Rezervasyon Yap

Nereden
Nereye
Tarih/Saat
Kişi Sayısı
1 kişi
Bagaj Sayısı
1 bagaj
   

Ankara Esenboğa Havalimanı Transfer Hizmetleri

Başkent Ankara’da bulunan Esenboğa havalimanı üzerinden gerçekleştireceğiniz uçuşlarınız artık çok daha konforlu olacaktır. Çünkü Cizgi transfer olarak, havalimanına ulaşım ve havalimanından istediğiniz konuma ulaşım konusunda sizlere, etkili ve hızlı hizmet vermekteyiz. Sunmuş olduğumuz, Ankara Esenboğa havaalanı transfer hizmetlerimiz ile zamandan tasarruf etmenizi ve oldukça rahat bir yolculuk geçirmenizi sağlıyoruz. Günün istediğiniz saatinde bizlerden hizmet alabilmeniz için, 3000 araç kapasiteli bir filoya sahibiz. Araçlarımızın tamamı oldukça konforlu olmakla beraber her daim bakımları ve kontrolleri düzenli olarak gerçekleştirilmektedir.

Geçmişten günümüze önemi her geçen gün artan başkent Ankara, oldukça eski yerleşim yerlerinden biridir. Konumu itibari ile birçok medeniyete ev sahipliği yapan şehir, 1920 yılından bu yana bizlere de başkentlik yapmaktadır. Geniş yüz ölçümü ve nüfusu bakımından da ayrıca öneme sahip olan şehir, ticari faaliyetler bakımından da oldukça önemli bir yere sahiptir. Şehre yapılan ziyaretler yalnızca ticari olarak da gerçekleşmemekte ve turizm açısından iyi bir kitleye sahip olmaktadır. Her yıl yalnızca Anıtkabiri ziyaret etmek için bile, binlerce insan şehre akın etmektedir. Durum böyle olunca da, Esenboğa havalimanından ulaşım için yardıma ihtiyaç duyulmaya başlanmıştır. Bu noktada uygun fiyatlı Ankara Esenboğa havalimanı transfer hizmetinden yararlanmanız, sizin için son derece faydalı olacaktır. Cizgi transfer olarak, istediğiniz uygun ve konforlu transfer hizmetini sizlere sunmaktayız. Esenboğa transfer ücretleri hakkında detaylı bilgi almak ve aklınıza takılan sorular ile ilgili görüşmek için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Havaalanı Transfer Hizmeti Nedir?

Havaalanı transfer hizmeti, havalimanları ile kişilerin adresleri arasındaki ulaşımı kolaylaştırmak ve en konforlu biçimde sağlamak üzerine kurulu bir hizmet sektörüdür. Bilindiği üzere havalimanlarına ulaşım genellikle sıkıntılı ve zaman alan bir durumdur. Şehir merkezine genellikle ortalama 1 saat kadar uzakta olan havalimanlarına ulaşmak için, toplu taşıma araçlarını kullananın birçok açıdan sakıncalı durumları bulunmaktadır. Bunlardan biri toplu taşıma araçları ile geç kalma ihtimalinizin olmasıdır. Ankara Esenboğa havalimanı transfer hizmetlerinden faydalandığınızda bu ihtimal tamamen ortadan kalkmaktadır. Çünkü Cizgi transfer olarak, siz değerli misafirlerimizi havalimanına ve havalimanından istediğiniz adrese, tam zamanında ulaştırmaktayız. Hız dışında konforunuz ve güvenliğiniz bizim için son derece önemli ve bizler bu iki şartında, mükemmel biçimde yerine getirilmesi için çabalıyoruz.

