Rezervasyon Yap

Nereden
Nereye
Tarih/Saat
Kişi Sayısı
1 kişi
Bagaj Sayısı
1 bagaj
   

Antalya Kaş Havalimanı Transfer Hizmeti

Antalya havalimanı ve Kaş arasında gerçekleştireceğiniz ulaşımlarınızı, kolaylaştırmak ve hızlandırmak üzere Cizgi transfer olarak, 7/24 hizmet vermekteyiz. Antalya’nın Kaş ilçesinden, yine aynı şekilde Antalya havalimanına ulaşmak da, bizi tercih eden misafirlerimiz için son derece konforlu olmaktadır. Sunmuş olduğumuz, Antalya Kaş havalimanı transfer hizmetlerimizden faydalanarak, seyahatinizi keyifli hale getirebilirsiniz.

Antalya’nın popüler ilçeleri arasında yer alan Kaş, bilindiği üzere önemli turizm bölgeleri arasında yer almaktadır. Öyle ki neredeyse, dört mevsim yerli yabancı birçok turiste ev sahipliği yapmaktadır. Turizm açısından gelişmiş olan bölgelerin, en önemli sorunu özellikle havayolu ulaşımında ki yoğunluktur. Özellikle havalimanına vaktinde ulaşmak ve havalimanından Kaş’a ulaşmak, çoğu zaman insanlar için tam bir çile olabilmektedir. Tabi bu Cizgi transfer firmasından, Antalya Kaş havaalanı transfer hizmeti almayan kişiler için geçerli olan bir durum olmaktadır.

Antalya Havalimanı ile Kaş Arası Transfer Hizmeti

Transfer hizmetinin en önemli amaçlarından biri, insanların havalimanları ile adresleri arasındaki ulaşımı en kısa sürede tamamlamalarını sağlamaktır. Tabi bunun yanında önemli olan sadece hız değil aynı zamanda güvenli ve konforlu ulaşım da olmaktadır. Cizgi transfer olarak bizim için, sunmuş olduğumuz Antalya Kaş transfer hizmetinin olmazsa olmazı ve odak noktası bu kavramlar olmaktadır. Bize ulaştığınız takdir de, bünyemizde yer alan özel araçlarımız ve deneyimli personellerimiz ile hizmet vermek üzere hazırda beklemekteyiz.  İstediğiniz tarih ve saatte aynı zamanda bizden hizmet alma olanağı sizlere tanımaktayız. Personelimiz, yolculuğunuz esnasında eşyalarınızın taşınması gibi konularda size yardımcı olmaktadır.

Havaalanı transfer hizmetleri konusunda bilmeniz gereken önemli noktalardan biri, olası aksi durumlarda erteleme ve iptal etme hakkına sahip olmanızdır. Bu imkândan faydalanmanız için tek yapmanız gereken, öncesinde danışmanlarımız ile iletişime geçmeniz ve durumunuzu bildirmenizdir. Hizmeti iptal, erteleme ve Antalya Kaş havalimanı transfer fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için, bizlere istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Kaş Seyahatlerinizde Havalimanı Transfer Hizmetinden Faydalanmanın Avantajları

İster Kaş isterseniz de, Antalya havalimanı üzerinden gerçekleştireceğiniz diğer tüm seyahat planlarınızda, mutlaka havalimanı transfer hizmetlerinden faydalanmalısınız. Çünkü bu hizmetin size sağlayacağı çok fazla avantaj bulunmaktadır. Özellikle Cizgi transfer firmamızdan alacağınız transfer hizmetinin size sağlayacağı faydalar, seyahatinize keyifli anlar katacaktır. Bu avantajlar şöyle olmaktadır.

  • Öncelikle geç kalma ve uçağı kaçırma gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Bununla beraber, geç kalma korkusunun yarattığı stres faktörü de ortadan kalkmaktadır.
  • Kimse ile aracı paylaşmayacak olmanız, size daha rahat ve özel bir ulaşım deneyimi sağlayacaktır.
  • Tüm bu deneyimi uygun fiyatlı havaalanı transfer hizmeti olarak almak da ekstra avantaj olmaktadır.

