Rezervasyon Yap

Nereden
Nereye
Tarih/Saat
Kişi Sayısı
1 kişi
Bagaj Sayısı
1 bagaj
   

Adnan Menderes Havalimanı Alaçatı Transfer Hizmeti

İzmir Adnan Menderes havalimanı ile Alaçatı arasındaki mesafeye en ekonomik ve üzerine en konforlu şekilde kat etmek Cizgi transfer ile artık mümkün olmaktadır. Adnan Menderes'ten Alaçatı’ya transfer hizmeti verdiğimiz firmamızdan havaalanı transfer hizmeti alarak hem zamandan hem de paradan tasarruf edebilirsiniz. Bunun için bizlere 7 gün 24 saat ulaşabilir ve havalimanı transfer hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Havalimanı transferinde en iyi ve en ekonomik hizmet garantisi veriyoruz. Ayrıcalıklı ulaşım hizmeti için tek yapmanız gereken ister telefon ile aramak isterseniz de web adresimizde yer alan rezervasyon formunu doldurmaktır. İzmir Menderes havalimanı Alaçatı transfer fiyatları ve transfer hizmeti hakkında daha detaylı bilgi almak için, bizlere İstediğiniz zaman rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

İzmir'in gözde tatil beldeleri arasında popülerliğini koruyan Alaçatı, Çeşme'ye bağlı oldukça güzel bir yerdir. Gündüzleri muhteşem denizi ve kumsalları ile geceleri de hareketli mekânları ile ziyaretçilerine oldukça keyifli bir tatil vaat etmektedir. Yerli yabancı binlerce turiste ve hem yerli ünlülere hem de dünyaca ünlü starlara her yıl ev sahipliği yapmaktadır. Bölgeye İzmir Adnan Menderes havalimanı üzerinden çeşitli karayolu ulaşım seçenekleri ile rahatlıkla ulaşılabilmektedir. Adnan Menderes havalimanından Alaçatı'ya ulaşmak için kat edilmesi gereken mesafe, 86 kilometre olmaktadır. Bu oldukça uzun bir mesafe olduğundan, dolayısıyla konforlu bir ulaşım seçeneği tercih edilmelidir. Cizgi transfer olarak bizim sizlere önerimiz sunmuş olduğumuz uygun fiyatlı İzmir Adnan Menderes Alaçatı havalimanı transfer hizmetlerinden faydalanmanızdır. Böylece bu uzun mesafeyi hem kısa sürede hem de son derece konforlu bir biçimde gidebilirsiniz.

Havalimanı Transfer Hizmeti ile Hızlı Ulaşım

Havalimanı transfer hizmetleri günümüzde oldukça büyük bir hizmet sektörü olmaktadır. İnsanların hem tatil hem iş seyahatleri için oldukça faydalı olan bu hizmet, günden güne gelişmeye ve çok daha konforlu bir hale getirilmeye çalışılıyor. Cizgi transfer bünyesinde sunmuş olduğu havaalanı transfer hizmetleri ile zaten sektörde farkını ortaya koyabilen bir firma olmaktadır. Genel olarak insanlara faydalı olan bu önemli hizmeti, daha güvenli ve daha konforlu hale getirebilmek için durmadan çalışıyoruz. Bizleri tercih eden ve sunmuş olduğumuz hizmetlerden faydalanmak isteyen herkese yetişebilmek ve herkese hizmet verebilmek adına 3000 araç filomuz ve deneyimli personellerimiz ile hazırda bekliyoruz. İzmir Adnan Menderes Alaçatı transfer hizmet bölgelerimizden yalnızca bir tanesi olmaktadır. Hizmet bölgelerimizin her birine, aynı özen ve aynı çalışma disiplini ile hizmet vermekteyiz.

