Rezervasyon Yap

Nereden
Nereye
Tarih/Saat
Kişi Sayısı
1 kişi
Bagaj Sayısı
1 bagaj
   

Antalya Havalimanı Manavgat Transferi

Antalya havalimanı ile Manavgat ilçesi arasında gerçekleştireceğiniz ulaşımlarda Cizgi transfer farkı ile konforu yaşamak için, tercihiniz Antalya Manavgat havaalanı transfer hizmeti olmalıdır. Günün istediğiniz saatinde rahatlıkla alabileceğiniz transfer hizmetleri ile hızlı, güvenli ve konforlu ulaşımın keyfini çıkarabilirsiniz. Üstelik tüm bu özellikleri bir arada bulunduran transfer hizmetini son derece uygun fiyatlar ile alabilir ve seyahatlerinizde havalimanları arasındaki ulaşımı en kolay hale getirebilirsiniz. Bunun için Cizgi transfer firmamızdan rezervasyon yaptırmanız yeteli olacaktır.

İsmini bölgede yer alan Manavgat şelalesinden alan ilçe, tarihin turizm ile birleştiği eşsiz bir bölge olmaktadır. Tatil için Manavgat ilçesini tercih eden birçok yerli yabancı turist bulunmaktadır. Bölgede bulunan oteller ve oldukça uzun plajı ile tatilcilere son derece eşsiz bir tatil deneyimi sunmaktadır. Manavgat ilçesinin tek olumsuz tarafı, Antalya havalimanına uzak olmasıdır. İki nokta arasındaki mesafe ortalama 70 km olmaktadır. Bu mesafenin taksi ile gidilmesi çok maliyetli, toplu taşıma araçları ile gidilmesi de son derece yorucu olacaktır. Tüm bunların yerine Antalya havalimanından Manavgat’a he son derece konforlu hem de ekonomik gidebileceğiniz, Antalya Manavgat havalimanı transfer hizmetini tercih edebilirsiniz. Böylece hiç yorulmadan hem Manavgat’a konforlu bir biçimde ulaşabilecek hem de bunun için son derece yüksek ücretler ödemek durumunda kalmayacaksınız.

Havalimanı Transfer Hizmeti Farkı

Havalimanı transfer hizmeti, diğer ulaşım seçeneklerinden çok farklı ve çok özel bir sistemdir. Çünkü bu sistemde hem size özel bir hizmet sunulur hem de bu öyle düşünüldüğü gibi çok yüksek rakamlar ile gerçekleştirilmez. Yani kısacası havalimanları ile istediğiniz nokta arasındaki mesafeyi en konforlu biçimde gidebileceğiniz seçenek, havaalanı transfer hizmetleri olmaktadır. Tabi bu her transfer firmasından alınan hizmetle mümkün olan bir şey değildir. Cizgi transfer firmamız gibi alanında uzman ve yaptığı işte profesyonel bir firmadan hizmet aldığınızda hem konforlu hem de uygun fiyatlı olarak havaalanı transfer hizmet alabilirsiniz.

Cizgi Transfer Havalimanı Transfer Hizmetlerinin Özellikleri

Sunmuş olduğumuz transfer hizmetleri konusunda son derece iddialıyız ve bu en önemlisi bu iddianın arkasını doldurabilecek özelliklere sahibiz. Bugün Türkiye’nin birçok önemli bölgesinde hizmet noktalarımız bulunuyor Antalya Manavgat transfer hizmeti yalnızca bunlardan bir tane olmaktadır. Bu kadar bölgeye ve insana nasıl yetiştiğimizi soracak olursanız. Öncelikle 3000 araçlık bir filoya sahibiz ve bu araçlar ile araç transfer hizmetleri sunuyoruz. Bunun dışında genel olarak hizmet politikamızdan ve özelliklerimizden bahsedecek olursak. Şöyle ki;

