Rezervasyon Yap

Nereden
Nereye
Tarih/Saat
Kişi Sayısı
1 kişi
Bagaj Sayısı
1 bagaj
   

Antalya Havalimanı Alanya Transfer Hizmeti

Antalya Havalimanı üzerinden gerçekleştireceğiniz, Alanya seyahatlerinizde bu iki önemli nokta arasındaki ulaşım sorununu, Cizgi transfer olarak, sizin yerinize çözüyoruz. Antalya havalimanı ile Alanya arası oldukça uzak bir mesafeye sahiptir ve bu yolu zaten başka bir ulaşım seçeneği ile gitmek, seyahatlerinizin daha ilk etapta kötü başlamasına neden olacaktır. Bu uzun mesafeyi, Antalya Alanya havaalanı transfer hizmetlerimiz ile tamamlayarak bu durumu aksi biçimde geçirebilirsiniz. Üstelik bu hizmet, diğer ulaşım seçeneklerinden, özellikle ticari taksi seçeneğinden çok daha ekonomik olmaktadır.

Alanya, Antalya’nın önemli tatil beldeleri olmak ile birlikte, Antalya merkeze oldukça uzak bir mesafeye sahiptir. İki nokta arasındaki mesafe 140 kilometre olmaktadır. Bölgenin güzelliği ve bir tatil beldesi olarak, konuklarına sunmuş olduğu etkinliklerin yanında bu uzun mesafe aslında katlanılabilir gelmektedir. Tabi doğru ulaşım aracı ve doğru hizmet satın alınarak. 140 km gibi bir mesafeyi ticari taksi ile gitmek hem konfor açısından hem de maliyet açısından hiç mantıklı olmayacaktır.  Bunun yerine havalimanına ucuz transfer hizmeti sunan, bizleri yani Cizgi transferi tercih edebilirsiniz. Alanya’da yer alan birbirinden lüks ve rahat otellere veya konaklama için düşündüğünüz seçenek her ne ise ona sizi hızlı ve güvenli bir biçimde ulaştırıyoruz. Havalimanında taksi veya diğer ulaşım araçlarını bekleme, arama gibi durumlar ile karşı karşıya kalmıyorsunuz. Yine aynı şekilde tatiliniz bittiğinde sizi istediğiniz noktadan alıyor ve Antalya havalimanına ulaştırıyoruz.

Havalimanı Transfer Hizmetinin Diğer Ulaşım Seçeneklerinden Farkı

Havalimanından istediğiniz noktaya ulaşmak veya istediğiniz noktadan havalimanına ulaşmak için, tercih edilebilecek başka seçeneklerde bulunmaktadır. Ticari taksi veya belediyeye bağlı ulaşım araçları vesaire bunlarda tercih edilebilir. Ancak önemli olan tercih edilen ulaşım aracı ile ne kadar konforlu ve hızlı bir biçimde istediğiniz adrese ulaşabiliyor olmanızdır. Sonuçta Antalya havalimanı ile Alanya arası kısa bir mesafe değildir. Ortalama 2 saat süren bir yolculuk için, öncelikle konfor çok önemlidir. Cizgi transfer olarak, havaalanı transfer hizmetleri ile ilk etapta konfor vaat ediyoruz. Yani iki nokta arasındaki mesafe 2 saatlik değil, 20 saatlik bir mesafede olsa, konfor garanti veriyoruz. Tabi, bizi diğer ulaşım seçeneklerinden ayıran sadece konfor da değil. Aynı zamanda uygun fiyatlı havaalanı transfer hizmeti en önemli özelliklerimiz arasında yer alıyor.

Özel Transfer Hizmeti Gözünüzü Korkutmasın

Havalimanı transfer hizmetlerinden yararlanmak için bizler ile iletişime geçen misafirlerimizin en önemli endişesi genelde, sunulan hizmetin özel olması ile maliyetinin çok yüksek olup olmadığıdır. Hatta bu sebeple shuttle transfer hizmetini tercih etmeyi düşünen misafirlerimiz bile bulunmaktadır. Bu konuda misafirlerimize yardımcı olmaktan son derece memnuniyet duyan, işinin ehli müşteri danışmanlarımız genelde bu konuda bilgilendirmek yaparak, misafirlerimizin çekincesini ortadan kaldırıyor. Sunulan hizmetin özel olması ve birçok açıdan özellik ve avantaj sağlaması, normal olarak insanların aklında ya bu hizmet çok yüksek ücretler ile sunulur gibi düşünce oluyor. Cizgi transfer olarak, değerli misafirlerimize sadece kendine özel havalimanı transfer hizmeti anlamına gelen, özel transfer hizmetini sunuyoruz. Shuttle transferde bilindiği gibi tek bir araç ile aynı anda çok sayıda kişiye transfer hizmeti verilmektedir. Bu durum bizim hizmet politikamıza uygun olmadığından dolayı bizler, yalnızca bir kişiye özel olarak sunulan özel transfer hizmetini tercih ediyoruz. Hem havalimanı transfer hizmeti ile ilgili hem de Havaalanı transfer fiyatları ile ilgili bilgi almak için sizlerde istediğiniz zaman müşteri danışmanlarımızı arayabilirsiniz.

