Rezervasyon Yap

Nereden
Nereye
Tarih/Saat
Kişi Sayısı
1 kişi
Bagaj Sayısı
1 bagaj
   

İzmir Havaalanı Bodrum Transfer Hizmetleri

İzmir Adnan Menderes havalimanı üzerinden Bodrum’a en rahat ulaşımın yolu olan, İzmir Bodrum transfer hizmetlerimizi tercih etmeniz seyahatlerinizi kolaylaştıracaktır. Havalimanlarından istenilen adreslere ulaşım her zaman zor ve yorucudur. Ancak artık Cizgi transfer ile bu durum aksine son derece konforlu ve hızlı gerçekleşmektedir. Bu iki önemli nokta arasındaki mesafede hiç yorulmadan aksine dinlenerek yolculuk yapmak için tek yapmanız gereken bizler ile iletişime geçmektir. Araç transfer hizmetleri konusunda profesyonel ve sektörün en iyi firmasından hizmet almak işte bu kadar kolaydır.

Muğla’ya bağlı önemli ilçelerden biri olan Bodrum, yaz aylarında tatilcilerin gözde mekanları arasında yer alır. Bembeyaz evleri ve masmavi denizi ile insanın önce gözünü doyuran daha sonra hem eşsiz lezzetleri hem de yüzlerce aktivitesi ile tatilini en eğlenceli hale getiren Bodrum, mutlaka tercih edilmesi gereken tatil beldelerinden biri olmaktadır. Meşhur Halikarnas Balıkçısının dediği gibi Bodruma bir kez gelenin aklı hep Bodrum’da kalır. Bölge eşsiz bir yer orası yadsınamayacak bir gerçek. Ancak Bodrum’a ulaşım o da bölgede geçirilecek zaman kadar eğlenceli ve eşsiz mi acaba? Cizgi transfer firmamızdan alacağınız İzmir havaalanı Bodrum transfer hizmetleri ile iddia ediyoruz ki o da son derece eşsiz bir deneyim olacaktır. Bölgeye ulaşım için Milas havaalanını tercih edende vardır Adnan Menderes havalimanını tercih edende, bu biraz nereden gelindiğine bağlı olarak yapılan bir tercihtir. Adnan Menderes ile Bodrum arası aslında oldukça uzun bir mesafeye sahiptir. İki adres arasında 223 km bulunmaktadır. Bu mesafeyi ancak ve ancak transfer seçeneği ile konforlu ve hızlı gitmeniz mümkündür. İzmir havalimanından Bodrum'a transfer hizmetleri veren firmamızı arayarak bu mesafeyi en iyi biçimde gidebilirsiniz.

Transfer Hizmetleri Neden En İyi Seçenek

Adnan Menderes ile Bodrum arası gerçekten çok ciddi bir uzaklığa sahip ve ticari taksi ile bu mesafeyi gitmek son derece maliyetli olacaktır. Bunun yerine Cizgi transferden alabileceğiniz uygun fiyatlı İzmir Adnan Menderes havalimanı Bodrum transfer hizmetlerini tercih etmek çok daha mantıklı olacaktır. Bu mesafeyi otobüsle veya diğer ulaşım seçenekleri ile de gidebilirsiniz ancak bu kez de yolculuk çok yorucu olacaktır. Tüm bunların yerine havalimanından özel araç ile alınıp Bodrum’a güvenli, konforlu ve hızlı bir biçimde gidebilirsiniz.

