Rezervasyon Yap

Nereden
Nereye
Tarih/Saat
Kişi Sayısı
1 kişi
Bagaj Sayısı
1 bagaj
   

Edremit Havalimanı Ayvalık Transfer Hizmeti ve Fiyatları

Edremit havalimanı ile Ayvalık arasında transfer hizmetlerinden faydalanarak seyahatinizi daha konforlu ve hızlı bir hale getirebilirsiniz. 7/24 hizmet almak ve en uygun fiyatlar ile konforlu yolculuk yapmak için Cizgi transfer firmamıza istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Edremit Ayvalık transfer hizmetlerimiz ile siz değerli misafirlerimizin seyahatlerinde işlerini daha kolay hale getirmeye çalışıyoruz. Bunun için son derece deneyimli ve işinde başarılı personellere sahibiz. Bizleri tercih ettiğinizde asla pişman olmayacağınızı garanti edebilmekteyiz.

Balıkesir iline bağlı önemli turizm kentlerinden biri olan Ayvalık, turizm potansiyelini her geçen gün artıran bir şehir olmaktadır. Sahip olduğu yemyeşil ormanlar, bayraklı plajlar ve taş evleri ile dünya genelinde popüler olan bir tatil beldesidir. Tarihi açıdan da oldukça önemli bir yere sahip olan bölgede birçok eski çanak ve çömlek kalıntıları bulunmuştur. Bölgede ayrıca zamanında nüfus mübadelesi yapılmış ve Girit, Makedonya ve Midilli’de yaşayan Türkler bu bölgeye getirilmiştir. Bölgede yapılan en önemli ticari faaliyet zeytin üzerinedir. Bölgede o kadar önemli ve mutlaka görülmesi gereken yer vardır ki, tatiliniz tüm bu deneyimleri yaşamaya yetmeyebilir. Bu sebeple tekrar tekrar gitmek isteyebilirsiniz. Bölgeye Edremit havalimanından ulaşırken havaalanı transfer hizmetleri alarak rahat edebilirsiniz. İki mesafe arası yaklaşık 48 km olmakta ve bu mesafe Cizgi transfer farkı ile en konforlu ve ekonomik biçimde gidilebilmektedir.

Havaalanı Transfer Hizmetleri

Havaalanına rahat ulaşım için tercih edilebilecek en iyi hizmetlerden biri havaalanı transfer hizmetleridir. Özellikle Cizgi transfer firmamızdan hizmet aldığınızda, aslında havaalanına ulaşımının da havaalanında istediğiniz adrese ulaşımın da hiç zor olmadığını rahatlıkla görebilirsiniz. Edremit Ayvalık havalimanı transfer hizmetlerimiz ile Ayvalık’a ulaşmak hiç bu kadar konforlu olmayacaktır. Transfer hizmetlerinin en önemli yolu hem son derece konforlu hem de ekonomik olarak en uygun ulaşım seçeneği olmasıdır.

Cizgi Transfer Sizlere Neler Vaat Ediyor?

Cizgi transfer olarak yer aldığımız sektörde oldukça önemli bir firma olduğumuzu rahatlıkla söyleyebiliriz. Uygun fiyatlı havaalanı transfer hizmeti sunduğumuz firmamızda siz değerli misafirlerimiz için oldukça avantajlı olanaklar da sağlamaktayız. Bu sebeple yer aldığımız hizmet sektöründe en iyi ve en fazla tercih edilen firmalardan biri olmaktayız. Siz değerli misafirlerimize sunmuş olduğumuz hizmette neler vaat ediyoruz bundan biraz bahsedecek olursak. Şöyle ki;

  • Öncelikle sizlere hizmet verirken tahsis ettiğimiz araçlar son derece bakımlı ve temiz araçlar kullanmaktayız. Bunun yanında size yolculuk sırasında eşlik eden personelimiz son derece deneyimlidir. Bu da daha keyifli ve sorunsuz bir yolculuk deneyimi sunmaktadır.
  • Personelimiz havaalanına indiğinizde sizleri orada hazırda beklediğinden dolayı, zaman kaybetme durumu ortadan kalkmaktadır.
  • Araç yalnızca sizlere hizmet verdiğinden dolayı, kimse ile birlikte yolculuk etmezsiniz bu da daha konforlu bir deneyim yaşama olanağı vardır.
  • İstediğiniz zaman yaptığınız transfer hizmetini iptal edebilir veya başka bir tarihe erteleyebilirsiniz.
  • Cizgi transfer firmamızdan hizmet aldığınızda hız, güven ve konforun yanında en uygun havalimanı transfer fiyatları size sunulmaktadır.

