Rezervasyon Yap

Nereden
Nereye
Tarih/Saat
Kişi Sayısı
1 kişi
Bagaj Sayısı
1 bagaj
   

Antalya Havalimanı Kemer Transfer

Cizgi transfer farkı ile Antalya havalimanı Kemer arasındaki mesafeyi güvenli ve konforlu bir şekilde geçirebilirsiniz. Antalya Kemer havaalanı transfer hizmeti verdiğimiz firmamızda siz değerli misafirlerimizin sorunsuz bir şekilde havaalanına ve havaalanından Kemer’e ulaşmasını sağlıyoruz. Sizler de seyahatlerinizi daha konforlu hale getirmek istiyorsanız, mutlaka tercihiniz havalimanı transfer hizmetinden yana olmalıdır. Havalimanı transfer hizmeti ile ilgili firma tercihiniz de Cizgi transfer olmalıdır.

Akdeniz kıyısında yer alan ve ülkemizin önemli tatil yerleri arasında bulunan Kemer, Antalya’ya yaklaşık 40 km uzaklıkta olmaktadır. Turizm açısından son derece önemli olan bölge, antik kentleri, doğası ve mavi bayraklı plajı ile ünlüdür. Ayrıca hareketli gece hayatı ile de tatilciler açısından oldukça tercih edilmektedir. Oldukça sıcak bir iklime sahip olan bölgede, yaklaşık 8 ay kadar denize girilebilmektedir. Yani yazları baya uzun sürmekte ve bu sebeple de bölgeyi tatil amaçlı olarak ziyaret eden turist sayısı bir hayli fazladır. Bölgeye ulaşım karayolu ve havayolu ile sağlanabilmektedir. Havalimanı ile Kemer arası karayolu ile yaklaşık 1 saat sürmektedir. Bu mesafeyi en hızlı ve aynı zamanda en konforlu biçimde gitmek için en mantıklı tercih, uygun fiyatlı havaalanı transfer hizmeti olmaktadır. Hem konforlu hem uygun fiyatlı havalimanı transfer hizmetini hangi firmadan alabilirim derseniz de, size sadece Cizgi transfer diyebiliriz.

Havalimanı Transfer Hizmeti Nedir?

Havalimanı transfer hizmeti bir süredir kişilerin seyahatlerinde işlerini oldukça kolaylaştıran önemli bir hizmet sektörüdür. İnsanların hayatlarını nasıl kolaylaştırdığı konusundan biraz bahsedecek olursak. Öncelikle bu hizmet kapsamında Cizgi transfer personeli 15 dakika öncesinde havalimanında oluyor ve sizi uçağınız iner inmez karşılamak üzere hazırda beklemektedir. Bu sayede uçaktan indiğinizde yorgun bir şekilde taksi arama veya farklı ulaşım araçları arama durumu olmayacaktır. Direkt sizin için gelen özel araca binerek, istediğiniz adrese ulaşabilecek ve bu sayede hem yorulmayacak hem de zamandan tasarruf sağlayabileceksiniz. Havaalanı transfer hizmetleri bu şekilde sizlere hem hızlı hem de konforlu ulaşım imkânı sağlayabilmektedir.

Cizgi Transfer Havalimanı Transfer Hizmeti Özellikleri

Cizgi transfer olarak, Antalya Kemer havalimanı transfer hizmetlerimiz de sahip olduğumuz özelliklerimiz ile farkımızı ortaya koyuyoruz. Bizleri tercih etmenizi sağlayacak olan özelliklerimizden bahsetmek istiyoruz. Şöyle ki;

  • Uygun fiyatlı Antalya Kemer havalimanı transfer hizmeti sunuyoruz. Üstelik sunmuş olduğumuz bu uygun fiyatlı havalimanı transfer hizmeti son derece konforlu olmaktadır.
  • Bizlerden istediğiniz tarihte ve saatte hizmet alma hakkına sahipsiniz.
  • Aracımız sadece size özel tahsis ediliyor ve kimse ile aynı araçta seyahat etme zorunluluğunuz bulunmamaktadır.
  • Araçta talep ettiğiniz takdirde size özel istekleriniz yerine getirilmekte ve araçta hazırda bulundurulmaktadır.
  • Uçuşunuz iptal olduğunda veya rötar yaptığında, bizlere bildirmeniz durumunda yeni bir rezervasyon yapılmaktadır.

