Rezervasyon Yap

Nereden
Nereye
Tarih/Saat
Kişi Sayısı
1 kişi
Bagaj Sayısı
1 bagaj
   

Dalaman Havalimanı Ölüdeniz Transfer Hizmeti

Fethiye’nin en güzel bölgelerinden biri olan Ölüdeniz’e Cizgi transfer farkı ile hızlı ve güvenli bir biçimde ulaşmak için, Dalaman havaalanı Ölüdeniz transfer hizmetlerimizden faydalanmalısınız. Sizleri Dalaman havaalanından istediğiniz saatte alıyoruz ve Ölüdeniz’e istediğiniz saatte ulaştırıyoruz. Beklemek veya başka biri ile aracı paylaşmak gibi bir durum söz konusu olmuyor ve bu sebeple seyahatleriniz son derece konforlu bir biçimde başlıyor. Bizlere ulaşın veya web adreslerimizi ziyaret ederek rezervasyonunuzu yaptırın ve bu eşsiz yolculuk deneyiminden hemen faydalanın.

Ege bölgesinin önemli tatil yerlerinden biri olan Fethiye’ye bağlı Ölüdeniz, bünyesinde barındırdığı eşsiz güzellikler ile her yıl binlerce insanı ağırlamaktadır. Ünü yalnızca ülkemize değil tüm dünyaya yayılmış olan Ölüdeniz, doğanın içerisinde tertemiz havaya sahip eşsiz bir tatil bölgesidir. Ayrıca bembeyaz sahilleri ve mavinin her tonunu yakalayabileceğiniz denizi ile huzurun adresidir. Dünyaca ünlü diyoruz çünkü bu kanıtlanmış bir gerçek olmaktadır. Ölüdeniz kumsalları 2006 yılında yapılan bir oylama ile dünyanın en güzel kumsalı olarak seçilmiştir. Tatil için bu bölgeyi tercih ettiğinizde kısacası muhteşem bir tatil yapma olanağınız bulunmaktadır. Bölgeye ulaşımda ayrıca son derece kolaydır. Bölgeye Dalaman havalimanı üzerinden her gün düzenli uçuşlar düzenlenmektedir. Dalaman havalimanından da 1,5 saatli bir karayolu ile ulaşım vardır. Bu 1,5 saatlik mesafe için de Cizgi transfer firmamızdan uygun fiyatlı havaalanı transfer hizmeti aldığınızda hem son derece ekonomik olarak hem de konforlu olarak bölgeye ulaşım sağlayabilirsiniz.

Dalaman Havalimanından Ölüdenize Ulaşmanın En Kolay Yolu

Havalimanları ile istediğiniz adresler arasında ulaşım problemi sizleri yoruyor ve bu konuda acil olarak yardım almak istiyorsanız Cizgi transfer firmamızdan havaalanı transfer hizmetleri alarak bu soruna kesin çözüm bulabilirsiniz. Çünkü havalimanı transfer hizmetleri bu mesafeler için tercih edilebilecek en rahat ulaşım seçeneği olmaktadır. Dalaman havalimanına gelecek olan özel araca binerek kısa sürede ve konforlu bir biçimde Ölüdeniz’e ulaşabilirsiniz. Bu iki önemli nokta arasındaki mesafeyi, hem konforlu hem de uygun fiyatlı olarak gitmek için Dalaman Ölüdeniz transfer hizmetlerimizden yararlanmalısınız.