Cizgi Transferden Havalimanı Transfer Hizmetleri

Cizgi transfer, havalimanı transfer hizmetleri konusunda oldukça tecrübeli ve profesyonel bir firmadır. Tercihinizi havaalanı transfer hizmetleri konusunda firmamızdan yana kullanırsanız sahip olacağınız çok fazla ayrıcalık vardır. Şöyle ki;

  • Öncelikle bu transfer hizmeti sırasında siz eşlik edecek araç son derece lüks ve temiz, aracı kullanacak olan personelde kibar ve saygılı olmaktadır.
  • İstediğiniz saatte ve tarihte firmamızdan Adnan Menderes'ten Bodrum'a transfer hizmeti alabilirsiniz.
  • Olası durumlarda satın aldığınız transfer hizmetini erteleyebilir veya iptal edebilirsiniz. Bunun için önceden haber vermeniz yeterli olacaktır.
  • Cizgi transferden alacağınız hizmet özel transfer hizmeti olmaktadır. Diğer bir transfer çeşidi olan shuttle transferi sunmamaktayız.

Neden Özel Transfer Hizmetlerinden Faydalanmalısınız?

Firma olarak shuttle transfer hizmeti yerine özel transfer hizmetini sunduğumuz özellikle belirtmek istedik. Çünkü bu iki hizmet birbirinden oldukça farklıdır. Öncelikle bizim sunmuş olduğumuz özel transfer hizmetinde, değerli misafirlerimizin her biri için özel araç tahsis edilmekte ve ulaşımları o şekilde sağlanmaktadır. Shuttle transferde ise, ulaşım bir araçla ama birden fazla kişi ile birlikte gerçekleştirilmektedir. Doğal olarak en konforlu ve kendinizi en özel hissedeceğiniz seçenek özel transfer seçeneği olacaktır. Hem konforlu hem de uygun fiyatlı havaalanı transfer hizmeti içinde tercihiniz Cizgi transfer olmalıdır.

Adnan Menderes Havalimanı ile Bodrum Arası Transfer Hizmetlerinden Faydalanmak

 İzmir Adnan Menderes havaalanı Bodrum transfer hizmetlerimizden faydalanmak için yapmanız gereken oldukça basit birkaç işlem bulunmaktadır. Bu işlemler son derece az zamanınızı alacak ve sizleri asla yormayacaktır. Bunun için yani uygun İzmir Bodrum arası havaalanı transfer ücretleri seyahat etmek için yapmanız gerekenler şu şekildedir;

  • Web adresimizi ziyaret ettiğinizde rahatlıkla bulabileceğiniz ön rezervasyon formunu doldurmak ve bunu bizlere iletmek.
  • Rezervasyon formunuz onaylandıktan sonra mailinize gelen bağlantı üzerinden ödeme yapmak ve işlemi tamamlamak. İşte havalimanına ucuz transfer hizmetinden faydalanmak bu kadar kolay olmaktadır.

Adnan Menderes Havalimanı Bodrum Arası Transfer Hizmet Ücretleri

Cizgi transfer firmamızdan istediğiniz zaman alabileceğiniz, İzmir Adnan Menderes Bodrum transfer hizmetleri mesafenin uzunluğuna göre son derece uygun fiyatlar ile gerçekleşmektedir. Zaten ücretin belirlenmesinde mesafe baz alınmakta ve buna göre bir değerlendirme yapılmaktadır. İzmir Adnan Menderes havalimanı Bodrum transfer fiyatları ile ilgili en uygun ücretler Cizgi transfer firması ile karşınıza çıkacaktır. Başka ulaşım seçeneklerinde veya başka transfer firmalarında böyle uygun fiyatlı ve aynı zamanda konforlu hizmet almanız mümkün değildir. Havaalanı transfer fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve var ise özel durumunuzu bildirmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

Cizgi Transfer Beyaz Logo


Takipte Kalın

Bizi sosyal medyadan takip ederek tüm yeniliklerden haberdar olabilirsinizMobil Uygulama

İşlemlerinizi daha hızlı yapmak için mobil uygulamaları indirebilirsiniz

Havalimanı Transferi


© 2018-2019 Cizgi Transfer, MIZRAKLI OTO KIR. BILISIM PEYZAJ LTD STI'nin tescilli markasıdır.
Mızraklı Group Logo