Rezervasyon Yap

Nereden
Nereye
Tarih/Saat
Kişi Sayısı
1 kişi
Bagaj Sayısı
1 bagaj
   

Antalya Havalimanı Belek Transfer Hizmeti

Antalya’nın önemli tatil beldelerinden olan Belek’e gerçekleştireceğiniz ulaşımı Cizgi transfer olarak bizler üstleniyoruz. Antalya havalimanı ile Belek arasındaki yaklaşık 30 km’lik mesafeyi, son derece hızlı ve konforlu bir biçimde geçirmenizi sağlıyoruz. Antalya’nın bu önemli bölgesine rahat ulaşmak ve seyahatlerinize mükemmel bir biçimde başlamak istiyorsanız, mutlaka Antalya Belek transfer hizmetlerimizden faydalanmalısınız.

Antalya’nın önemli tatil beldelerinden olan Belek, aslında Serik ilçesine bağlı bir mahalle olmaktadır. Ancak mahalle olmasına rağmen, Antalya’nın popüler tatil beldeleri arasında yer almakta ve her yıl çok sayıda turiste ev sahipliği yapmaktadır. Lüks ve modern otelleri, gol sahaları, seçkin restoranları ve alışveriş alanları ile tatil severlerin gözde bölgeleri arasında bulunmaktadır. Tatil tercihinizi, Belekten yana kullandığınızda asla pişman olmayacağınız bir tatil ve dinlenme imlanı elde edeceğinizi söyleyebiliriz. Birde tatil planlarınıza Cizgi transfer firmamızdan alacağınız, uygun fiyatlı Antalya Belek havalimanı transfer hizmetini dâhil ettiğinizde çok daha keyifli bir deneyim yaşayabileceksiniz. Size özel tahsis edilen araçlarda, deneyimli personeller ile sorunsuz ve güvenli bir yolculuk deneyimi doğal olarak kaçınılmaz olmaktadır.

Antalya Havalimanı Belek Transfer Hizmetinin Özellikleri

Yer aldığımız sektörde, gerek sunduğumuz hizmetin kalitesi ile gerek personelimiz ve fiyat politikamız ile farkımızı ortaya koymaktayız. Değerli misafirlerimize araç transfer hizmetleri sunarken, önceliğimiz her daim, bizlerden memnun kalmalarıdır. Bunun için de havalimanı transfer hizmetlerinde en iyi seviyeye ulaşması konusunda çalışmalar yapmaktayız. Bu çalışmalarımızdan en önemlisi, havaalanı transfer hizmetleri için kullandığımız araçların temizliği, bakım ve onarımına özen göstermemizdir. Yani sizlere sağladığımız hizmetin en önemli parçası olan araçların, en konforlu ve özel olmasını sağlıyoruz. Araçla birlikte, sizlere yolculuk esnasında eşlik edecek olan personelimiz, son derece deneyimli ve işinde personel kişilerden seçilmektedir. Personelimiz yolculuğun başından sonuna kadar sizlere karşı son derece nazik ve kibar olmaktadır.

Cizgi Transfer ile Havalimanı Transfer Hizmetinin Avantajları

Bir havalimanı transfer hizmetlerinden faydalanmanın sağlayacağı avantajların yanında, Cizgi transfer firmamızdan hizmet almanız halinde nasıl avantajlar elde edebileceğinizden bahsetmek istiyoruz. Çünkü firma olarak, sektörde önemli bir yere sahibiz ve bunu da siz değerli misafirlerimize sağladığımız avantajlar ile mümkün kılabiliyoruz. Cizgi transferden, Antalya Belek havaalanı transfer hizmeti aldığınızda elde edebileceğiniz avantajlar şöyle olmaktadır.

  • Öncelikle araçlarımız son derece lüks ve sürekli olarak temizlendiğinden dolayı, gönül rahatlığı ile stressiz bir yolculuk sizi beklemektedir.
  • Havalimanı ile gitmek istediğiniz adres arasındaki mesafeyi ayarlayan personelimiz, sizi tam zamanında istediğiniz adrese götürmektedir.
  • Bünyemizde sunduğumuz havalimanı transfer hizmeti, özel transfer hizmeti olduğundan dolayı, araç yalnızca size özel olmakta ve kimseyi bekleme, kimse ile aracı paylaşma gibi bir zorunluluğunuz olmamaktadır. Bu da yolculuğunuzun hem daha konforlu geçmesini hem de zaman bakımından herhangi bir sorunun çıkmamasını sağlamaktadır.
  • Cizgi transfer farkı ile havalimanına ucuz transfer hizmeti almanız mümkün olmaktadır. Bu da bu hizmetin size sağlayacağı en önemli avantajlardan biri olmaktadır.