  • Yolculuk esnasında sizlere eşlik eden personelimizden, arka planda çağrıları cevaplayan ve rezervasyon işlemlerini gerçekleştiren personellerimize kadar tümü işinde son derece başarılı ve profesyonel bir ekip olmaktadır.
  • Araçlarımız düzenli olarak bakımı ve temizliği yapılan, her transfer yolculuğu öncesi kontrolden geçen araçlardır.
  • Transfer hizmeti yalnızca sizlere sunulmakta ve o gün o saatte o araç, yalnızca sizin için istediğiniz adreste bulunmaktadır. Yani kimseyi bekleme veya aracı bekleme gibi bir durum söz konusu değildir.
  • Cizgi transferin havalimanı transferinde en önemli farkı, oldukça konforlu ve hızlı hizmeti sizlere uygun fiyatlı olarak sunmasıdır. Yani kısacası uygun fiyatlı havaalanı transfer hizmeti denildiğinde akla gelen ilk firma olmaktadır.

Özel Transfer Hizmetleri ile Kendinizi Özel Hissedin

Cizgi transfer olarak sunmuş olduğumuz hizmette önceliğimiz, değerli misafirlerimizin kendini özel hissetmesi ve ortalama bir saatlik yolculukta hiçbir şey düşünmeden yalnızca yaşayacağı konforlu yolculuk deneyiminin keyfini çıkarmasıdır. Bu sebeple misafirlerimize shuttle transfer hizmeti değil, özel transfer hizmeti veriyoruz. Böylece misafirlerimiz gerçek anlamda kendilerini son derece özel ve değerli hissediyor. Shuttle transferde bilindiği gibi başkalarını bekleme ve aynı anda istenilen adrese iletmek için toplanması beklenen başka insanla vardır. Özel transferde asla böyle bir durum söz konusu değildir. Çünkü özel transferde siz kimseyi beklemezsiniz, personelimiz sizi bekler.

Antalya Havalimanı Manavgat Arası Transfer Hizmetlerinden Yararlanmak

Konforlu ve uygun fiyatlı Antalya Manavgat havalimanı transfer hizmetlerinden faydalanmak son derece kolay ve istenildiğinde ulaşılabilir olan bir durumdur. Bunun için yapmanız gerekenler;

  • Havalimanı transfer hizmetleri konusunda havalimanına ucuz transfer sloganı ile hizmet veren Cizgi transfer firmamızın web sitesine girmek ve burada yer alan formu doldurup rezervasyon yapmak.
  • Yapılan rezervasyon onaylandıktan sonra, maile gelen ödeme bağlantısı ile birkaç dakikada ödeme işlemini yapmak ve sonrasında seyahat günü geldiğinde aldığı eşsiz transfer hizmetinin keyfini çıkarmak.

Antalya Havalimanı Manavgat Arası Transfer Ücretleri

Üzerine bastıra bastıra en uygun havaalanı transfer fiyatları ile hizmet verdiğimizi söylüyoruz. Aslında bu ifade biraz eksik kalıyor. Çünkü bizlerden daha uygun fiyatla ile hizmet veren firmalarda vardır. Ancak sundukları hizmet Cizgi transfer kalitesine ne kadar yaklaşabilir işte burası çok önemlidir. Çünkü önemli olan Antalya Manavgat havalimanı transfer fiyatları en alt seviyede hizmet vermek değildir. Önemli olan en alt seviyede ücret ile en kaliteli transfer hizmetini sunmaktır. Cizgi transferin bu sektördeki en önemli farkı da işte bu olmaktadır. Transfer hizmetleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve Antalya Manavgat arası havaalanı transfer ücretleri konusunu görüşmek için bizlere iletişim numaralarımız üzerinden istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Cizgi Transfer Beyaz Logo


Takipte Kalın

Bizi sosyal medyadan takip ederek tüm yeniliklerden haberdar olabilirsinizMobil Uygulama

İşlemlerinizi daha hızlı yapmak için mobil uygulamaları indirebilirsiniz

Havalimanı Transferi


© 2018-2019 Cizgi Transfer, MIZRAKLI OTO KIR. BILISIM PEYZAJ LTD STI'nin tescilli markasıdır.
Mızraklı Group Logo