hizmetini tercih ettiğinizde hem konforlu hem de hızlı bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Cizgi transfer ile de havalimanına ucuz transfer hizmeti alarak bunu birde ekonomik hale getirebilirsiniz.

Cizgi Transfer Havalimanı Transfer Hizmetlerinin Özellikleri

Transfer hizmeti alabileceğiniz birçok firma bulunmaktadır. Ancak konforlu bir yolculuk için doğru bir firmadan hizmet almanız son derece önemlidir. Özellikle bu konuda tercihiniz Cizgi transfer olduğunda, gerçek anlamda konforun ve hızlı yolculuğun keyfini çıkarabilirsiniz. Firmamızdan alacağınızın transfer hizmetinin özellikleri şu şekildedir;

  • Size özel sunulan transfer hizmetinde size sunulan araç son derece bakımlı ve temiz olmakta ve doğal olarak sizi rahatsız edecek bir durum olmamaktadır.
  • Personelimiz hem deneyimli hem de oldukça donanımlı kişilerden seçilmektedir. Personellerimiz Türkçeye ek olarak İngilizce ve Arapça dillerine hâkim olmaktadır. Ayrıca sizlere yolculuk esnasında çantalarınızın taşınması gibi konularda da size yardımcı olmaktadır.
  • Aracımız siz havalimanına inmeden 15 dakika kadar önce orada olur ve uçağınız indiğinde hiç zaman kaybetmeden istediğiniz yere ulaşmanız sağlar.
  • Cizgi transfer olarak üzerinde durduğumuz en önemli konulardan biri değerli misafirlerimize en iyi hizmeti en ekonomik şekilde sunmaktır. Bu sebeple uygun fiyatlı Edremit havalimanı transfer hizmeti vermekteyiz.

Özel Transfer Mi Shuttle Transfer Mi?

Transfer hizmetlerinden faydalandığınızda tercihiniz konfor ve hız ise, mutlaka özel transfer seçeneği olmalıdır. Çünkü shuttle transfer seçeneği ile konfor ve hız neredeyse mümkün olmayan bir durumdur. Şöyle ki; shuttle transfer hizmetinde aracınızı başkaları ile paylaşacağınızdan doğal olarak böyle bir durum söz konusu değildir. Edremit havalimanı transfer hizmeti almak istediğinizde tercihiniz Cizgi transfer olduğunda alacağınız transfer hizmeti özel transfer hizmeti olmaktadır.

Cizgi Transferden Hizmet Almak İçin Neler Yapılmalı

Transfer hizmetleri genellikle sunduğu ayrıcalıklar bakımından zor ulaşılabilir gibi görünse de aslında havaalanı transfer hizmetleri en kolay ulaşılabilir hizmet olmaktadır. Genellikle havaalanından taksiye veya başka bir ulaşım aracına ulaşmak çok daha zordur. Çünkü transfer hizmetlerinden faydalandığınızda aracınız zaten sizi istediğiniz adreste hazır olarak beklemektedir. Aracınızın hazır olarak havaalanında veya alınmak istediğiniz adreste beklemesini istiyorsanız yapmanız gereken işlemler şu şekildedir;

  • Uygun fiyatlı havaalanı transfer hizmeti için öncelikle Cizgi transfer firmamızın web adresini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Ziyaret ettiğinizde sayfamızda yer alan rezervasyon formunu doldurmak ve onaylanması için sisteme kayıt etmelisiniz.
  • Formunuz müşteri danışmanlarımız tarafından onaylandıktan sonra size gönderilen onay maili ve ödeme linkinden işleminizi tamamlayarak yolculuğunuzu en konforlu hale getirebilirsiniz. Havalimanı transfer fiyatları ve genel olarak rezervasyon işlemi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Edremit Havalimanı Transfer Ücretleri

Hem konforlu hem hızlı ve güvenli bir biçimde transfer hizmeti alırken, üzerine bunun son derece uygun fiyatlı olarak gerçekleştirmek istiyorsanız mutlaka tercihiniz Cizgi transfer olmalıdır. Çünkü yer aldığı sektörde önceliği kazançtan önce değerli misafirlerinin memnuniyeti olmaktadır. Araç transfer hizmetleri ile yolculuğunu daha konforlu hale getirmek ve bu süreçte herhangi bir mağduriyet yaşamak istemiyorsanız tek yapmanız gereken bizlere ulaşmaktır. Havaalanı transfer fiyatları belirlenirken gideceğiniz mesafe göz önünde bulundurularak hesaplama yapılmaktadır. Bu konuda daha detaylı bilgi almak ve gideceğiniz mesafe için ne kadar ücret ödemeniz gerektiği öğrenmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

Cizgi Transfer Beyaz Logo


Takipte Kalın

Bizi sosyal medyadan takip ederek tüm yeniliklerden haberdar olabilirsinizMobil Uygulama

İşlemlerinizi daha hızlı yapmak için mobil uygulamaları indirebilirsiniz

Havalimanı Transferi


© 2018-2019 Cizgi Transfer, MIZRAKLI OTO KIR. BILISIM PEYZAJ LTD STI'nin tescilli markasıdır.
Mızraklı Group Logo