Shuttle Transfer ile Özel Transfer Arasındaki Farklar

Havalimanı transferi, günümüzde son derece önemli bir hizmet sektörü haline gelmiş ve bununla birlikte kişilerin hayatını kolaylaştırmak adına farklı türlere ayrılmıştır. İnsanların ihtiyaçlarına en iyi biçimde cevap verebilmek, ancak bu şekilde mümkün olmuştur. Antalya Belek havalimanı transfer hizmetleri kapsamında da sunulan iki çeşit transfer hizmeti bulunmaktadır. Bunlardan biri özel transfer hizmeti, diğeri de shuttle transfer hizmeti olarak adlandırılan hizmettir. Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki, Cizgi transfer olarak bizim misafirlerimize sunduğumuz hizmet özel transfer hizmeti olmaktadır. Özel transfer hizmetinin sunulma biçim ve misafirlerine sağlamış olduğu avantajlar, bizim hizmet politikamıza çok daha uygun olmaktadır. Özel transfer hizmetinde her misafire ayrı araç tahsil edilmekte ve istedikleri adresten alınarak istedikleri adreslere iletilmektedir. Ancak shuttle transfer hizmetinde, kişiler belirli bir rota üzerinden toplanarak havalimanına veya havalimanından belirlenen noktalara götürülmektedir.

Cizgi Transferden Antalya Havalimanı Belek Arası Transfer Hizmeti Almak

Firmamız bünyesinde bulunan 3000 araçlık filomuz ve personelimiz ile bizleri tercih eden herkese hizmet verebilmekteyiz. Gerekli rezervasyon işlemlerini yaptırmanız halinde rahatlıkla uygun fiyatlı havaalanı transfer hizmeti elde edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler de son derece basit ve en fazla birkaç dakikanızı alacak bir işlemdir. Şöyle ki;

  • İşlemin en yorucu ve en önemli kısmı rezervasyon talebinde bulunma kısmıdır. Yorucu kelimesi aslında biraz lafın gelişidir çünkü Cizgi transfer firmasında, misafirlerimizin yorulması gibi bir durum asla söz konusu değildir. Yapmanız gereken web adresimizi ziyaret etmek ve bu sayfada rahatlıkla bulabileceğiniz ön rezervasyon formunu doldurmaktır.
  • Ön rezervasyon formu doldurulduktan sonra belirli bir inceleme ve sonucunda onay sürecinde geçmektedir. Bu süreç geçtikten sonra ödeme işlemi yapılarak, işlem tamamlanmaktadır. Böylece yalnızca birkaç dakikada uygun Antalya Belek havalimanı transfer fiyatları ile hizmet, mümkün olmaktadır.

Antalya Havalimanı Belek Arası Transfer Ücretleri

Yazımızın başından beri üzerinde durduğumuz ve vurguladığımız en önemli şey, sunmuş olduğumuz transfer hizmetinin son derece ekonomik ve konforlu olduğudur. Bu durumun üzerinde duruyoruz çünkü bu iki durumun havalimanı transfer hizmetinde ne kadar önemli ve misafirler için ne kadar ayırt edici bir özellik olduğunu biliyoruz. Bu sebeple Antalya Belek arası havaalanı transfer ücretleri konusunda misafirlerimize son derece yardımcı oluyoruz. Bu konuda asla endişeniz olmasın ve gönül rahatlığı ile bizleri tercih edin. Havaalanı transfer fiyatları konusunda ayrıntılı bilgi almak için bizlere ulaşabilir ve bunun dışında kafanıza takılan başka bir soru var ise, yine bizlere danışabilirsiniz.

Cizgi Transfer Beyaz Logo


Takipte Kalın

Bizi sosyal medyadan takip ederek tüm yeniliklerden haberdar olabilirsinizMobil Uygulama

İşlemlerinizi daha hızlı yapmak için mobil uygulamaları indirebilirsiniz

Havalimanı Transferi


© 2018-2019 Cizgi Transfer, MIZRAKLI OTO KIR. BILISIM PEYZAJ LTD STI'nin tescilli markasıdır.
Mızraklı Group Logo