Rezervasyon Yap

Nereden
Nereye
Tarih/Saat
Kişi Sayısı
1 kişi
Bagaj Sayısı
1 bagaj
   

Dalaman Havalimanı Kaş Transfer Hizmeti ve Fiyatı

Antalya’nın Kaş ilçesine Dalaman havalimanı üzerinden gerçekleştireceğiniz tüm seyahat programlarınıza Cizgi transfer firmamızdan alacağınız Dalaman Kaş transfer hizmetlerini dâhil ederek konforlu bir ulaşım imkânına sahip olabilirsiniz. 7/24 hizmet alabileceğiniz firmamız aracılığı ile bu iki önemli lokasyon arasında konforlu ve hızlı bir yolculuk yapabilirsiniz. Üstelik sizlere konforun ve hızın yanı sıra son derece ekonomik ulaşım hizmeti vaat ediyoruz. Tüm bu ayrıcalıklardan faydalanmak için seyahat programlarınızda mutlaka bizler ile iletişime geçin.

Ülkemizin önemli tatil beldelerinden olan Kaş, yalnızca ülkemizde değil dünya genelinde önemli tatil yerleri arasında gösterilmektedir. Nüfusu tatil sezonunda inanılmaz artan bölge sezon dışında çok kalabalık değildir. Hatta yerleşik nüfusun yarısı yaylalarda ve kırsal bölgelerde yaşamaktadır. Oldukça uzun ve sahil şeridine sahip olan ilçede, tatilciler denizin ve güneşin tadını çıkarabilmektedir. Bölgede yer alan tarihi su altı şehirlerini görebilmek için dalış yapma olanağı bulunmaktadır. Zaten Kaş ülkemizin en önemli dalış merkezleri olarak gösterilmekte ve dalış yapmak ziyaretçilerin oldukça tercih ettiği bir aktivite olmaktadır. Ayrıca su sporları, eşsiz lezzetleri ve gece hayatı ile de Kaş, tatil için bölgeyi tercih edenlere oldukça güzel deneyimler sunmaktadır. Kaş’a ulaşmak için Antalya havalimanını tercih etmek daha mantıklı gibi gözükse de aslında Kaş Dalaman havalimanına daha yakın bir mesafededir. Bölgeye ulaşmak isteyenlerin Dalaman havalimanı üzerinden ulaşım sağlamaları ortalama 60 km gibi daha az mesafe gitmelerini sağlayacaktır. Kaş ile Dalaman havalimanı arasındaki mesafe 147 km gibi mesafedir. Bu mesafeyi konforlu ve hızlı bir biçimde gitmek için tercih edilmesi gereken yol da havaalanı transfer hizmetleri olmaktadır.

Neden Havalimanı Transfer Hizmetleri?

Tatil ve iş ile ilgili seyahatlerinizde konforlu, hızlı ve güvenli bir yolculuk istiyorsanız, neden havalimanı transfer hizmeti sorusunun cevabını kendinize otomatik olarak vermiş oluyorsunuz. Araç transfer hizmetleri olarak da ifade edilen bu hizmette bekleme, araç arama, rahatsız yolculuklar ve yüksek fiyatlar olmamaktadır. Bunun tam tersi olarak, konfor, hız, güven ve uygun fiyatlı havaalanı transfer hizmeti vardır. Kısacası seyahat programlarında en sıkıntılı ve sorunlu aşama olan havalimanına gidiş ve dönüşü kolay hale getirmenin tek yoludur.

Dalaman Havalimanından Kaş’a Konforlu ve Ekonomik Ulaşımın Yolu

Transfer hizmetleri genel olarak diğer ulaşım seçeneklerinden daha iyi bir seçenektir. Ancak doğru firmadan hizmet aldığınızda Dalaman havaalanı Kaş transfer işlemi çok daha kolay ve konforlu bir hale gelebilmektedir. Mesela tercihiz bizden yani Cizgi transferden yana olursa, alacağınız havalimanı transfer hizmetinde elde edeceğiniz ayrıcalıklar son derece fazla olacaktır. Şöyle ki;

  • Size özel tahsis edilen temiz, bakımlı ve son derece lüks araçlar ile ulaşım sağlayacaksınız.
  • Transfer sürecinde size eşlik edecek olan personel son derece profesyonel, başarılı ve kibar olmakta ve bu süreci sizin için ekstra kolaylaştırmaya ve konforlu hale getirmeye çalışmaktadır.
  • Son olarak en önemlisi, bu kadar ayrıcalıklı ve konforlu hizmeti oldukça uygun havaalanı transfer fiyatları ile alabileceksiniz.