Havalimanı Transferinde Cizgi Transfer Farkı

Bu önemli hizmet sektöründe en iyilerden biri olmamızı sağlayan en önemli faktörler ve başarımızın en önemli kaynakları şu şekildedir;

  • Öncelikle bünyemizde çalışan tüm personeller işinde profesyonel ve eğitimli insanlardır. Bu sebeple sizlerin işini zorlaştıracak değil kolaylaştıracak niteliklere sahip kişiler ile çalışma imkânınız olmaktadır.
  • Araçlarımız her daim temiz ve bakımı yapılmış araçlar olmaktadır. Ulaşım hizmetlerinden faydalandığınız esnada, herhangi bir aksilik ile karşılaşma ihtimaliniz oldukça düşüktür
  • Bizler değerli misafirlerimize araç transfer hizmetleri sunarken, onların memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. Özellikle maddiyat Cizgi transfer firmasının asla gündeminde olmamaktadır.
  • Kısacası havalimanı transfer firması olarak, bizi bu sektörde en iyiler arasına sokan ve sunmuş olduğumuz hizmeti ifade eden kavramlar güvenilir, konforlu, hızlı ve ekonomik olmaktadır.

Cizgi Transfer ile Özel transfer Hizmeti Ayrıcalıkları

Kendimizi ifade ederken üzerinde durduğumuz en önemli konulardan biri sizlere konforlu ulaşım imkânı sağlayabiliyor olmamızdır. Bir transfer hizmetinin konforlu ve hızlı olabilmesi için öncelikle kişiye özel bir hizmet olması gerekir. Bu sebeple yani değerli misafirlerimize en iyi hizmeti sağlayan bilmemiz için bizim tercih ettiğimiz transfer hizmeti özel transfer hizmeti olmaktadır. Shuttle transfer hizmetlerini tercih eden firmalarda bulunmaktadır. Birden fazla kişiye aynı anda ulaşım hizmeti olarak adlandırılan bu transfer hizmeti, Cizgi transfer firmamızın hizmet politikası ile pek uyuşmamaktadır. Bizler hem konforlu hem de uygun fiyatlı havaalanı transfer hizmeti vaat etmekteyiz.

Havalimanı transfer Hizmetlerinden Yararlanmak

Çizgi transfer bünyesinde sunulan İzmir Adnan Menderes havaalanı Alaçatı transfer hizmetlerinden faydalanabilmek için yapılması gereken yalnızca birkaç işlem bulunmaktadır. Siz değerli misafirlerimizi nasıl ulaşım konusunda yormuyor isek, transfer hizmetlerinden faydalanırken de asla yormuyoruz. Bunun için yapmanız gereken işlemler şu şekilde olmaktadır;

  • Web adresimizde yer alan rezervasyon işlemine ait formu dikkatli bir şekilde doldurmak kontrol edilmesi için sisteme göndermek.
  • Sisteme kaydedilen form danışmanlarımız tarafından incelendikten ve onaylandıktan sonra, kısa sürede ödeme işlemini yaparak havalimanına ucuz transfer hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Adnan Menderes Alaçatı Transfer Hizmet Ücretleri

Cizgi transfer firmamızdan uygun fiyatlı havaalanı transfer fiyatları ile seyahatlerinizde daha konforlu hale getirmek gördüğünüz gibi çok kolay olmaktadır. Firmamız bünyesinde sunmuş olduğumuz transfer hizmetleri ile ilgili bilgi almak ve İzmir Alaçatı arası transfer ücretleri hakkında görüşmek için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Cizgi Transfer Beyaz Logo


Takipte Kalın

Bizi sosyal medyadan takip ederek tüm yeniliklerden haberdar olabilirsinizMobil Uygulama

İşlemlerinizi daha hızlı yapmak için mobil uygulamaları indirebilirsiniz

Havalimanı Transferi


© 2018-2019 Cizgi Transfer, MIZRAKLI OTO KIR. BILISIM PEYZAJ LTD STI'nin tescilli markasıdır.
Mızraklı Group Logo