Rezervasyon Yap

Nereden
Nereye
Tarih/Saat
Kişi Sayısı
1 kişi
Bagaj Sayısı
1 bagaj
   

Dalaman Bozburun Arası Transfer Hizmetleri

Bozburun’a Dalaman havaalanı üzerinde yapacağınız seyahatlerinizi Cizgi transfer farkı ile daha güvenli ve daha konforlu hale getirebilirsiniz. Havaalanında beklemeye ve istediğiniz adrese ulaşmak için ulaşım aracı aramaya son veren araç transfer hizmetleri ile zaman kaybetmeden ve konforlu bir şekilde istediğiniz adrese özel araç ile gidebilirsiniz. Bu hizmetten yararlanmak için bizlere istediğiniz saatte ulaşabilir veya son derece kolay bir biçimde online rezervasyon yaptırabilirsiniz. Uygun fiyatlı Dalaman Bozburun havalimanı transfer hizmeti için Cizgi transfer her zaman sizlere hizmet vermek üzere hazırda beklemektedir.

Marmaris’in saklı cennetlerinden biri olan Bozburun, sakinlik ve huzur isteyenlerin uğrak noktasıdır. Özellikle büyükşehirlerin kalabalık oluşundan ve gürültüsünden sıkılanlar için oldukça huzurlu bir sahil bölgesidir. Oldukça az bir nüfusa sahip olan Bozburun, bozulmamış dokusu ve havası ile en yaşanabilir ve tatil yapılabilir bölgeler arasında yer alır. Tatil için bölgeyi ziyaret ettiğinizde oldukça keyifli zamanlar geçirebileceğinizi gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz. Tatil için Bozburnu’nı tercih ettiğinizde mutlaka bölgede yer alan tarihi kentleri ve kalıntıları gezmeli ve görmelisiniz. Sizlere eşsiz bir deneyim sunan bu tarihi kalıntılar ile buram buram tarihi içinize çekebilirsiniz. Dalaman havalimanı üzerinden Bozburun’a ulaşmak istediğinizde kat edeceğiniz mesafe yaklaşık 2,5 saatli bir mesafedir. Bu mesafeyi transfer hizmetlerinden faydalanarak konforlu ve hızlı bir biçimde kat edebilirsiniz. Cizgi transfer olarak Dalaman Bozburun transfer işleminde günün her saatinde sizlere hizmet verebilmekteyiz. Bizleri tercih ederek hızlı ve uygun fiyatlı olarak bu uzun mesafeyi sorun olmaktan çıkarabilirsiniz.

Transfer Hizmetleri Ayrıcalıktır

Transfer hizmeti sunuluş ve insanların yolculuklarında hayatlarını kolaylaştırmak bakımından gerçek manada ayrıcalıklı bir hizmettir. Çünkü ticari taksiler gibi çok yüksek ücretler ile faydalanılan bir hizmet değildir ve toplu ulaşım araçları gibi de tıkış tıkış bir ulaşım seçeneği değildir. Havaalanı transfer hizmetleri ile tüm bu olumsuz durumların yerine, size özel tahsis edilen bir araç vardır ve doğal olarak hem konfor hem de hızlı ulaşım imkânı vardır. Bunun yanında bir de tercihiniz Cizgi transfer olduğunda hem konfor ve hız hem de uygun fiyatlı havaalanı transfer hizmeti sahip olacağınız ayrıcalıklardır.

Cizgi Transfer Firmamızı Tercih Ettiğinizde Nasıl İmkânlara Sahip Olursunuz?