Cizgi Transfer Firmamızın Özellikleri

Transfer hizmetleri ile ilgili olarak en önemli konulardan biri hangi firmadan hizmet aldığınızdır. Sonuçta araç transfer hizmetleri son derece önemli ve büyük sorumluluk gerektiren bir hizmettir. Bu konuda sorunsuz bir biçimde hizmet almak için Cizgi transfer firmamız gibi deneyimli ve profesyonel hizmet veren bir firma ile çalışmanızdır. Hem son derece konforlu hem de uygun fiyatlı Dalaman Ölüdeniz havalimanı transfer hizmeti için bizler her daim sizlere yardımcı olabilmekteyiz. Sunduğumuz hizmetin özelliklerinden ve neden bizi terci etmeniz gerektiğinden bahsedecek olursak. Şöyle ki;

  • Dalaman havalimanı Ölüdeniz transfer fiyatları konusunda sizlere en iyi yardımcı olabilecek firma biz olmaktayız. Önceliğimiz her zaman siz değerli misafirlerimizin memnuniyeti olmaktadır.
  • Bizden daha çok muhatap olacağınız ve aracı kullanacak olan personelimiz oldukça deneyimli ve kibar olmaktadır. Size tüm yolculuk boyunca en iyi biçimde eşlik etmekte ve işinizi kolaylaştırmak için çalışmaktadır.
  • 7/24 istediğiniz zaman Dalaman'dan Ölüdeniz'e transfer hizmeti alabilir ve yine istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Özel Transfer Hizmeti İle Konforlu Yolculuklar

Cizgi transfer olarak siz değerli misafirlerimize hak ettiğiniz gibi özel transfer hizmeti vermekteyiz. Bu transfer hizmeti sayesinde sizlere güvenli, konforlu ve hızlı hizmet vermekteyiz. Özel transfer hizmeti dışında sunulan shuttle transfer hizmetini tercih etmemekteyiz. Çünkü bu transfer hizmeti bizim hizmet politikamız ile asla uyuşmamaktadır. Bizler değerli misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamak ve yolculuk boyunca da konforlu olmalarını sağlamak için çabalamaktayız.

Transfer Hizmetlerinden Faydalanmak İçin Yapılması Gerekenler

Sunmuş olduğumuz ayrıcalıklı transfer hizmetlerinden faydalanmak ve havalimanına ucuz transfer hizmetinin keyfini çıkarmak için yapmanız gereken oldukça basittir. Cizgi transfer olarak siz değerli misafirlerimizi bu konuda da zorlamıyoruz ve yalnızca iki adımda sunmuş olduğumuz transfer hizmetlerinden faydalanmanızı sağlıyoruz. Transfer hizmetlerimizden faydalanmak için yerine getirmeniz gereken iki önemli işlem adımı şu şekildedir;

  • Transfer hizmetlerinden faydalanmak için öncelikle firmamız web adresinde bulunan başvuru formunu doldurmalı ve onaylanması için danışmanlarımıza iletmelisiniz. Danışmanlarımız detaylı bir biçimde inceledikten ve onayladıktan sonra size onay maili gönderecektir.
  • Bu onay maili ile birlikte size gönderilecek olan ödeme linki ile hem ödemenizi yapabilir hem de havaalanı transfer fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu işlemi de başarılı bir biçimde hallettikten sonra rahatlıkla transfer hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Dalaman Havalimanı ile Ölüdeniz Arası Transfer Ücretleri

Havalimanı transfer hizmetleri ile ilgili olarak en fazla merak edilen konulardan biri ödenmesi gereken ücret konusudur. Son derece konforlu ve kendinizi özel hissedebileceğiniz bu transfer hizmeti için ödeyeceğiniz ücret, en azından Cizgi transferi tercih ettiğinizde asla çok yüksek değildir. Dalaman Ölüdeniz arası havaalanı transfer ücretleri ve firmamızın fiyat politikası hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için bizlere istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Cizgi Transfer Beyaz Logo


Takipte Kalın

Bizi sosyal medyadan takip ederek tüm yeniliklerden haberdar olabilirsinizMobil Uygulama

İşlemlerinizi daha hızlı yapmak için mobil uygulamaları indirebilirsiniz

Havalimanı Transferi


© 2018-2019 Cizgi Transfer, MIZRAKLI OTO KIR. BILISIM PEYZAJ LTD STI'nin tescilli markasıdır.
Mızraklı Group Logo