 

 

Shuttle Transfer ile Özel Transfer Arasındaki Farklılıklar

Transfer hizmetlerison derece etkili ve önemli bir ulaşım hizmetidir. Ancak kendi içerisinde sunulan seçenekler konfor ve ayrıcalıklar konusunda bazı farklılıklar göstermektedir. Şöyle ki, özel transfer hizmetinden faydalandığınızda kendinizi son derece özel ve ayrıcalıklı hissedebilecek iken, shuttle transfer hizmetinde böyle bir durum söz konusu olmayacaktır. Çünkü shuttle transfer hizmeti, özel transfer hizmetinin tam tersi mantık ile çalışan bir sistemdir. Özel olarak tahsis edilen bir araç yoktur ve aynı anda hizmetten faydalanan herkese tek bir araç ile hizmet verilir. Dalaman'dan Kaş'a transfer hizmetlerinden faydalanmak için Cizgi transferi tercih ettiğinizde size sunulacak olan transfer seçeneği doğal olarak özel transfer hizmetleridir.

İki Adımda Transfer Hizmetlerinden Yararlanmak

Tatil ve iş seyahatiniz için plan yaptınız, uçak biletinizi vesaire ayarladınız ve bundan sonraki işlem adımınız mutlaka Cizgi transfer firmamızdan transfer hizmeti için rezervasyon yaptırmak olmalıdır. Uygun fiyatlı Dalaman Kaş havalimanı transfer hizmeti sunan bir firmadan hizmet aldığınızda artık havalimanına gidiş ve dönüş sorununu da çözmüş ve bunu aynı zamanda son derece uygun fiyatlar ile yapmış olursunuz. Üstelik havalimanına ucuz transfer hizmetlerinden faydalanmak için yapılacak olan rezervasyon işlemi son derece kolay olmaktadır. Şöyle ki;

  • Rezervasyon yaptırabilmeniz için dolmanız gereken form Cizgi transfer web adresimizde yer almaktadır. Formu bulup doldurmanız ve onaya göndermeniz ilk işlem adımı olacaktır.
  • Doldurduğunuz formun onaylanması ve size ödeme linki gönderilmesi sonucun ödeme işlemini yapmanız da ikinci aşama olacaktır.

Dalaman Havalimanı Kaş Arası Transfer Hizmet Ücretleri

Dalaman havalimanları üzerinden gerçekleştireceğiniz Kaş seyahatlerinizde en çok merak ettiğiniz şey Dalaman havalimanı Kaş transfer fiyatları ise, bu konuda size yardımcı olmak istiyoruz. Genel olarak Cizgi transfer firmamızdan transfer hizmeti almak için ödeyeceğiniz ücret son dere makul olmaktadır. Çünkü bizler firma olarak önce müşteri memnuniyeti ve konforu sonrasında ücret politikası ile hizmet veriyoruz. Bu sebeple Dalaman Kaş arası havaalanı transfer ücretleri ile ilgili olarak değerli misafirlerimizi yormamaya çalışıyoruz.

Cizgi Transfer Beyaz Logo


Takipte Kalın

Bizi sosyal medyadan takip ederek tüm yeniliklerden haberdar olabilirsinizMobil Uygulama

İşlemlerinizi daha hızlı yapmak için mobil uygulamaları indirebilirsiniz

Havalimanı Transferi


© 2018-2019 Cizgi Transfer, MIZRAKLI OTO KIR. BILISIM PEYZAJ LTD STI'nin tescilli markasıdır.
Mızraklı Group Logo