Rezervasyon Yap

Nereden
Nereye
Tarih/Saat
Kişi Sayısı
1 kişi
Bagaj Sayısı
1 bagaj
   

Antalya Havalimanı Side Transfer Hizmeti

Antalya havalimanı ile Side ilçesi arasındaki mesafe, Cizgi transfer farkı ile sorun olmaktan çıkıyor. Çünkü sunmuş olduğumuz transfer hizmeti ile bu iki konum arasında hızlı ve konforlu yolculuklar yapmanızı sağlıyoruz. Seyahatlerinizde havaalanına ulaşmak ve havaalanından Side’ye ulaşmak, günün her saatinde özel araçlarınız ile güvenli ve zaman kaybı olmadan gerçekleştiriliyor. Üstelik tüm bu özel ve konforlu hizmet oldukça ekonomik ücretler karşılığında sağlanıyor. Uygun fiyatlı havaalanı transfer hizmeti ile kendinizi ödüllendirmeniz için 7/24 hizmet vermekteyiz.

Antalya’nın popüler tatil beldelerinden olan Side, denizi, tertemiz plajları ve meşhur Side Antik Kenti ile keyifli tatil beldeleri arasında yer alır. Oldukça eski bir yerleşim yeri olan bölgede, yapılabilecek çok çeşitli aktiviteler bulunur. Bu sebeple tatilciler için vazgeçilmez bir bölge olduğu bilinir. Antalya’nın Side bölgesine ulaşım zor değildir. Günün hemen her saatinde Antalya havalimanına direkt uçuşlar vardır. Antalya havalimanı ve Side arası da, araçla yaklaşık 1,5 saat kadar sürmektedir.  Bu yolu taksi veya toplu taşıma araçları ile gitmek çok doğru bir seçim olmayacaktır. Toplu taşıma araçlarında çantanız vesaire sorun olurken, taksi de size hem çok maliyetli olacaktır hem de yeteri kadar konforlu bir yolculuk olmayacaktır. Bu iki seçenek yerine, Antalya Side havaalanı transfer hizmetlerini tercih etmeniz, hem daha konforlu hem de çok daha ekonomik olmaktadır.

Cizgi Transfer Antalya Havalimanı ile Side Arası Transfer Hizmeti

Turizm bölgelerinde yaşanan yoğun havalimanı trafiklerinin başarılı bir biçimde yönetilmesi hiç kolay değildir. Toplu taşıma araçlarının ve ticari taksilerin bu süreci etkili bir biçimde ve sorunsuz yönetmesi neredeyse imkânsız olmaktadır. Antalya Side havalimanı transfer süreci, bu konuda profesyonel, transfer firmaları tarafından ancak sorunsuz bir biçimde çözülebilecektir. Bu noktada ihtiyaç duyulan firma da Cizgi transfer olmaktadır. Havalimanı transfer hizmeti konusunda oldukça deneyimli olan firmamızda, siz değerli misafirlerimiz için en iyi hizmeti sunmak bizim için oldukça önemlidir. Antalya Side havalimanı transfer fiyatları konusunda da Cizgi transfer olarak farkımızı ortaya koymaktayız. Sektörde hizmet veren en ekonomik ancak kalite açısından en iyi hizmet kalitesine sahip transfer firması olmaktayız.

Antalya Havalimanı Side Arası Transfer Hizmetinin Özellikleri

Genel olarak transfer hizmetleri ve Cizgi transfer olarak bizim sunmuş olduğumuz, Antalya Side transfer hizmetlerinin özelliklerinden bahsetmek istiyoruz. Sunmuş olduğumuz havalimanı transfer hizmetlerinin kalitesine ve niteliklerine çok fazla güveniyoruz. Bizleri bu sektörde en iyilerden biri yapan, bu sahip olduğumuz nitelikler ve hem işimize hem de siz değerli misafirlerimize olan saygımızdır. Cizgi transfer firmamızdan alacağınız havalimanına ucuz transfer hizmetlerinin genel olarak özellikleri şöyledir;

