Rezervasyon Yap

Nereden
Nereye
Tarih/Saat
Kişi Sayısı
1 kişi
Bagaj Sayısı
1 bagaj
   

Antalya Havalimanı Transferi

Antalya havalimanı üzerinden gerçekleştireceğiniz tüm seyahat programlarınızda, Cizgi Transfer olarak sizleri istediğiniz adresten alarak havalimanına götürüyor ve havalimanından da yine aynı şekilde istediğiniz adrese ulaştırıyoruz.  Üstelik bu hizmeti, günün istediğiniz herhangi bir saatinde gerçekleştirebiliyoruz.

Antalya il sınırı içerisinde, yaşadığınız lokasyonun hiçbir önemi yok. Çünkü özel olarak, Antalya havalimanı transfer hizmetleri için kullandığımız araçlar ve profesyonel personelimiz bulunmaktadır. Bu araçlarımız ve personellerimiz ile sizleri ulaşmak istediğiniz saatte güvenli bir biçimde havalimanına veya havalimanından, istediğiniz lokasyona ulaştırıyoruz. Her türlü seyahat planınız firmamız aracılığı ile sorunsuz başlayacak ve yine aynı şekilde sorunsuz olarak sona erecek. Kısacası söz konusu seyahat etmek olduğunda, en sıkıcı ve zor kısmı bizler kolaylıkla hallediyoruz. Sizlere de seyahatinizin keyfini çıkarmak kalıyor.

Antalya transfer hizmeti verdiğimiz en önemli şehirlerin başında gelmektedir. Bölgenin turizm açısından önemli olması, gün içerisinde çok fazla transfer işlemine gereksinim duyulmasına neden olmaktadır. Durum böyle olunca da Antalya havalimanını kullanarak seyahat etmek isteyen kişilerin aklında, acaba yeterince iyi bir hizmet alamayacak mıyım gibi sorular oluşabilmektedir. Ancak siz değerli müşterilerimizin bilmesi gereken çok önemli bir şey var ki, o da ne kadar yoğun bir çalışma temposuna sahip olursak olalım, yine de sizleri en hızlı ve en güvenilir şekilde istediğiniz adrese iletebiliyoruz.

Genel olarak bu hizmetten daha önce faydalanmayan kişiler, havalimanı transfer fiyatları konusunda biraz endişe duymaktadır. Güvenilir ve hızlı bir biçimde havalimanları arasında transfer süreci yaşamak, genelde çok pahalı olabilecek bir hizmet gibi algılanmaktadır. Hem profesyonel hem de uygun fiyatlı havaalanı transfer hizmeti almak mümkün mü diye soracak olursanız. Sizlere yalnızca bizlere ulaşın ve bu iki önemli özelliğe sahip, transfer hizmetinden faydalanabilin diyebiliriz.

Havalimanı Transfer Hizmet Nedir?

Seyahat programları yapılırken, insanların en fazla düşündüğü ve kendisine sorun yaratabileceğine inandığı durum, havalimanlarına gitmek veya havalimanlarından istenilen adreslere gitmektir. Birçok insan, böyle anlarda mağduriyet yaşamamak için seyahat programını ertelemekte veya ne yazık ki asla seyahat etmeye cesaret edememektedir. Bu duruma bir son vermek ve böyle zamanlarda asla mağduriyet yaşamayacağınız belirtmek üzere, havaalanı transfer hizmetleri nedir ve nasıl bir hizmeti kapsar bundan bahsetmek istiyoruz.

Havalimanı transfer hizmeti, kişilerin seyahat planları doğrultusunda sunulan ve adreslerinden havalimanına götürmek ve havalimanından istedikleri adreslere götürmek işlemini kapsayan son derece önemli bir hizmettir. Kendi içerisinde hizmetin farklı türleri ve kişilere sunulan özel seçenekleri bulunmaktadır. Yani kısacası bu hizmet, seyahatlerinizde sizlere araç transfer hizmetleri sunan ve seyahatiniz esnasında herhangi bir aksaklık ve sorun ile karşılaşmamanız için çalışan özel bir hizmet olmaktadır. Cizgi transfer olarak, bu önemli hizmet sektöründe son derece etkin ve başarılı rol oynuyor ve müşterilerimizin seyahatlerinde hayatını kolaylaştırmak üzere çalışıyoruz.

Havalimanı Transfer Hizmetlerinden Nasıl Yararlanılır?

Havalimanı transfer hizmetlerinden faydalanmak, en az hizmetten yararlanarak seyahatlerinizde havalimanı gidiş dönüş süreciniz kadar kolay olmaktadır. Bunun için Antalya havaalanı transfer hizmetlerimizden faydalanmak istediğinize karar vermeli ve aşağı belirttiğimiz işlem adımlarını tamamlamalısınız.

  • Cizgi transfer web adresimizi ziyaret ederek, öncelikle sayfamızda yer alan, rezervasyon ön kayıt formunu doldurmalısınız. Bu formda, seyahatinizin hangi tarih aralığında olacağı ve hangi saatler de olacağı gibi bilgilerin doldurulması gerekmektedir. Ayrıca tabi kimlik ve kişisel bilgileriniz de bu formda belirtilmesi gereken önemli konulardan olmaktadır.
  • Formu doldurduktan sonra, sistemin onayına yollamanız ve onaylanmasını beklemeniz gerekmektedir.  Başvurunuzun onaylandığını, mail adresinize gelecek olan ödeme mailinden anlayabilirsiniz. Bu maili açarak, sistemin yönlendirmesi ile ödemenizi tamamlamanız ile birlikte transfer hizmeti, satın alma işlemeniz tamamlanacaktır.

