Rezervasyon Yap

Nereden
Nereye
Tarih/Saat
Kişi Sayısı
1 kişi
Bagaj Sayısı
1 bagaj
   

İzmir Havaalanı Urla Transfer

İzmir güzel ilçelerinden biri olan Urla’ya İzmir havaalanından en rahat ulaşım imkânı için Cizgi transfer firmamıza bekleriz. Cizgi transfer olarak, Adnan Menderes'ten Urla’ya transfer hizmeti veriyoruz. Üstelik bunu hem hızlı hem de son derece uygun fiyatlar ile gerçekleştiriyoruz. Bu iki önemli nokta arasındaki mesafeyi en iyi şekilde geçirmek için, mutlaka bizleri tercih etmelisiniz. Havalimanı transfer hizmetlerimizden faydalanmak için, istediğiniz zaman bizlere ulaşabilirsiniz.

İzmir’in en şirin ilçelerinden biri olan Urla, tatil için tercih edilebilecek en iyi tatil bölgeleri arasında yer almaktadır. Tatil bölgesinin en önemli özelliği son derece huzurlu bir yer olmasıdır. Tatilini sessiz, sakin ve huzurlu geçirmek isteyenler için bulunmaz bil bölgedir. Urla ile İzmir Adnan Menderes havalimanı arası 57 kilometre olmakta ve en iyi ihtimal ile 1 saat sürmektedir. Bu süreyi son derece konforlu biçimde geçirmek tamamen sizin elinizdedir. Şöyle ki Cizgi transfer firmamızın web adresini ziyaret edip, orda yer alan rezervasyon formunu doldurarak, bu seyahati son derece konforlu ve hızlı bir hale getirebilirsiniz. Üstelik tüm bunları son derece uygun havaalanı transfer fiyatları ile gerçekleştirebilirsiniz.

Havaalanı Transfer Hizmeti Neden Tercih Edilmeli

Genel olarak havalimanı transfer hizmetlerinin, diğer ulaşım seçeneklerinden ne farkı olduğunu ve neden tercih etmenin daha faydalı olacağını, detaylı ve özenli bir şekilde anlatmak istiyoruz. Araç transfer hizmetleri olarak da bilinen bu hizmet, öncelikle diğer ulaşım araçlarından çok daha konforlu bir seçenek olmaktadır. Bilindiği üzere havalimanları genellikle şehir merkezlerinin çok dışına inşa edilmekte ve oldukça uzak mesafede yer almaktadır. Bu sebeple sık sık seyahat edenler için, havalimanından istenilen adrese ulaşmak oldukça zahmetli bir iş olmaktadır. Sık seyahat eden kişiler genellikle, uygun fiyatlı havaalanı transfer hizmeti arayışına girmekte ve bazen sadece ücrete odaklandığından kötü firmalardan hizmet almaktadır. Cizgi transfer firmasını tercih edenler ise hem konforlu ve kaliteli hem de havalimanına ucuz transfer hizmetlerinden faydalanabilmektedir.

Cizgi Transfer Farkı ile Havaalanı Transfer Hizmetinin Avantajları

Havalimanı transfer hizmetleri konusunda bizleri tercih ettiğinizde elde edeceğiniz birçok avantaj olduğunu söyleyebiliriz. Sadece söylemek değil, aynı zamanda sizlere avantajlı havaalanı transfer hizmetleri sağlayacağımızı garanti etmekteyiz. Cizgi transfer farkı ile havalimanı transferinin sizlere sağlayacağı avantajlar şu şekildedir.

  • Cizgi transfer firmasından alacağınız İzmir Adnan Menderes Urla transfer hizmetlerinin en önemli avantajı, son derece ekonomik fiyatlar ile bu hizmetten faydalanabilecek olmanızdır.
  • Sizlere eşlik edecek olan personelin son derece deneyimli ve kibar olması ulaşım aşamasında sorun yaşamanızı engelleyecek ve size eşsiz bir deneyim sunacaktır.
  • Sunmuş olduğumuz hizmetin size özel olması ve kullanılan araçlar, firmamızı tercih ettiğinizde elde edeceğiniz bir diğer önemli araçlar olmaktadır. Çünkü araçlarımız her daim temiz ve bakımlı olmaktadır.

Cizgi Transfer ile Özel Transfer Ayrıcalıkları

Transfer hizmetleri kendi içerisinde ikiye ayrılmakta ve bunlardan biri özel transfer hizmetleri iken, diğeri shuttle transfer hizmetleridir. Bu iki havalimanı transfer hizmeti arasında bazı farklılıklar bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi özel transfer hizmetinin aynı anda tek bir kişiye hizmet verilerek yapılması, shuttle transfer hizmetinin ise tek bir araç ile aynı anda çok sayıda kişiye havalimanı transfer hizmeti şeklinde sunulmasıdır. Biz Cizgi transfer olarak, değerli misafirlerimize özel transfer hizmeti vermeyi daha uygun görüyoruz.

İzmir Havaalanından Urla’ya Transfer Hizmetinden Faydalanmak

Cizgi Transferden uygun fiyatlı İzmir Adnan Menderes Urla havalimanı transfer hizmeti almak oldukça kolay bir işlem olmaktadır. Bunun için siz değerli misafirlerimizden yapmanızı istediğimiz yalnızca iki işlem adımı bulunmaktadır. Konforlu, güvenli ve uygun fiyatlı transfer hizmeti için şu işlem adımları takip etmeniz gerekmektedir.

  • Cizgi transfer web adresini ziyaret ederek, İzmir Adnan Menderes havaalanı Urla transfer bölümünde bulunan ön rezervasyon formunu doldurarak işleme başlamanız gerekmektedir.
  • Doldurduğunuz formu onaylanması için göndermek ve bundan sonrasında onaylandığına dair gelecek olan maili beklemeniz gerekmektedir. Onay maili geldikten sonra, aynı sayfada bulunacak olan ödeme linkini tıklayarak, ödeme ekranına yönlendirilecek ve burada ödemenizi yaparak işleminizi tamamlayacaksınız.

İzmir Havalimanı Urla Arası Transfer Ücreti

Cizgi transfer firmasından havaalanı transfer hizmeti aldığınızda elde edeceğiniz avantajlardan bahsettikten sonra, merak edilen bir başka önemli konu alan ücret konusuna değinmek istiyoruz. İzmir Adnan Menderes havalimanı Urla transfer fiyatları diğer firmalarda ne kadar yüksek ve bununla birlikte sunulan hizmete değmeyecek nitelikte olduğunu firma olarak çok iyi biliyoruz. Değerli misafirlerimizin hem uygun fiyatlı hem de konforlu hizmet alabilmesi için, İzmir Urla arası havaalanı transfer ücretleri konusunda oldukça makul davranmaktayız. Kimsenin bu konuda mağduriyet yaşamaması ve aldığı hizmetten dolayı pişman olmaması için, konfor seviyesini en üstte tutup, ücret seviyesini en altta tutmaya çalışıyoruz. Bu çabamızın sonucu olarak, yer aldığımız sektörde en ekonomik ücretlere sahip en konforlu ve hızlı hizmeti sunabilmekteyiz.

Cizgi Transfer Beyaz Logo


Takipte Kalın

Bizi sosyal medyadan takip ederek tüm yeniliklerden haberdar olabilirsinizMobil Uygulama

İşlemlerinizi daha hızlı yapmak için mobil uygulamaları indirebilirsiniz

Havalimanı Transferi


© 2018-2019 Cizgi Transfer, MIZRAKLI OTO KIR. BILISIM PEYZAJ LTD STI'nin tescilli markasıdır.
Mızraklı Group Logo