  • Öncelikle firmamızdan hizmet aldığınızda, bu hizmetin ekonomik, konforlu ve aynı zamanda ne kadar özel olduğunuzu hissettirecek niteliklere sahip olduğunu söyleyebiliriz.
  • Yaptığı işe oldukça hâkim olan personelimiz sayesinde, yolculuğunuz hızlı ve güvenli gerçekleşmektedir.
  • Personellerimiz sahip oldukları yabancı diller ile hem sizle iletişim konusunda hem de farklı durumlarda yardıma ihtiyaç duyduğunuzda sizlere yardımcı olmaktadır.
  • Cizgi transfer olarak, misafirlerimize shuttle transfer hizmeti değil, özel transfer hizmeti sunuyoruz. Çünkü misafirlerimizin bireysel olarak bu hizmeti almalarının, daha iyi hissettireceğini biliyoruz.
  • Personelimiz, uçuş saatinize uygun olarak sizleri tam zamanında havalimanına götürüyor ve aynı biçimde havalimanına ineceğiniz saatten, en az 15 dakika kadar öncesinde sizleri beklemektedir.
  • Çantalarınızın taşınması ve diğer birçok ihtiyacınızda, personelimiz size kibar ve saygılı bir biçimde yardımcı olmaktadır.
  • Yaşanılan bazı olumsuz durumlarda transfer hizmetini iptal etme veya erteleme gibi durumlar ile karşı karşıya kaldığınızda, bizler ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Duruma göre yeni bir düzenleme yapılmaktadır.

Antalya Havalimanı Side Arası Transfer Hizmeti İşlem Adımları

Havaalanı transfer hizmetleri ile seyahatlerinizi daha konforlu ve güvenli hale getirmek artık çok kolay olmaktadır. Cizgi transfer olarak, istediğiniz an size araç transfer hizmetleri sunabilmekteyiz. Bu hizmetten yararlanmak için, gerekli olan bazı işlem adımlarını başarılı bir şekilde tamamlamanız yeterli olmaktadır. Bunun için gerçekleştirmeniz gereken işlem adımları şu şekildedir;

  • Uygun fiyatlı Antalya Side havalimanı transfer hizmeti için, Cizgi transfer web adresinde yer alan, rezervasyon formunu doldurmanız gerekmektedir. Burada en önemli nokta seyahatinizin hangi tarihte gerçekleşeceği ve uçak saatinizdir. Tabi bunun dışında, adres bilgileriniz de oldukça önemlidir.
  • İkinci aşamada yapmanız gereken tek şey size yönlendirilen ödeme sayfasından başarılı bir şekilde ödemenizi yapmak ve işlemi bitirmektir. Bundan sonrasında seyahat gününüz geldiğinde, konforlu transfer hizmetinin tadını çıkarmak kalacaktır.

Cizgi Transfer Antalya Havalimanı Side Transfer Hizmet Ücreti

Cizgi transfer firmamızdan alacağınız, havalimanı transfer hizmetlerimizde en ekonomik ücret garantisini sizlere rahatlıkla verebilmekteyiz. Antalya Side arası havaalanı transfer ücretleri belirlenirken, bu iki konum arasındaki mesafe hesaba katılarak fiyatlandırma yapılmaktadır. Yani söz konusu iki mesafenin kaç km olduğu oldukça önemli bir faktördür. Bu mesafeyi ticari taksi ile gitmeye kalktığınızda çok daha yüksek ücretler ödemeniz muhtemeldir. En uygun havaalanı transfer fiyatları için, tercihiniz mutlaka Cizgi transfer firmamız olmalıdır.

Cizgi Transfer Beyaz Logo


Takipte Kalın

Bizi sosyal medyadan takip ederek tüm yeniliklerden haberdar olabilirsinizMobil Uygulama

İşlemlerinizi daha hızlı yapmak için mobil uygulamaları indirebilirsiniz

Havalimanı Transferi


© 2018-2019 Cizgi Transfer, MIZRAKLI OTO KIR. BILISIM PEYZAJ LTD STI'nin tescilli markasıdır.
Mızraklı Group Logo