Cizgi Transfer Firmasından Hizmet Almanın Getirdiği Ayrıcalıklar

Cizgi transfer olarak, hizmet vermeye başladığımız ilk günden bu yana önceliğimiz her zaman sizlere daha iyi hizmet verebilmek olmuştur. Bu uğurda sürekli kendimizi revize etmekteyiz. Zaten mükemmel biçimde araç transfer hizmetleri sunmuş olduğumuzu söyleyebiliriz. Ancak bu bize yeterli gelmiyor ve her geçen gün daha iyi olmak adına kendimiz ile daha doğrusu verdiğimiz hizmet ile yarış halindeyiz. Şuanda bizi tercih eden misafirlerimizin sahip olacağı ayrıcalıklar ve hizmet kapsamında geçireceği süreçleri şöyle anlatabiliriz.

  • Havalimanında bekleme derdine son veriyoruz çünkü uçağınızın iniş saatinden 15 dakika kadar önce, personelimiz size özel tahsis edilen araçla birlikte sizi hazırda bekliyor.
  • Sizi gayet kibar ve saygın bir biçimde karşılıyor ve eşyalarınızın taşınması konusunda yardımcı oluyor.
  • Araçta konforlu seyahat etmeniz için, önceden talep ettiğiniz her şeyi bulunduruyor. Bu arada seyahatinizi gerçekleştireceğiniz aracın temiz olması konusunda çok dikkat ediyoruz ve düzenli olarak temizliğini ve bakımını gerçekleştiriyoruz.
  • Tüm bunları sağlarken sizlerden, uygun fiyatlı Antalya Alanya havalimanı transfer ücreti talep ediyoruz.

Antalya Havalimanı Alanya Arası Transfer Hizmetlerinden Faydalanmak

Antalya havalimanından, Alanya’ya ulaşmak için tercih edebileceğiniz Antalya Alanya havalimanı transfer hizmetlerinden faydalanmak oldukça kolay olmaktadır. Bunun için bizlere bir iki dakikanızı ayırmanız yeterli olacaktır. Bu bir iki dakikada yapmanız gerekenler şu şekildedir;

  • Ön rezervasyon yapabilmeniz için gerekli olan formu doldurmak ve onaylanması için göndermek.
  • Başvurunun onaylanması ile birlikte, sıra ödeme yapma işlemine gelmektedir. Bu aşamayı da yine online olarak bir iki saniyede halledebilmektesiniz.

Son derece konforlu ve aynı zamanda uygun Antalya Alanya arası havaalanı transfer ücretleri ile havalimanı trafiği yönetmek bu kadar kolay olmaktadır. Yalnızca web adreslerimizi ziyaret edin veya bizler ile iletişime geçerek, tüm bu ayrıcalıklardan faydalanın.

Antalya Havalimanından Alanya’ya Transfer Hizmet Ücreti

Cizgi transferden satın alacağınız, Antalya Alanya transfer hizmetinin en önemli özelliklerinden biri son derece ekonomik olduğudur. Bu konuda size garanti vermekteyiz ve herhangi bir mağduriyet yaşamayacağınız söyleyebiliriz. Zaten ödeme işlemi, rezervasyon aşamasında yapılmakta ve onun dışında sizlerden herhangi bir sebep ile ücret talep edilmemektedir. Yani kısacası Antalya Alanya havalimanı transfer fiyatları konusunda herhangi bir sürpriz yaşama durumu söz konusu değildir.

Cizgi Transfer Beyaz Logo


Takipte Kalın

Bizi sosyal medyadan takip ederek tüm yeniliklerden haberdar olabilirsinizMobil Uygulama

İşlemlerinizi daha hızlı yapmak için mobil uygulamaları indirebilirsiniz

Havalimanı Transferi


© 2018-2019 Cizgi Transfer, MIZRAKLI OTO KIR. BILISIM PEYZAJ LTD STI'nin tescilli markasıdır.
Mızraklı Group Logo