Cizgi Transfer ile Özel Transfer Hizmeti Ayrıcalığı

Firma olarak önceliğimiz her zaman için, siz değerli misafirlerimizin konforu ve güvenliği olmuştur. Bu sebeple shuttle transfer hizmeti bizim bu hizmet politikamıza hiçbir zaman uygun olmamıştır. Shuttle transferin ne olduğunu bilmeyenler için, biraz bahsetmek istiyoruz. Havaalanı transfer hizmetleri çeşidi olan bu hizmette, tek araç ile birden fazla kişi havalimanına ulaştırılır. Yolcular, belirli bir rota üzerinden araçla alınır ve havalimanına ulaştırılır. Havalimanından, istenilen adrese ulaştırılırken de yine aynı şekilde bir sistem gerçekleştirilir. Ancak bizim sağladığımız özel transfer hizmetinde, kişiye özel olarak araç ve personel transfer edilmektedir. Böylece ulaşımda kullanacağınız aracı, kimse ile paylaşmak gibi bir durumunuz söz konusu olmayacaktır.

Cizgi Transfer Esenboğa Havalimanı Transfer Hizmetinden Yararlanma

Havalimanı transfer hizmetleri, gördüğünüz gibi oldukça avantajlı ve işinizi büyük ölçüde kolaylaştıracak bir hizmet olmaktadır. Bu Ankara Esenboğa transfer hizmetlerinden faydalandığınızda, yolculuk sizin için asla yorucu olmayacaktır. Aksine yaşayacağınız konforlu yolculuk deneyimi ile oldukça keyifli geçecektir. Bu süreçte sizi yalnızca yoracak olan adım, hizmetten yararlanmak için yapmanız gereken rezervasyon ve ödeme işlemi olacaktır. Bu aşamaları nasıl gerçekleştireceğiniz konusundan bahsedecek olursak. Şöyle ki;

  • Uygun fiyatlı havaalanı transfer hizmeti için, yapmanız gereken ilk şey Cizgi transfer web adresini ziyaret etmek ve bu adres üzerinden ön rezervasyon formunu doldurarak, onaya göndermenizdir. Ön rezervasyon formunda bulunan tarih ve saat gibi bilgileri dikkatli doldurmanız oldukça önemlidir.
  • Olabilecek en kısa sürede size dönüş yapacak olan danışmanlarımız, ön başvuru formunuzu onaylayacak ve sizi ödeme sayfasına yönlendirecektir. Burada güvenli bir şekilde ödeme işlemini tamamladıktan sonra, başka bir şey yapmanıza gerek olmamaktadır.

Araç transfer hizmetleri konusunda bizleri tercih ettiğinizde, deneyimli personelimiz size yolculuk boyunca son derece yardımcı olacaktır. Eşyalarınızın taşınması ve sizi vaktinde istediğiniz adrese iletmek konusunda oldukça yardımcı olmaktadır.

Çizgi Transfer ile Esenboğa Havalimanından Transfer Ücretleri

Havalimanı transfer hizmetleri, konforlu ve güvenilir oluşunun yanı sıra oldukça ekonomikte olmaktadır. Tabi bu, havalimanına ucuz transfer hizmeti Cizgi transfer farkı ile mümkün olmaktadır. Bizler firma olarak sahip olduğumuz tecrübe ve misafirlerimize vermiş olduğumuz önem ile ekonomik hizmet sunabilmekteyiz. Esenboğa havalimanı transfer fiyatları şehrin büyüklüğüne ve trafiğin yoğunluğuna rağmen son derece uygundur. Çünkü firma olarak önceliğimiz ne kadar kazandığımızdan ziyade, misafirlerimizin seyahat planlarında yanında olmak ve bu seyahatleri konforlu hale getirmektir. Havaalanı transfer fiyatları havalimanı ile kişilerin adresleri arasındaki mesafeye göre belirlenmektedir.  Rezervasyon formunu doldurduğunuzda, girdiğiniz adres ile birlikte yapmanız gereken ödemeyi rahatlıkla görebilirsiniz.

Cizgi Transfer Beyaz Logo


Takipte Kalın

Bizi sosyal medyadan takip ederek tüm yeniliklerden haberdar olabilirsinizMobil Uygulama

İşlemlerinizi daha hızlı yapmak için mobil uygulamaları indirebilirsiniz

Havalimanı Transferi


© 2018-2019 Cizgi Transfer, MIZRAKLI OTO KIR. BILISIM PEYZAJ LTD STI'nin tescilli markasıdır.
Mızraklı Group Logo