Rezervasyon Yap

Nereden
Nereye
Tarih/Saat
Kişi Sayısı
1 kişi
Bagaj Sayısı
1 bagaj
   

Adnan Menderes Havalimanı Ayvalık Transfer Hizmetleri

Ayvalık ile Adnan Menderes havalimanı arasındaki mesafeyi en konforlu ve uygun fiyatlar ile gitmek için Cizgi transfer firmamızı tercih etmelisiniz. Bu iki önemli lokosyan arasındaki mesafeyi sorunsuz bir biçimde gidebilmeniz için özel araçlarımız ve deneyimli personellerimiz ile size hizmet veriyoruz. İzmir Adnan Menderes havaalanı Ayvalık transfer hizmetlerimizden yararlanmak için tek yapmanız seyahat planlarınıza göre rezervasyon yapmaktır. 3000 araç filomuz ile bizlere ulaşan her misafirimize transfer hizmeti sağlamaya çalışmaktayız. İzmir Adnan Menderes Ayvalık transfer hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizlere istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Balıkesir’in eşsiz ilçelerinden biri olan Ayvalık, oldukça şirin bir tatil bölgesidir. Hem ormanları hem de denizi ile doğasever tatilcilere muhteşem dinlenme olanağı tanımaktadır. Her geçen yıl daha fazla insan tarafından tercih edilen ve turizm potansiyelini artıran bir bölge olmaktadır. Ayvalıkta 22 tane ada bulunmakta ve gün içerisinde bu adaların bazılarına turistik geziler düzenlenmektedir. Ayrıca 22 tane de eşsiz plajı vardır ve her biri birbirinden mükemmel bu plajlarda tatilini geçirmek son derece eğlenceli ve dinlendiricidir. Ayvalık ile Balıkesir arası yaklaşık 2 saat sürmektedir. Ayvalığa ulaşmak için kara ve denizyolu tercih edilebilirken, havayolu ile de ulaşım mümkündür. Tabi yakın civardaki havayolları ile mümkün olabilmektedir. Yakınlarındaki önemli havalimanlarından biri Adnan Menderes havalimanıdır. Adnan Menderes havalimanı ile Ayvalık arası 180 km olmaktadır. Bu uzun mesafeyi konforlu biçimde gitmenin tek yolu da İzmir havaalanı Ayvalık transfer hizmetlerinden faydalanmaktır. Her transfer firmasını tercih etmek her zaman avantajlı veya konforunuzu sağlayacak niteliklere sahip değildir. Tercih ettiğiniz firmanın hem konforlu hem de uygun fiyatlı İzmir Adnan Menderes havalimanı Ayvalık transfer hizmetinden faydalanmak istiyorsanız tercihiniz Cizgi transfer olmalıdır.

Transfer Hizmetlerinin Avantajları

Havalimanı transfer hizmetleri günümüzde havalimanı ile istenilen lokasyon arasındaki ulaşımı kolaylaştırmak ve konforlu hale getirmek üzere ortaya çıkmış önemli bir hizmet sektörüdür. Genel olarak hizmetin amacı ulaşımda yaşadığınız konfor ve zaman kaybı gibi sorunları çözüme kavuşturmaktır. Tabi bunu yaparken de öncelik her zaman sizlere özel hissettirmek olmuştur. Cizgi transfer olarak bizler, misafirlerimizin uzun veya kısa mesafe fark etmeksizin her türlü konforlu ve ekonomik olarak ulaşım imkânına sahip olmasını istiyoruz. Bu sebeple hem konforlu ve hızlı hem uygun İzmir Adnan Menderes havalimanı Ayvalık transfer fiyatları ile hizmet veriyoruz.

Konforun ve Ekonomik Transfer Hizmetlerinin Adresi

Havalimanları ile gidilecek lokasyon arasındaki mesafe genellikle uzaktır ve birçok insan için zorlayıcıdır. Havalimanlarında taksi bulmakta zorluk çekilir ve bulunsa bile oldukça yüksek maliyetli olarak bu seçenek ile ulaşım sağlayabilmektedir. Havaalanı transfer hizmetleri ise bunun tam tersi olarak hem konfor hem de ekonomik ulaşım seçeneği sunuyor. Araç transfer hizmetleri olarak da adlandırılan bu hizmette size özel bir araç ve personel tahsis ediliyor ve bu araç sizi havalimanından alarak Ayvalık’ta istediğiniz adrese götürüyor. Tatil dönüşünüzde bu hizmetten faydalanmak istediğinizde de yine aynı şekilde Ayvalık’ta istediğiniz lokasyondan alıyor ve İzmir Adnan Menderes havalimanına ulaştırıyor. Kısacası İzmir havalimanından Ayvalık'a transfer hizmetleri tatil planlarınızda size büyük kolaylık sağlıyor.