Transfer firması olarak hizmet verirken değerli misafirlerimiz için diğer firmalardan daha fazlasını sunmayı amaç edindik ve bunu uygulamaya da çalışıyoruz. Bizim için değerli misafirlerimizi memnun edecek ayrıcalıklar sunmak çok önemlidir. Bu sebeple Dalaman havaalanı Bozburun transfer hizmetimizde misafirlerimizin kendini özel hissetmesi için birçok önemli ayrıcalık sunmaktayız. Şöyle ki;

  • Dalaman havaalanı ve Bozburun arası oldukça uzun bir mesafeye sahiptir. Bu mesafeyi konforlu biçimde gitmeniz için öncelikle son derece lüks ve bakımlı araçlar kullanıyoruz.
  • Aracımızın yanında sizlere eşlik edecek olan personelimizde işinde oldukça deneyimli olduğunda size bu yolculukta oldukça yardımcı olmaktadır.
  • Sizleri havalimanından hemen almak ve bir an önce yola çıkmanız için, havalimanında hazırda bekliyoruz ve siz geldiğiniz anda personelimiz eşyalarınızı araca alarak yolculuğa başlıyor.
  • Tüm bu konforun ve hızın yanında Cizgi transfer olarak size havalimanına ucuz transfer hizmeti vermekteyiz.

Konforlu ve Hızlı Yolculuk İçin Özel Transfer Hizmetleri

Transfer hizmeti genel olarak diğer ulaşım seçeneklerine göre rahat bir seçenek olsa da, kendi içerisinde de farklı sunulma biçimleri vardır. Yani transfer hizmeti aldığınız firma size shuttle transfer hizmeti sunduğunda, konforlu ve hızlı bir yolculuk elde edemeyebilirsiniz. Çünkü bu transfer hizmeti biraz toplu taşıma gibi düşünülebilir. Tek bir araç ile aynı anda çok sayıda kişiye transfer hizmeti verilir ve bu hiç konforlu değildir. Aynı zamanda başkalarını da bekleyeceğinizden zaman konusunda da sıkıntı yaşayabilirsiniz. Oysa Cizgi transferden alacağınız özel transfer hizmeti ile özel bir araç sizi alır ve kimseyi beklemek zorunda olmazsınız. Dalaman'dan Bozburun'ya transfer hizmeti alırken Cizgi transferi tercih edin ve hem uygun fiyatlı olarak hem de konforlu bir şekilde yolculuk yapın.

Transfer Hizmetlerinden Yararlanmak İçin Neler Yapılmalı?

Firmamızdan Dalaman havalimanından Bozburnu’na gitmek için transfer hizmeti almak istediğinizde yapmanız gereken işlemler son derece basittir. Uygun havaalanı transfer fiyatları ile konforlu yolculuk yapmak için, takip edeceğiniz işlem adımları şu şekildedir;

  • Firmamızın web adresini ziyaret edin ve rezervasyon formunu doldurarak başvuruda bulun. Bunun için yapmanız gereken doldurduğunuz formu sisteme göndermek ve onaylanmasını beklemektir.
  • Onaylanan başvuru formu ile birlikte ödeme yaparak, kısa sürede rezervasyon işlemini tamamlayabilir ve alacağınız transfer hizmetinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Dalaman Bozburun Arası Transfer Hizmetleri İçin Ödenmesi Gereken Ücret

Dalaman Bozburun arası havaalanı transfer ücretleri hakkında biraz bilgi verecek olursak. Öncelikle ödeyeceğiniz ücret aradaki mesafe ile ilişkili olduğundan dolayı biraz yüksek gelebilir. Çünkü Dalaman havalimanı ile Bozburun arası ciddi bir mesafeye sahiptir. Ancak bilmeniz gereken bu yolu ticari taksi ile vesaire gittiğinizde ödeyeceğiniz ücret çok daha fazla olacaktır. Bir de üstüne yeterince konforlu bir yolculuk olmayacaktır. Dalaman havalimanı Bozburun transfer fiyatları ve özel bir durum söz konusu ise bizlere ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Cizgi Transfer Beyaz Logo


Takipte Kalın

Bizi sosyal medyadan takip ederek tüm yeniliklerden haberdar olabilirsinizMobil Uygulama

İşlemlerinizi daha hızlı yapmak için mobil uygulamaları indirebilirsiniz

Havalimanı Transferi


© 2018-2019 Cizgi Transfer, MIZRAKLI OTO KIR. BILISIM PEYZAJ LTD STI'nin tescilli markasıdır.
Mızraklı Group Logo