Havalimanı transfer hizmeti satın alırken bilmeniz gereken ve dikkat etmeniz gereken en önemli konu, alacağınız transfer hizmet türünü belirtmenizdir. Tabi alacağınız transfer hizmet türünü belirlemeden önce bu hizmet türlerinin ne olduğunu ve farklarını neler olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Yaşanan herhangi bir aksilik veya iptal durumunda, bizlere ulaşarak rezervasyon tarihinizi veya saatinizi değiştirme talebinde de bulunabilirsiniz.

Shuttle Transfer Mi Özel Transfer Mi?

Daha önce havalimanı transfer hizmetlerinden faydalanmadıysanız, muhtemelen bu kavramlar size yabancı gelebilir. Havalimanı transfer hizmetleri, kişiler iki biçimde sunulabilmektedir. Bunlardan birisi, özel transfer seçeneği diğeri ise shuttle transfer hizmet seçeneğidir. Bu iki transfer seçeneği arasındaki farklardan bahsedecek olursak. Şöyle ki;

  • Shuttle transfer, bir çeşit servi hizmeti olarak düşünülebilir. Yani bu sistemde aynı güzergâh üzerinde yer alan müşterilerin tek bir araç ile toplanması ve havalimanına götürülmesi işlemidir.
  • Özel transfer hizmeti ise, adından da anlaşılacağı üzere kendilerini son derece özel hissedebileceği bir transfer hizmetidir. Bu sistemde araç tamamen size özel olarak rezerve edilir ve sizin kullanımınıza sunulur.

Cizgi transfer olarak bizler müşterilerimize özel transfer hizmeti sunuyoruz ve sunduğumuz hizmetin de sonuna kadar hakkını veriyoruz.

Transfer Hizmetleri Sizlere Nasıl Faydalar Sağlar?

Daha önce yapmış olduğu seyahatlerde, havalimanına ulaşmak ve havalimanından gidilmesi gereken adreslere ulaşmak konusunda sorunlar yaşamış olmamanız neredeyse imkânsız bir durumdur. Havalimanları genellikle, şehirlerin merkezlerine uzak lokasyonlara inşa edilirler. Bu sebeple de seyahat edenler için, bu uzak lokasyona ulaşmak her zaman sıkıntı olmuştur. Bu noktada da yapılması gereken, mutlaka havalimanı transfer hizmetlerinden faydalanmaktır. Transfer hizmetinin avantajları nelerdir ve faydalandığımda bana ne gibi katkıları olur diye merak ediyorsanız, size şunları söyleyebiliriz.

  • Transfer hizmetleri ile havalimanlarına geç kalmak veya havalimanından ulaşılmak istenen lokasyona geç kalmak neredeyse imkânsızdır.
  • Stres ve geç kalma kaygısı olmadan seyahat etmenin rahatlığı sizlere hem fiziksel hem de ruhsal olarak çok iyi gelecektir.
  • Cizgi transfer firmamızdan bu hizmeti aldığınızda, ayrıca yolculuğunuzda özel olarak talep ettiğiniz şeyleri de sizlere temin ediyor ve kullanımınıza sunuyoruz.

Antalya Havalimanı Transfer Hizmet Ücretleri

Genel olarak transfer hizmetinin ne olduğundan ve Cizgi transfer olarak sunduğumuz hizmetlerden bahsettikten sonra, bu hizmet ile ilgili bir başka önemli soruyu cevaplandırmak istiyoruz. Havaalanı transfer fiyatları konusu, daha doğrusu transfer hizmetlerinden faydalanmak isteyen kişilerin ne kadar ücret ödemesi gerektiğinden bahsedecek olursak. Öncelikle transfer hizmet ücretlerinin belirlenmesinde bazı faktörler bulunmaktadır. Bu faktörlerin başında, havalimanı ile sizleri alacağımız adres arasındaki mesafenin ne kadar olduğu gelmektedir. Yani mesafe uzunluğu ve kısalığına göre bir ücret belirlenmektedir. Bunun dışında, hizmetten yaralanırken, ekstra olarak talep ettiğiniz durumlar var ise, bu da fiyatı etkileyen bir başka faktör olmaktadır. Uygun fiyatlı Antalya havalimanı transfer hizmetinden faydalanmak istiyorsanız, mutlaka tercihiniz bizlerden yana olmalıdır. Havalimanına ucuz transfer hizmetlerimizden yararlanmak için, tek yapmanız gereken müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmek ve sizlere sunmuş olduğumuz bu ayrıcalıklı transfer hizmetlerinden faydalanmaktır.

Cizgi Transfer Beyaz Logo


Takipte Kalın

Bizi sosyal medyadan takip ederek tüm yeniliklerden haberdar olabilirsinizMobil Uygulama

İşlemlerinizi daha hızlı yapmak için mobil uygulamaları indirebilirsiniz

Havalimanı Transferi


© 2018-2019 Cizgi Transfer, MIZRAKLI OTO KIR. BILISIM PEYZAJ LTD STI'nin tescilli markasıdır.
Mızraklı Group Logo