Özel Transfer Mi Shuttle Transfer Mi?

Shuttle transfer hizmeti, Havalimanı transfer hizmetleri kapsamında sunulan bir hizmet türü olmaktadır. Özel transfer ile arasındaki en büyük fark, özel transferde özel araçla bir kişiye hizmet verilirken, shuttle transferde bir araçla birden fazla kişiye hizmet verilmektedir. Yani belirli bir rota üzerinde yer alan kişiler, sırasıyla alınarak havalimanına ulaştırılmaktadır. Havalimanından da aynı şekilde aynı sistem ile kişiler belirli noktalara bırakılmaktadır. Bu sistem doğal olarak özel transfer hizmetlerinden daha uygun fiyatlar ile sunulmaktadır. Cizgi transfer olarak, bizler özel transfer hizmetini uygun olarak sunmaktayız. Havalimanı transfer fiyatları ve sizlere sağlamış olduğumuz ayrıcalıklar hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Antalya Havalimanı Kemer Arası Transfer Hizmeti Satın Almak

Çizgi transfer bünyesinde sunmuş olduğumuz havalimanına ucuz transfer hizmetlerinden faydalanmak için yapılması gereken, çok kolay iki işlem adımı bulunmaktadır. Şöyle ki;

  • Web adresimizde yer alan araç transfer hizmetleri bölümünde bulunan rezervasyon formunu doldurmak, bu işlemin ilk adımıdır.
  • Bundan sonraki aşamada yapmanız gereken, danışmanlarımız tarafından onaylanan rezervasyon formunu beklemektir. Onaylanması ile birlikte size gönderilen mail de bulunan ödeme ekranından ödemenizi yaparak işlemi tamamlamanız gerekmektedir.

Havalimanı transfer hizmetleri kapsamında sunmuş olduğumuz, Antalya Kemer transfer hizmetlerinden faydalanmak işte bu kadar kolay olmaktadır.

Antalya Havalimanı Kemer Arası Transfer Ücreti

Antalya havalimanı ve Kemer arasındaki mesafeyi güvenli ve konforlu biçimde geçirmenin ücreti hakkında, söylememiz gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır. Antalya Kemer arası havaalanı transfer ücretleri Cizgi transfer farkı ile en ekonomik değerlere sahiptir. Bir transfer hizmetinin bu denli konforlu ve ekonomik fiyatlara sahip olması ancak firmamız ile mümkün olmaktadır. Antalya Kemer havalimanı transfer fiyatları belirlenirken, bu iki önemli lokasyon arasındaki mesafe dikkate alınmaktadır. Genel olarak havalimanı transfer ücretleri konusunda, mesafe dikkate alınmakta ve buna göre ücretlendirme yapılmaktadır. Havalimanı transfer hizmetinin, diğer ulaşım seçeneklerinden daha konforlu, güvenli ve ekonomik olduğunu belirtmek isteriz.

Cizgi Transfer Beyaz Logo


Takipte Kalın

Bizi sosyal medyadan takip ederek tüm yeniliklerden haberdar olabilirsinizMobil Uygulama

İşlemlerinizi daha hızlı yapmak için mobil uygulamaları indirebilirsiniz

Havalimanı Transferi


© 2018-2019 Cizgi Transfer, MIZRAKLI OTO KIR. BILISIM PEYZAJ LTD STI'nin tescilli markasıdır.
Mızraklı Group Logo