 

Shuttle Transfere Karşı Özel Transfer Hizmeti

Transfer hizmetleri, tek tip olarak sunulmamakta ve bazı yönleri sebebi ile ikiye ayrılmaktadır. Bu transfer hizmeti, shuttle transfer ve özel transfer olarak ikiye ayrılmaktadır. Bu iki transfer hizmetini birbirinden ayıran en önemli nokta, birinin kişiye özel olarak bir araç ile verilmesi, diğerinin bir araç ile birden fazla kişiye aynı anda hizmet verilmesidir. Burada bireysel olarak hizmet verilen havalimanı transfer hizmeti, özel transfer hizmeti olmaktadır. Cizgi transfer bünyesinde faydalanacağınız hizmet türü de özel transfer olmaktadır. Araç transfer hizmetleri ile ilgili her türlü konuda yardım ve hizmet almak için tek yapmanız gereken bizlere ulaşmak olacaktır.

Antalya Havalimanında Kaşa Transfer Hizmetinden Faydalanmak

Oldukça konforlu ve uygun fiyatlı Antalya Kaş havalimanı transfer hizmetlerinden faydalanmak, en az hizmetin kendisi kadar önemlidir. Çünkü bu aşamada hata yapılmaması oldukça önemlidir. Bilgilerin doğru verilmesi ve planlamanın doğru yapılması, hizmetten kusursuz bir biçimde faydalanmayı sağlayacaktır. Cizgi transferi tercih ettiğinizde, zaten genel olarak kusursuz bir hizmet olanağına sahip olacaksınız. Ancak tabi bu aşamada sizlere de düşen bazı görevler bulunmaktadır. Şöyle ki;

  • Web adresimizi ziyaret edin ve karşınıza çıkan ön rezervasyon formunu eksiksiz bir biçimde doldurun. Bu aşamayı son derece dikkatli gerçekleştirmenizde fayda vardır.
  • Olabilecek en kısa sürede, müşteri danışmanlarımız inceleme yapacak ve onaylayarak size bir mail gönderecektir. Bu mailin içeriğinde başvurunuzun onayı ve ödeme yapmanız için bir ödeme linki yer alacaktır. Burada son aşama olarak, ödeme yapmanız ve işlemi sonlandırmanız gerekmektedir. Havalimanına ucuz transfer hizmetinden faydalanmak, tam olarak bu kadar kolay olmaktadır.

Antalya Havalimanı Kaş Arası Transfer Hizmet Ücreti

Havaalanı transfer fiyatları konusundan da biraz bahsedecek olursak. Öncelikle transfer hizmeti için ödenmesi gereken, ücretin hesaplanması bazı özellikler dikkate alınarak yapılmaktadır. En önemli konu, havalimanından gideceğiniz ve havalimanına geleceğiniz mesafenin kaç km olduğudur. Mesafe ne kadar uzak ise, ücret ona göre olmaktadır. Antalya Kaş arası havaalanı transfer ücretleri konusunda da en ekonomik rakamlar, Cizgi transfer firması tarafından sunulmaktadır. Transfer hizmeti denildiğinde, istediğiniz her şeyi size sunabilmekteyiz. Konfor, güven, hız ve uygun fiyat tüm bunlar ve daha fazlası için sizlere hizmet vermek üzere hazırda bekliyoruz.

Cizgi Transfer Beyaz Logo


Takipte Kalın

Bizi sosyal medyadan takip ederek tüm yeniliklerden haberdar olabilirsinizMobil Uygulama

İşlemlerinizi daha hızlı yapmak için mobil uygulamaları indirebilirsiniz

Havalimanı Transferi


© 2018-2019 Cizgi Transfer, MIZRAKLI OTO KIR. BILISIM PEYZAJ LTD STI'nin tescilli markasıdır.
Mızraklı Group Logo