Shuttle Transfer ile Özel Transfer Arasındaki Farklar

Adnan Menderes'ten Ayvalık'a transfer hizmetlerini Cizgi transfer firmamızdan aldığınızda, size sunulacak olan transfer hizmeti özel transfer hizmeti olacaktır. Özel transfer hizmeti ile shuttle transfer hizmeti arasında oldukça önemli ve ayırt edici konfor farkları bulunmaktadır. Öncelikle shuttle transfer hizmetinde size özel bir aracın tahsis edilme durumu söz konusu değildir. Aynı anda birden fazla kişi için ayarlanan araçla belirli noktalardan alınır ve havalimanına veya havalimanından belirli noktalara iletilirsiniz. Özel transferde ise, araç uçağınızın iniş saatinden yaklaşık 15 dakika önce havalimanında olur ve sizi karşılayarak valizlerini alır. Sonrasında sizi istediğiniz adrese en hızlı ve güvenli bir biçimde ulaştırır. Sunmuş olduğumuz transfer hizmetleri ve havaalanı transfer fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için bizlere istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Dalaman Havalimanı ile Ayvalık Arası Transfer Hizmetlerinden Faydalanma

Ulaşım ile ilgili olarak her zaman hayatınızı kolaylaştıran seçenekler sunulmayabiliyor. Özellikle ülkemizde ulaşım önemli bir sorun ve insanların gününü mahveden durumlardan biri. Cizgi transfer olarak bizler bu mağduriyeti seyahat programlarınızda yaşamanızı istemiyoruz ve bunun içinde kolaylıkla sunmuş olduğumuz İzmir Ayvalık transfer hizmetlerimizden faydalanabilmenizi istiyoruz. Bu hizmetten faydalanabilmeniz için sizlerden iki işlem adımını yapmanızı bekliyoruz. Bu işlem adımları;

  • Web adresimizi ziyaret edip rezervasyon formunda ilgili alanları doldurmak ve kontrol edilmesi için sisteme göndermek.
  • Ön rezervasyon formu onaylandıktan sonra gelen bağlantıdan ödeme yapıp rezervasyonu kesinleştirmek.

Seyahat programlarınızda havalimanı trafiğinizi konforlu ve hızlı hale getirmek işte bu kadar kolay olmaktadır. Cizgi transfer ile uygun fiyatlı havaalanı transfer hizmeti alabilirsiniz.

Dalaman Havalimanı ile Ayvalık Arası Transfer Ücretleri

Dalaman havalimanı ile Ayvalık arasındaki mesafeyi son derece uygun fiyat ile gitmek ister misiniz? Cevabınız evet ise, havalimanına ucuz transfer hizmeti sağlayan Cizgi transferi tercih etmelisiniz. Bizler transfer hizmeti verirken, misafirlerimizin her anlamda kendilerini iyi hissetmelerini istiyoruz. Buna ödeyecekleri ücretin ekonomik olması da dâhil olmaktadır.  Son derece uygun İzmir Ayvalık arası havaalanı transfer ücretleri seyahatlerinizi konforlu hale getirmek istiyorsanız tek yapmanız gereken Cizgi transfer firmamız ile iletişime geçmektir.

Cizgi Transfer Beyaz Logo


Takipte Kalın

Bizi sosyal medyadan takip ederek tüm yeniliklerden haberdar olabilirsinizMobil Uygulama

İşlemlerinizi daha hızlı yapmak için mobil uygulamaları indirebilirsiniz

Havalimanı Transferi


© 2018-2019 Cizgi Transfer, MIZRAKLI OTO KIR. BILISIM PEYZAJ LTD STI'nin tescilli markasıdır.
Mızraklı Group Logo