Rezervasyon Yap

Nereden
Nereye
Tarih/Saat
Kişi Sayısı
1 kişi
Bagaj Sayısı
1 bagaj
   

Antalya Havalimanı Otel Transfer

Antalya havalimanı üzerinden, Antalya’nın istediğiniz tatil bölgesine rahatlıkla ulaşmak ve otelinize güvenle yerleşmek için, mutlaka transfer hizmetlerinden faydalanmalısınız. İstediğiniz tarihte ve saatte Cizgi transfer farkı ile Antalya otel transfer hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. 7/24 havalimanı transfer hizmetinin adresi olarak, Cizgi transfer firmamızı gösterebiliriz. Sadece istediğiniz zaman transfer hizmeti vaat etmiyoruz. Aynı zamanda hem konforlu hem ekonomik hizmet vaat etmekteyiz.

Ülkemizin en önemli tatil şehirlerinden biri olan Antalya, tatil mevsiminde yoğun bir turist akışının yaşandığı bir şehir olmaktadır. Akdeniz bölgesinde yer alan şehir, oldukça sıcak bir iklime sahiptir. Bu özelliği ile neredeyse yılın 6 ile 7 ayı arasında tatil yapmaya olanak tanımaktadır. Antik kentleri ve turizm açısından ziyaretçilerine sağladığı aktivite ve eğlenceleri ile turistlerin dikkatini çekmektedir. Hem yerli hem de yabancı turistler için son derece önemlidir. Kent bu kadar çok ziyaretçi alırken, doğal olarak hava yolunda ve havaalanı trafiğinde çok fazla yoğunluk yaşanmaktadır. Böyle durumlarda Antalya havalimanından, istenilen adrese ulaşmak veya istenilen adresten havalimanına ulaşmak son derece zor olmaktadır. Tabi bu Cizgi transfer firmamızdan, Antalya havaalanı otel transfer hizmetinden faydalanmayanlar için geçerli olan bir durumdur. Bizlere ulaştığınız takdir de havalimanından, istediğiniz otele ulaşmanız son derece kolay olacaktır.

Havalimanı Otel Arası Transfer Hizmetlerinin Önemi

Tatile veya iş seyahatine gittiğinizde sizin içinde en zoru, kalacağınız otele ulaşmak ise, otel transfer hizmeti tam size göre olmaktadır. Bu hizmet kapsamında, sizleri havaalanından alıyoruz ve konaklayacağınız otele hızlı ve konforlu bir şekilde iletiyoruz. Bunun için, yani bu hizmeti size hızlı ve konforlu sunabilmemiz için 3000 araç filosuna sahibiz. Bunun yanında gideceğiniz otele en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlayacak olan personelimiz, rotaya ve şehre son derece hâkim olmaktadır. Bu özelliği sayesinde ulaşımınızın konforlu ve hızlı gerçekleşmesi mümkün olmaktadır. Ekonomik Antalya havalimanı otel transfer fiyatları için, Cizgi transferi tercihiniz etmeniz yeterli olacaktır.

Havalimanı Transfer Hizmetleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Havalimanı transfer hizmetleri, oldukça kapsamlı bir sektör olmaktadır. Öncelikle son derece ciddi ve sorumluluk gerektiren bir iş olmaktadır. Bu işi yapan, yani size bu hizmet sektöründe yardımcı olacağını söyleyen kişiler ile ilgili çok dikkatli olunması gerektiğiniz söyleyebiliriz. Havaalanı transfer hizmetleri konusunda bizim gibi tecrübeli ve köklü firmalardan hizmet almanız çok daha doğru ve güvenli bir seçenek olacaktır. Cizgi transfer alanında en başarılı ve en profesyonel firmalardan biri olmaktadır. Transfer hizmetleri konusunda sizleri asla mağdur etmeden ve seyahatlerinizde otele ulaşımınızı ve otelden havalimanına ulaşımınızı kolaylaştırmak üzere hizmet vermektedir. Genel olarak sunduğumuz transfer hizmetleri hakkında bilgi vermemiz gerekiyor ise, şöyle ki;