Özel Transfer Ayrıcalıkları

Havalimanı transfer hizmetleri konusunda bilinmesi gereken oldukça önemli bir konu vardır. Bu konu transfer hizmetlerinin iki biçimde sunulmasıdır. Özel transfer ve shuttle transfer olarak ikiye ayrılan bu hizmetler sunuluş biçimi olarak birbirlerinden farklıdır. Öncelikle shuttle transfer hizmetinin ne olduğundan bahsedecek ve sonrasında özel transfer hizmetinin avantajlarına değinecek olursak. Shuttle transfer tek bir araç ile birden fazla kişiye aynı anda hizmet verme işlemine verilen isimdir. Özel transfer hizmetinde ise araç yalnızca size özel hizmet verir ve kimse ile yolculuk etmezsiniz. Bu da doğal olarak daha konforlu ve zaman açısından daha avantajlı bir yolculuk imkânı tanır. Edremit havalimanına ucuz transfer hizmeti almak ve birde bunun özel transfer hizmeti olmasını istiyorsanız tercihiniz Cizgi transferden yana olmalıdır.

Edremit Havalimanından Ayvalık’a Transfer Hizmeti Almak İçin Yapılması Gerekenler

Edremit havalimanına indiğinizde sizleri bir aracın hazırda beklemesini istiyor ve hızlı bir biçimde Ayvalık’a ulaşmak istiyorsanız mutlaka Edremit Ayvalık arası havaalanı transfer hizmetlerimizden faydalanmalısınız. Bu hizmetlerimizden faydalanmak için yapmanız gereken oldukça basit iki işlem adımı bulunmaktadır. Bunlar;

  • Öncelikle hizmetlerimizden faydalanabilmek için ön rezervasyon işlemi yaptırmalısınız. Bunun için de isterseniz bizlere ulaşım adreslerimizden ulaşabilir isterseniz de web adresimizde bulunan formu doldurabilirsiniz. Formu doldurmak çok daha pratik bir seçenek olmaktadır. Formda yer alan bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurarak onaya göndermeniz gerekmektedir.
  • Formunuz onaylandıktan sonra sizlere buna dair bir mail gelecektir. Bu mail ile birlikte ayrıca bir ödeme linki gelecek ve sizlerden ödeme yapmanız istenecektir. Araç transfer hizmetleri için ödemeniz gereken ücreti oradan hallettikten sonra işleminiz tamamlanacaktır.

Edremit Havalimanı Ayvalık Arası Transfer Hizmet Ücretleri

Alacağınız konforlu, hızlı ve güvenli transfer hizmetlerinin doğal olarak belirli bir ücreti olmaktadır. Ancak bu ücret asla gözünüzü korkutmamalı çünkü tercihiniz Cizgi transferden yana olduğunda ücret konusu asla sorun olmayacaktır. Uygun fiyatlı Edremit Ayvalık havalimanı transfer hizmeti alabileceğiniz firmamızda ücret konusu her zaman ikinci planda olmaktadır. Önceliğimiz her zaman için sizlerin memnuniyetidir. Genel olarak konu ile ilgili kafanıza takılan bir durum var ise ve Havaalanı transfer fiyatları hakkında bilgi almak için bizlere istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Cizgi Transfer Beyaz Logo


Takipte Kalın

Bizi sosyal medyadan takip ederek tüm yeniliklerden haberdar olabilirsinizMobil Uygulama

İşlemlerinizi daha hızlı yapmak için mobil uygulamaları indirebilirsiniz

Havalimanı Transferi


© 2018-2019 Cizgi Transfer, MIZRAKLI OTO KIR. BILISIM PEYZAJ LTD STI'nin tescilli markasıdır.
Mızraklı Group Logo