  • Personelimiz sizi havalimanında karşılamak üzere hazırda bekler ve zaman kaybı yaşamazsınız.
  • Araç yalnızca size özel olarak orada bulunur ve kimse ile birlikte yolculuk yapmazsınız.
  • Personelimiz İngilizce, Türkçe ve Arapça bildiğinden dolayı, gerekli durumlarda size yardımcı olabilir.
  • Çantanızın taşınması gibi konuları yine personelimiz halleder ve sizin yorulmanıza hiç gerek kalmaz.
  • Yaşanan herhangi bir aksilik durumunda transfer hizmetinden daha ileriki bir tarihte yararlanma hakkınız mevcuttur.
  • Cizgi transfer firmasından alacağınız havalimanı otel transfer hizmetlerinin en önemli özelliği, bu kadar konforlu ve hızlı bir hizmetin son derece uygun fiyatlı otel transfer hizmeti olacağıdır.

Cizgi Transfer Neden Özel Transfer Hizmetini Tercih Ediyor?

Cizgi transfer bünyesinde sunulan, uygun fiyatlı havaalanı transfer hizmeti özel transfer türünde siz değerli misafirlerimize sunulmaktadır. Firma olarak shuttle transfer hizmetini tercih etmiyoruz. Çünkü araç filomuz ve personellerimiz ile bizlerden hizmet talep eden herkese birebir hizmet sunabiliyoruz. Shuttle transfer bilindiği üzere, aynı andan birden fazla kişi için ulaşım imkânı sağlamaktadır. Biz bunun yerine özel transfer hizmeti ile yalnızca size özel hizmet sunuyoruz. Bu hizmetin neden shuttle transfer hizmetinden daha iyi olduğunu açıklayacak olursak. Öncelikle yalnızca size hizmet verildiğinden hem aracınızı kimse ile paylaşmayarak daha rahat yolculuk edebilirsiniz hem de kimseyi bekleme durumu olmadığından daha hızlı istediğiniz adrese ulaşırsınız.

Antalya Havalimanı Otel Arası Transfer Hizmetlerinden Faydalanmak

Antalya havalimanına indiğiniz anda kalacağınız otele gitmenizi sağlayacak olan, otele ucuz transfer hizmetinden faydalanmak, sandığınızdan çok daha kolay olmaktadır. Cizgi transfer olarak siz değerli misafirlerimizin hayatını kolaylaştırmak bizim için bir çalışma prensibi haline gelmiştir. Bu sebeple otel transfer hizmetlerinden faydalanmanız için size web adreslerimizde bir rezervasyon formu yayınladık ve bu formu doldurarak kolay rezervasyon yapabilme olanağı tanıdık. Antalya otel transfer ücretleri konusunda sürpriz yaşamamanız için de rezervasyonunuz ile birlikte size gönderdiğimiz ödeme linki üzerinden ödemenizi yapmanıza olanak tanıyoruz. Web adresimizde yer alan rezervasyon formunu eksiksiz ve doğru biçimde doldurmak ve ödeme işlemini gerçekleştirmek bu süreçte sizleri tek yoracak olan işlem olmaktadır.

Antalya Otel Transfer Hizmet Ücreti

Transfer hizmeti hususunda en çok merak edilen konulardan biri, doğal olarak hizmete ödenmesi gereken ücrettir. Cizgi transfer olarak size havalimanına ucuz transfer garantisi veriyor ve bu eşsiz hizmetten faydalanmanızı istiyoruz. Sunulan hizmetin yanında gerçekten ödeyeceğiniz rakam oldukça komik bir rakam olmaktadır. Ayrıca havaalanında hizmet veren ticari taksilerin, fiyat politikası düşünülünce, havaalanı transfer fiyatları çok daha ekonomik gelecektir. Bizler size hem ekonomik hem konforlu ulaşım imkânı sunuyor ve aynı zamanda da bunun garantisini veriyoruz.

Cizgi Transfer Beyaz Logo


Takipte Kalın

Bizi sosyal medyadan takip ederek tüm yeniliklerden haberdar olabilirsinizMobil Uygulama

İşlemlerinizi daha hızlı yapmak için mobil uygulamaları indirebilirsiniz

Havalimanı Transferi


© 2018-2019 Cizgi Transfer, MIZRAKLI OTO KIR. BILISIM PEYZAJ LTD STI'nin tescilli markasıdır.
Mızraklı Group Logo